Błyskawiczne łapanie inspiracji - Jezus
”Jak rozpoznać miłość bezwarunkową nie komunikując się ze Źródłem Wszechistnienia? Dotyczy to też Energii, Inteligencji, Bytu, bo to są boskie atrybuty wszystkich wierzeń, jak też podstawowe tematy ateistycznych filozofii. Jest jeszcze Duch, ale tu dotykamy i religii, i psychologii, a nawet ateizmu. ”
Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski
”Mówi Jezus,
Jak rozpoznać miłość bezwarunkową nie komunikując się ze Źródłem Wszechistnienia? Dotyczy to też Energii, Inteligencji, Bytu, bo to są boskie atrybuty wszystkich wierzeń, jak też podstawowe tematy ateistycznych filozofii, a raczej filozofii i koncepcji ateistycznych. Jest jeszcze Duch, ale tu dotykamy i religii, i psychologii, a nawet ateizmu.
Nie ma znaczenia spór o Boga, słowo Bóg, gdy wychodzi się ponad spór, poprzez wzniesienie do miłości, prawdy i pokoju. Wtedy nie jest ważne czy jest poprzez duże M czy małe, duże B czy małe. Znikają podziały, walki a pojawia się przejawienie, współdziałanie, tworzenie, radość z życia. I do tego dąż ponad podziałami, tradycjami, autorytetami, modnymi nurtami duchowymi, ezoterycznymi, uznanymi ścieżkami. Idź za głosem serca swego i kosmicznego, używaj intelektu do rozwoju wszelakich zdolności, czyli też intuicji, telepatii, odwagi.
Bądź odważny w tym co robisz, ale nie przesadzaj, nie ryzykuj w naiwnej ufności, że Bóg zawsze ciebie nosi. Źródło jest w tobie, wokół, ale gdy ty jeździsz bez trzymanki, to trudno Jemu tobie pomagać, wzmacniać cię, inspirować.
A jak złapiesz błyskawicznie duchową inspirację? Telepatycznie! Wiesz o jakiej telepatii mówię – uźródlonej, opartej na Miłości i czystym Świetle.