KURS NAUKI TELEAPTII ONLINE

WARSZTAT NA ŻYWO WKRÓTCE SIĘ ROZPOCZNIE

Warsztat: Nauka Telepatii Duchowej -
Stopień I podstawowy

DOSTĘP DO ZAPISU WIDEO Z WARSZTATÓW NA ŻYWO

4 Kursy online na platformie VOD 24/7

440,00
Mega promocja na PAKIET 4 KURSÓW ONLINE: minus 75% + prezent za 180 zł. Tylko do 30.12.2022 440 zł zamiast 1.760 zł. A do tego Extra prezent za 180 zł  - na podany przez Ciebie adres pocztowy wyślemy gratis 5 książek i grafikę cudownego uzdrawiającego Znaku Miłości. Każdy kurs to 8-12 godz. wykładów, ćwiczeń, medytacji dostępnych na naszej platformie szkoleniowej online. Dożywotnio. Gwarancja satysfakcji - 14 dni na zwrot bez podania przyczyn. Pakiet kursów 4 w 1 zawiera wszystko, co potrzebujesz na drodze uniwersalnego rozwoju duchowego, poszerzania świadomości w wibracjach bezwarunkowej miłości: a) naukę duchowej telepatii - na wprost, bez pośredników, ponad religiami i dogmatami. Nauczysz się rozpoznawać wewnętrzny głos Źródła Wszechistnienia w sobie. b) przeprogramowanie podświadomości, uwolnienie blokad,  emocji, ograniczeń c)  naukę komunikacji, kreacji i uzdrawiania z Archaniołami i Aniołami. Pakiet 4 kursów zawiera warsztaty:
 • Anioły i Archaniołowie – kreacja, komunikacja, uzdrawianie (Stopień 1)
 • Anioły i Archaniołowie – kreacja, komunikacja, uzdrowienie (Stopień 2)
 • Uwalnianie blokad i ograniczeń (Stopień 1)
 • Telepatia Duchowa (Stopień 1)
W ciągu 2-3 dni roboczych od zapłaty otrzymasz email z dostępem do szkolenia na platformie szkoleniowej VOD. Dostęp jest dożywotni (nie ograniczony limitem czasowym). Będziesz mógł oglądać szkolenia tyle razy, ile zechcesz i kiedy będziesz chciał.

Link do platformy szkoleniowej VOD - KLIKNIJ TUTAJ

Warsztat: Anioły i Archaniołowie – kreacja, komunikacja, uzdrowianie (Stopień 1)

170,00

Tylko do 30.12.2022 CENA PROMOCYJNA 170 ZŁ

"Na kursie o Aniołach podzielę się moimi doświadczeniami, wizjami, wglądami para-naturalnymi, które przeżyłem dzięki otwarciu się na świat Aniołów.

Przekażę Ci, jak się z nimi komunikować. Jak współpracować z Aniołami. Jak kreować życie doczesne i wieczne. Jak uzdrawiać siebie, ludzi, zwierzęta, naturę za pomocą Aniołów.

Wprowadzę Cię nie tylko we wspaniały świat Aniołów, ale również Archaniołów i Archaii (żeńskie aspekty Archaniołów). Pomogę odkryć i zrozumieć niewidzialnych posłańców Praźródła, Wszechducha, Ojca-Matki Wszechistnienia. Zrozumieć rolę i zadania Aniołów w aspekcie ludzkim, ziemskim, kosmicznym i duchowym."
~ Prowadzący, Mariusz Brzoskowski

W ofercie dostęp do video-kursu na platformie VOD. Kurs odbył się w sierpniu 2020 i został nagrany z myślą o osobach, które chcą mieć dożywotni dostęp do platformy i treści. Kupując teraz otrzymujesz dodatkowe bonusy:
- PDF z opisem wybranych ćwiczeń z Aniołami 
- dostęp do części LIVE Webinarów 'Pytania i odpowiedzi' raz na miesiąc (szansa na weryfikację wątpliwości na żywo)

Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOSTĘP do platformy szkoleniowej VOD 24/7 z pełnym kursem oraz bonusami.

Warsztat: Uwalnianie blokad i ograniczeń (Stopień 1)

170,00

Tylko do 30.12.2022 CENA PROMOCYJNA 170 ZŁ
Czy tego chcemy, czy nie, posiadamy wiele blokad i ograniczających przekonań.

Ma je nawet nasza dusza. Nabywamy je od samego poczęcia, przez cały okres połogu. Potem nasiąkamy przekonaniami rodziców, rodziny, kraju, w którym mieszkamy. Nieświadomie mnóstwo przekonań, wzorców, programów staje się „naszymi”. Są w naszym umyśle, podświadomości i ciele.

Na tych warsztatach pokaże Ci, jak pozbyć się ich wszystkich.

W ofercie dostęp do video-kursu na platformie VOD. Kurs odbył się w lipcu 2020 i został nagrany z myślą o osobach, które chcą mieć dożywotni dostęp do platformy i treści. Kupując teraz otrzymujesz dodatkowe bonusy:
- biuletyn Fundacji Świadomość Ziemi
- PDF z ważnymi informacjami o kursie
- dostęp do części LIVE Webinarów 'Pytania i odpowiedzi' raz na miesiąc (szansa na weryfikację wątpliwości na żywo)

Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOSTĘP do platformy szkoleniowej VOD 24/7 z pełnym kursem oraz bonusami.

Warsztat: Telepatia Duchowa (Stopień 1)

170,00

Tylko do 30.12.2022 CENA PROMOCYJNA 170 ZŁ

Chcesz doświadczać samodzielnych, bezpośrednich kontaktów telepatycznych? Bez pośredników, dogmatów, ponad religiami i tradycjami? Poszerzyć przestrzeń serca? Dostroić się do Boskiej Matrycy?

Naucz się Świadomej Telepatii Miłości i korzystaj z mądrości i wsparcia Duchowych Wymiarów Istnienia. Skorzystaj z doświadczenia prowadzącego i tysięcy ludzi, którzy dzięki Świadomej Telepatii Miłości zmienili swoje życie na lepsze.

W ofercie dostęp do video-kursu na platformie VOD. Kurs odbył się w sierpniu 2020 i został nagrany z myślą o osobach, które chcą mieć dożywotni dostęp do platformy i treści. Kupując teraz otrzymujesz dodatkowe bonusy:
- PDF z przekazami o Miłości kobiety i mężczyzny
- dostęp do części LIVE Webinarów 'Pytania i odpowiedzi' raz na miesiąc (szansa na weryfikację wątpliwości na żywo)

Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOSTĘP do platformy szkoleniowej VOD 24/7 z pełnym kursem oraz bonusami.

W ramach działań prowadzonych przez Fundację Świadomość Ziemi (od 2004 roku) możliwe jest wzięcie udziału różnego rodzaju szkoleniach: warsztatach rozwoju duchowego, kursach rozwoju osobistego, warsztaty uzdrawiania duchowego, kursy rozwoju zdolności paranaturalnych, nauka medytacji, kursy telepatii duchowej, komunikacji z Aniołami, rozwój intuicji.

Nasze szkolenia prowadzone są w oparciu o uniwersalne wartości bezwarunkowej miłości, ponad podziałami, wierzeniami, tradycjami. Są wolne od doktryn religijnych i szamańskich, choć poruszają sprawy wiary i doświadczeń mistycznych, metafizycznych. Dzielimy się przede wszystkim wiedzą i doświadczeniami, które przeżywamy osobiście.

Warsztaty dostępne na naszej stronie

Proponowane szkolenia to zarówno kursy na żywo, jak i online. Słuchacze mogą otrzymać dostęp do platformy szkoleniowej VOD, na której zgromadzone są materiały na temat interesującego ich zagadnienia. W zakres tematyki, która poruszana jest na szkoleniach, zaliczają się m.in.:

 • telepatia duchowa i jej nauka;
 • medytacja miłości;
 • anioły i archaniołowie;
 • uwalnianie blokad , ograniczeń, przekonań;
 • detoks duchowy, energetyczny, mentalny, emocjonalny, fizyczny;
 • praca z podświadomością,
 • rozwój intuicji;
 • praca z energiami subtelnymi;
 • podnoszenie wibracji i świadomości;
 • rozwój przestrzeni serca;
 • odkrywanie i realizowanie misji duszy;
 • prace na rzecz wzniesienia Ziemi i ludzkości.

Rodzaje warsztatów

Osoby zainteresowane w/w tematyką, a w szczególności rozwojem zdolności telepatycznych, wielowymiarową medytacją, komunikacją z aniołami i archaniołami mogą zapisać się na proponowane przez nas szkolenia, zloty, spotkania medytacyjne. Część z nich dostępna jest bezpłatnie.

W ramach propozycji, każdy z Was może zdecydować się wariant opierający się tylko na materiałach dostępnych online, jak również propozycję, która umożliwia wzięcie udziału w webinarach online prowadzonych na żywo. Może to pomóc w komunikacji i zadawaniu pytań osobie prowadzącej. Dla uczestników kursów online oferujemy także dodatkowe webinary Q&A ( pytania i odpowiedzi), co umożliwia pogłębienie i lepsze wykorzystanie zdobytej wiedzy

Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na to, że warsztaty z medytacji czy telepatii czy wiedzy o archaniołach i aniołach często mają dwa lub więcej stopni. Wówczas, konieczne jest zapisanie się na pierwszy stopień, aby wciąż udział w drugim – tak, aby w pełni rozumieć przekazywane informacje.

Warsztaty Fundacji Świadomości Ziemi

Prowadzone szkolenia obejmują głównie medytację, telepatię oraz wiedzę o aniołach i archaniołach. Zakres wiedzy przedstawiony jest opisie danego kursu – możliwe jest więc wybranie wariantu, który jak najlepiej odpowiada potrzebom osoby zainteresowanej. Dodatkowo, proponowane rozwiązania występują w różnych pakietach. Możliwe jest więc wybranie pakietu podstawowego, który np. obejmuje tylko i wyłącznie samo szkolenie na żywo na platformie. Możliwe jest także zdecydowanie się na wariant z dodatkowymi materiałami, lub taki, w ramach którego kupujący dostanie papierowe książki czy też indywidualne spotkania z prowadzącym.

W sytuacji, w której na stronie danego kursu nie ma podanego najbliższego terminu, prosimy o kontakt – udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.