Przekazy Duchowe

Maryja perłą Nieba – Stwórca

Maryja perłą Nieba – Stwórca

Maryja perłą Nieba – Stwórca

”Maryja jest perłą Nieba Mego, Moją wierną Służebnicą, wyrażającą Miłość zawsze i wszędzie.”

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.

”Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Maryja,

Witaj dziecko Moje. Przynoszę tobie radość istnienia w Duchu Bożym, radość bycia dzieckiem Boga. Pozwól, aby Moje dary wpłynęły w ciebie.

Moje Światło, Moja matczyna Miłość uzdrawia twoją duszę, pociesza, ukaja wszelkie bóle jakie w niej tkwią. Oddaj Mi wszystko co ciebie boli, a Ja to uzdrowię Moją Miłością i Moim Światłem. Jesteś pod Moją troskliwą, matczyną opieką. Ufaj Mi. Jestem matką wszystkich matek i wszystkich was kocham, którzy powierzacie się Mnie. Moje serce jest pełne Miłości dla was. Raduję się, gdy dziecko ludzkie powierza się Mnie i prosi o łaski. Ja daruje Moje łaski z całego serca, tyle ile zdolni jesteście przyjąć.

Nie obawiaj się niczego. Oddal wszystkie twoje obawy czy lęki. Pozostań w pełnym zaufaniu do Boga, który jest w tobie stale Obecny, czekając na twoje zaproszenie. Korzystaj z zaproszenia Ojca-Matki, gdyż jest On całą pełnią. My wszyscy z tego Źródła wyszliśmy i w Nim jesteśmy, jako Jego cząstki, Jego dzieci.

Powierzaj się także i Mnie, a Ja Służebnica Boga, ofiarna i oddana Mu, pomogę Tobie, Jego dziecku, w drodze do Niego.

Kocham ciebie i pozostawiam pod Moją opieką.

Maryja

Dziecko Moje kochane. To Ja Ojciec-Matka stale obecny w tobie. Maryja jest perłą Nieba Mego, Moją wierną Służebnicą, wyrażającą Miłość zawsze i wszędzie. Powierz się opiece Maryi. Przez Nią płyną do ciebie Moje łaski i dary, Moje uzdrawiające energie, które Ona Swoją Mocą i Miłością dostraja do twoich potrzeb. Miłość Maryi uzdrawia, dodaje mocy i otuchy dziecku kroczącemu do Mnie. Ufaj Maryi, tak jak ufaj i Mnie Stwórcy, który jest wszystkim, pełnią. Maryja ma dar czerpania z nieograniczonych bogactw Wszechświata. Ja daruję się nieustannie Maryi, tak jak i każdej Istocie. Jednakże Maryja, która jest samą Miłością, taką jak Ja, ma nieograniczony dostęp do Moich bogactw, darów i łask. Dlatego nie ma obaw, że zabraknie Maryi darów czy łask dla ofiarowania ich dziecku ludzkiemu, które z ufnością serca swego zawierzy się Maryi, aby być poprowadzonym przez Nią do Mnie. Maryja kocha was wszystkich Miłością bezwarunkową, bezinteresowną, wykraczająca poza granice umysłu ludzkiego. Zaufaj Jej, tak jak i Mi, Twojemu Ojcu-Matce.

Stwórca”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *