Telepatia duchowa

Wskazówki do nauki kontaktu telepatycznego

Wskazowki do nauki kontaktu-telepatycznego

Wskazówki do nauki kontaktu telepatycznego

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski podczas II-go Zjazdu Ratowników w Warszawie 25.03.2006r. godz. 20.25. (Wskazówki do nauki kontaktu telepatycznego)

„Drodzy Nauczyciele – co mam przekazać osobom nie potrafiącym nawiązać z Wami pisemnego kontaktu, mimo że uczą się techniki od dłuższego czasu?

Odpowiada Jezus,

  1. Każdy ma samodzielnie wypisać to, co mu przeszkadza w nawiązaniu kontaktu. Następnie oddać te problemy Stwórcy dokonując rytuału spalenia i zmycia wodą.
  2. Przeczytać im przekaz, który potrzymałeś w Katowicach – jak możemy jeszcze pomóc w nawiązaniu kontaktu.
  3. Wszyscy, którzy pragną, szukują kontaktu pisemnego z Nami a go nie mogą się nauczyć mają:
  • Pisać codziennie prośby do Stwórcy o jak najszybsze dostosowanie, dostrojenie i usłyszenie Nauczycieli WKR. Prośby piszemy tak długo, aż nauczymy się kontaktować pisemnie z Nauczycielami.
  • Modlić się rano i wieczorem własnymi słowami i ulubionymi modlitwami zarówno wyrażając dziękczynienie, wdzięczność jak i prosząc o nauczenie się kontaktu z Nauczycielami WKR.
  • Spisać pytania, które ich nurtują, na które oczekują odpowiedzi od Nauczycieli i pozostać czujnym na znaki, przychodzące myśli.
  • Wychodzić świadomie na kontakt pisemny jak najczęściej w ciągu dnia nawet na tzw. „kolanie”. Należy zatem nosić ze sobą notesik i długopis.
  • Częściej przebywać w energii grupy i wtedy brać przekazy.
  • Pokochać siebie, wybaczyć sobie i pozwolić na bycie niedoskonałym, omylnym i nie wszystko wiedzącym.
  • Pracować świadomie na planie energetycznym i duchowym na rzecz Ziemi, oddając całkowicie ciało Stwórcy jako czysty przekaźnik. W trakcie prac pozostawać w roli obserwatora, starać się nauczyć odbioru energetycznego, emocjonalnego i mentalnego.

Kochamy was,
Jezus Chrystus Sananda”

Oferujemy zestaw kursów i warsztatów, które również zawierają wskazówki do nauki kontaktu telepatycznego. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziesz wiele przydatnych produktów.

Czym jest Telepatia Duchowa?

KURSY I WARSZTATY, KTÓRE MOGĄ CI POMÓC

Warsztat: Anioły i Archaniołowie – kreacja, komunikacja, uzdrowienie (Stopień 1)

440,00

*Ze względu na automatyczne nadawanie dostępów do kursów, warsztaty online sprzedawane są oddzielnie od pozostałych produktów ze sklepu Fundacji. Jeśli kupujesz inne produkty, zrób 2 oddzielne zamówienia.

"Na kursie o Aniołach podzielę się moimi doświadczeniami, wizjami, wglądami para-naturalnymi, które przeżyłem dzięki otwarciu się na świat Aniołów.

Przekażę Ci, jak się z nimi komunikować. Jak współpracować z Aniołami. Jak kreować życie doczesne i wieczne. Jak uzdrawiać siebie, ludzi, zwierzęta, naturę za pomocą Aniołów.

Wprowadzę Cię nie tylko we wspaniały świat Aniołów, ale również Archaniołów i Archaii (żeńskie aspekty Archaniołów). Pomogę odkryć i zrozumieć niewidzialnych posłańców Praźródła, Wszechducha, Ojca-Matki Wszechistnienia. Zrozumieć rolę i zadania Aniołów w aspekcie ludzkim, ziemskim, kosmicznym i duchowym."
~ Prowadzący, Mariusz Brzoskowski

W ofercie dostęp do video-kursu na platformie VOD. Kurs odbył się w sierpniu 2020 i został nagrany z myślą o osobach, które chcą mieć dożywotni dostęp do platformy i treści. Kupując teraz otrzymujesz dodatkowe bonusy:
- PDF z opisem wybranych ćwiczeń z Aniołami 
- dostęp do części LIVE Webinarów 'Pytania i odpowiedzi' raz na miesiąc (szansa na weryfikację wątpliwości na żywo)

Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOSTĘP do platformy szkoleniowej VOD 24/7 z pełnym kursem oraz bonusami.

Warsztat: Uwalnianie blokad i ograniczeń (Stopień 1)

440,00

*Ze względu na automatyczne nadawanie dostępów do kursów, warsztaty online sprzedawane są oddzielnie od pozostałych produktów ze sklepu Fundacji. Jeśli kupujesz inne produkty, zrób 2 oddzielne zamówienia.

Czy tego chcemy, czy nie, posiadamy wiele blokad, traum, emocjonalnych ograniczeń i niewspierających przekonań i wierzeń.

Ma je nawet nasza dusza. Nabywamy je od samego poczęcia, przez cały okres połogu. Potem nasiąkamy przekonaniami rodziców, rodziny, kraju, w którym mieszkamy. Nieświadomie mnóstwo przekonań, wzorców, programów staje się „naszymi”. Są w naszym umyśle, podświadomości i ciele.

Na tych warsztatach pokaże Ci, jak pozbyć się ich wszystkich.

W ofercie dostęp do video-kursu na platformie VOD. Kurs odbył się w lipcu 2020 i został nagrany z myślą o osobach, które chcą mieć dożywotni dostęp do platformy i treści. Kupując teraz otrzymujesz dodatkowe bonusy:
- biuletyn Fundacji Świadomość Ziemi
- PDF z ważnymi informacjami o kursie
- dostęp do części LIVE Webinarów 'Pytania i odpowiedzi' raz na miesiąc (szansa na weryfikację wątpliwości na żywo)

Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOSTĘP do platformy szkoleniowej VOD 24/7 z pełnym kursem oraz bonusami.

Warsztat: Telepatia Duchowa (Stopień 1)

286,00
PROMOCJA -35% TYLKODO 29.02.24 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 440 zł Chcesz doświadczać samodzielnych, bezpośrednich kontaktów telepatycznych ze Stwórcą, Wyższym Kosmicznym Rozumem, Aniołami, Przewodnikami Duchowymi, swoja Duszą? Bezpiecznie, bez pośredników, dogmatów, ponad religiami i tradycjami? W duchu Uniwersalnej, Źródlanej Miłości?
Naucz się Świadomej Telepatii Miłości i korzystaj z mądrości i wsparcia Duchowych Wymiarów Istnienia. Skorzystaj z doświadczenia prowadzącego i tysięcy ludzi, którzy dzięki Świadomej Telepatii Miłości zmienili swoje życie na lepsze.
Kurs zawiera aż 16 godzin wykładów, medytacji, praktycznych ćwiczeń. To wideo zapis kursu prowadzonego online ma żywo. UWAGA: Ze względu na automatyczne nadawanie dostępów do kursów, warsztaty online sprzedawane są oddzielnie od pozostałych produktów ze sklepu Fundacji. Jeśli kupujesz inne produkty, to zrób 2 oddzielne zamówienia. Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOŻYWOTNI dostęp do platformy szkoleniowej online VOD.

Komentarz do “Wskazówki do nauki kontaktu telepatycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *