Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

4 w 1 – Pakiet 4 kursów rozwoju duchowego online

1.760,00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1.760 zł Gwarancja satysfakcji: 14 dni na zwrot bez podania przyczyn. Pakiet kursów rozwoju duchowego 4 w 1 zawierają wszystko, czego potrzebujesz na drodze uniwersalnego rozwoju duchowego, poszerzania świadomości w wibracjach Uniwersalnej Miłości:
  • Naukę Telepatii Duchowej: na wprost, bez pośredników, ponad religiami i dogmatami. Nauczysz się rozpoznawać wewnętrzny głos Źródła Wszechistnienia w sobie.
  • Uwalnianie traum i blokad: przeprogramowanie podświadomości, uwolnienie blokad, traum, emocji, ograniczeń
  • Komunikację z Aniołami i Archaniołami: komunikacja, kreacja, uzdrawianie z Aniołami.
  • ponad 60 godzin nagrań, ćwiczeń, medytacji, bezpiecznych praktyk duchowych.
Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOŻYWOTNI dostęp do platformy szkoleniowej online VOD. Będziesz mógł oglądać szkolenia tyle razy, ile zechcesz i kiedy będziesz chciał. UWAGA: ze względu na automatyczne nadawanie dostępów do kursów, warsztaty online sprzedawane są oddzielnie od pozostałych produktów ze sklepu Fundacji. Jeśli kupujesz inne produkty, zrób 2 oddzielne zamówienia.

Warsztat: Anioły i Archaniołowie – kreacja, komunikacja, uzdrowienie (Stopień 1)

440,00

*Ze względu na automatyczne nadawanie dostępów do kursów, warsztaty online sprzedawane są oddzielnie od pozostałych produktów ze sklepu Fundacji. Jeśli kupujesz inne produkty, zrób 2 oddzielne zamówienia.

"Na kursie o Aniołach podzielę się moimi doświadczeniami, wizjami, wglądami para-naturalnymi, które przeżyłem dzięki otwarciu się na świat Aniołów.

Przekażę Ci, jak się z nimi komunikować. Jak współpracować z Aniołami. Jak kreować życie doczesne i wieczne. Jak uzdrawiać siebie, ludzi, zwierzęta, naturę za pomocą Aniołów.

Wprowadzę Cię nie tylko we wspaniały świat Aniołów, ale również Archaniołów i Archaii (żeńskie aspekty Archaniołów). Pomogę odkryć i zrozumieć niewidzialnych posłańców Praźródła, Wszechducha, Ojca-Matki Wszechistnienia. Zrozumieć rolę i zadania Aniołów w aspekcie ludzkim, ziemskim, kosmicznym i duchowym."
~ Prowadzący, Mariusz Brzoskowski

W ofercie dostęp do video-kursu na platformie VOD. Kurs odbył się w sierpniu 2020 i został nagrany z myślą o osobach, które chcą mieć dożywotni dostęp do platformy i treści. Kupując teraz otrzymujesz dodatkowe bonusy:
- PDF z opisem wybranych ćwiczeń z Aniołami 
- dostęp do części LIVE Webinarów 'Pytania i odpowiedzi' raz na miesiąc (szansa na weryfikację wątpliwości na żywo)

Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOSTĘP do platformy szkoleniowej VOD 24/7 z pełnym kursem oraz bonusami.

Warsztat: Anioły i Archaniołowie – kreacja, komunikacja, uzdrowienie (Stopień 2)

440,00
*Ze względu na automatyczne nadawanie dostępów do kursów, warsztaty online sprzedawane są oddzielnie od pozostałych produktów ze sklepu Fundacji. Jeśli kupujesz inne produkty, zrób 2 oddzielne zamówienia. W procesie nauki najważniejsza jest praktyka, dlatego podczas zajęć będzie dużo ćwiczeń i medytacji. Pomaga w tym specjalnie pole duchowo-energetyczne (grupowe i indywidualne), które przyspiesza proces dostrojenia do uzdrawiającej wibracji energii bezwarunkowej Miłości. Warsztat składa się z trzech części. Więcej informacji na temat warsztatu znajduje się poniżej.

Warsztat: Uwalnianie blokad i ograniczeń (Stopień 1)

440,00

*Ze względu na automatyczne nadawanie dostępów do kursów, warsztaty online sprzedawane są oddzielnie od pozostałych produktów ze sklepu Fundacji. Jeśli kupujesz inne produkty, zrób 2 oddzielne zamówienia.

Czy tego chcemy, czy nie, posiadamy wiele blokad, traum, emocjonalnych ograniczeń i niewspierających przekonań i wierzeń.

Ma je nawet nasza dusza. Nabywamy je od samego poczęcia, przez cały okres połogu. Potem nasiąkamy przekonaniami rodziców, rodziny, kraju, w którym mieszkamy. Nieświadomie mnóstwo przekonań, wzorców, programów staje się „naszymi”. Są w naszym umyśle, podświadomości i ciele.

Na tych warsztatach pokaże Ci, jak pozbyć się ich wszystkich.

W ofercie dostęp do video-kursu na platformie VOD. Kurs odbył się w lipcu 2020 i został nagrany z myślą o osobach, które chcą mieć dożywotni dostęp do platformy i treści. Kupując teraz otrzymujesz dodatkowe bonusy:
- biuletyn Fundacji Świadomość Ziemi
- PDF z ważnymi informacjami o kursie
- dostęp do części LIVE Webinarów 'Pytania i odpowiedzi' raz na miesiąc (szansa na weryfikację wątpliwości na żywo)

Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOSTĘP do platformy szkoleniowej VOD 24/7 z pełnym kursem oraz bonusami.

Warsztat: Telepatia Duchowa (Stopień 1)

440,00
Chcesz doświadczać samodzielnych, bezpośrednich kontaktów telepatycznych ze Stwórcą, Wyższym Kosmicznym Rozumem, Aniołami, Przewodnikami Duchowymi, swoja Duszą? Bezpiecznie, bez pośredników, dogmatów, ponad religiami i tradycjami? W duchu Uniwersalnej, Źródlanej Miłości?
Naucz się Świadomej Telepatii Miłości i korzystaj z mądrości i wsparcia Duchowych Wymiarów Istnienia. Skorzystaj z doświadczenia prowadzącego i tysięcy ludzi, którzy dzięki Świadomej Telepatii Miłości zmienili swoje życie na lepsze.
Kurs zawiera aż 16 godzin wykładów, medytacji, praktycznych ćwiczeń. To wideo zapis kursu prowadzonego online ma żywo. UWAGA: Ze względu na automatyczne nadawanie dostępów do kursów, warsztaty online sprzedawane są oddzielnie od pozostałych produktów ze sklepu Fundacji. Jeśli kupujesz inne produkty, to zrób 2 oddzielne zamówienia. Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOŻYWOTNI dostęp do platformy szkoleniowej online VOD.