Aktualności, Porady Zdrowotne

Rezonans Schumanna – wpływ na zdrowie

Jak rezonans Schumanna wpływa na zdrowie i nasz organizm?

Uzdrawiająca częstotliwość, Rytm Ziemi, zakłócony przez zdobycze cywilizacji.

Rezonans Schumanna to zjawisko powstawania stałych fal elektromagnetycznych między Ziemią i jonosferą przy niskich i ultra niskich częstotliwościach. Ludzie odkryli istnienie tego mechanizmu dopiero w połowie XX wieku. Rezonans długo był na stałym poziomie, od kilkunastu lat zaczyna ulegać zmianie.

Zmiany Rezonansu Schumanna mogą wywierać duży wpływ na ziemskie organizmy.

rezonans schumanna wpływ na zdrowie

Jonosfera i Ziemia wchodzą w interakcje, co przypomina trochę efekt tuby rezonansowej. Nauka ustaliła, że czynnikiem powodującym powstanie tego naturalnego fenomenu są głównie wyładowania atmosferyczne.

Rezonans Schumanna bywa też nazywany pulsem Ziemi. Każdy żywy organizm wchodzi w reakcję z tym pulsem czy też tonem ciągle obecnym w tle. Brak tego elementu powoduje szereg problemów fizjologicznych i psychicznych. Doświadczali tego astronauci i NASA uważa to za poważny problem i przeszkodę w długotrwałej eksploracji kosmosu. Dlatego właśnie prowadzi się rozmaite eksperymenty ze sztucznymi generatorami fal imitujących ten naturalny mechanizm Ziemi.

 

photo_2024-05-15_22-59-16

Umów się na badania i zabiegi w naszym gabinecie uzdrawiania duchowego i biorezonansu

 

photo_2024-05-15_22-59-22

05-500 Piaseczno k.Warszawy ul. Hemara 2; poniedziałek -piątek od 10:00 do 17:00
Jesteśmy mistrzami naturopatii, uzdrowicielami duchowymi, bioeneergoterapeutami
mamy super kwantowe urządzenia QUEX, które działają także na odległość!
Gabinet prowadzimy od 2004 roku. Sesje off i online.

Zadzwoń: +48509905498, +48503169030 , +48502523323 lub wypełnij formularz kontaktowy

Aby sprawdzić aktualny Rezonans Schumanna dzisiaj, kliknij TUTAJ i zobacz cykl fali.

Podczas badań naukowych ustalono, że to specyficzne promieniowanie elektromagnetyczne wykazuje wiele podobieństw do spektrum częstotliwości emitowanych przez ludzki mózg. Najlepiej widać to w przypadku badania EEG (elektroencefalografu). Człowiek jest wrażliwy na wszelkie emisje fal niskich częstotliwości. Ewolucja ludzkości mogłaby przebiegać inaczej gdyby nie było tej siły przyrody.

Nauka zauważyła, że ten „puls Ziemi” ulega ostatnio zmianom. Aż do początku lat osiemdziesiątych rezonans miał częstotliwość 7,8 Hz. Naukowcy spekulują, że ta wartość była na stałym poziomie przynajmniej przez kilka tysięcy lat. Według aktualnych pomiarów częstotliwość osiąga już wartość 12 Hz.

Zmiany rezonansu Schumanna stanowią zagadkę dla nowoczesnej nauki. Aby to było możliwe, albo średnica Ziemi zmalała o kilkaset kilometrów, lub dolna granica jonosfery wzrosła ze zwykłej odległości 60-70 km do 300-400 km. Co więcej, częstotliwość Schumanna zależy od pory dnia, ale także od pory roku. Działanie Słońca może być kluczowym elementem wpływającym na te zmiany.

rezonans-schumanna-wpływ-na-organizm-

Nie ulega wątpliwości, że zmiany tej swoistej wibracji nie pozostają bez wpływu na funkcjonowanie organizmów żywych. Możliwe symptomy tych zmian odczuwalne przez ludzi to migreny, bóle mięśni, skurcze. Niektórzy wręcz twierdzą, że te zmiany mogą w pewnym okresie czasu wpłynąć na ludzkie DNA.

Nie brakuje tez opinii, że gdy rezonans osiągnie pewną wartość krytyczną nastąpią jakieś wielkie zmiany w świadomości człowieka. Stała stymulacja fal mózgowych inną niż zwykle częstotliwością może powodować zmiany, których nauka nie potrafi teraz nawet przewidzieć.

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmiany-rezonansu-schumanna-moga-wywierac-duzy-wplyw-ziemskie-organizmy

Proponowany artykuł – „Argumenty przeciw GMO”

Jeśli interesujesz się zdrowym trybem życia, zachęcamy do przeczytania pozostałych artykułów z kategorii „Porady Zdrowotne”. Znajdziesz tam informacje na temat uziemienia i jego wpływu na ludzki organizm, oczyszczaniu dla zdrowia oraz wiele innych ciekawostek.

Jako Fundacja zajmujemy się również szerzeniem wiedzy na temat rozwoju duchowego. Wiele filmików na ten temat znajdziesz na naszym kanale YouTube, gdzie zamieszczamy kusry, webinary i relacje w wspólnych medytacji.

Dowiedz się więcej o tym, czym jest Rezonans Schumanna

ZAPRASZAMY NA STRONĘ O REZONANSIE

Odkryj fascynujący świat rezonansu! Czy możemy sami wykonywać zabiegi biofeedbacku i rezonansu ciała? Nasza strona zapewni ci wyjątkową okazję do zgłębienia tych tajemnic. Zachęcamy do rozpoczęcia fascynującej podróży po świecie rezonansu razem z nami.

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy Cię serdecznie do naszego sklepu, gdzie czekają na Ciebie inspirujące szkolenia i warsztaty. To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie m.in. telepatii duchowej, czy uwalniania blokad.

Komentarz do “Rezonans Schumanna – wpływ na zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *