Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Biorezonans Life Balance

3.400,00
Urządzenie do osobistego biorezonansu Life Balance odpowiada wymogom i trendom naszych czasów. Jest nowoczesne, przenośne, małe z intuicyjnym oprogramowaniem w cenie dostępnej dla każdego. Łączy biotechnologie z medycyną naturalną. Wspiera zdrowie i jakość życia człowieka bez efektów ubocznych. Można nim energetyzować ciało, wodę i żywność, likwidować pasożyty, wspierać pracę ciała i umysłu.

Aktualna cena – 789 Euro

PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY +48 503 169 030 +48 502 523 323

Biorezonans Life Balance 2.0

4.100,00
NAJNOWSZE Urządzenie do osobistego biorezonansu Life Balance odpowiada wymogom i trendom naszych czasów. Jest nowoczesne, przenośne, małe z intuicyjnym oprogramowaniem w cenie dostępnej dla każdego. Łączy biotechnologie z medycyną naturalną. Wspiera zdrowie i jakość życia człowieka bez efektów ubocznych. Można nim energetyzować ciało, wodę i żywność, likwidować pasożyty, wspierać pracę ciała i umysłu.

Aktualna cena – 951 Euro

PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY +48 503 169 030 +48 502 523 323

Life Beauty

2.550,00
LifeBeauty to kolejny, unikatowy produkt systemu WebWellness, który dba o zdrowie, piękno,  witalność. Połączenie nowoczesnych technologii i metod terapeutycznych, minimalne wymiary, zapewniają innowacyjne, profesjonalne, wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne dostępne zawsze pod ręką – w domu, pracy, podróży. Ponad dwuletnie testy wykazały wysoką skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania LifeBeauty. Rekomendowany czas użytkowania to tylko 10 min. dziennie J  Efekty stosowania LifeBeauty polepszy i utrwali serum o specjalnej kompozycji anti agingowej LifeBeauty Serum. Life Beauty łączy w sobie aż cztery funkcje zabiegowe, które można stosować razem i osobno: masaż, RF-lifiting,  światłoterapia, częstotliwości biorezonansowe. Po podłączeniu LifeBeauty do system Webwellness można korzystać ze specjalnie opracowanych programów dla twarzy i szyi: stymulacji określonych obszarów, drenażu limfatycznego, anti agingu, rozluźnienia mięśni. Wszystko to tworzy innowacyjne urządzenie dla piękna, zdrowia i młodości twarzy i szyi, jakiego jeszcze nie było na rynku. Dzięki temu LifeBeauty doskonale sprawdzi się w użytku indywidualnym, rodzinnym i gabinetowym.

Aktualna cena – 599 Euro

UWAGA: Cena jest zależna od zmian kursu waluty EURO, dlatego przed zakupem konieczny jest kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia kwoty. PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY ☎ +48 503 169 030 ☎ +48 502 523 323 💬 fundacja@swiadomosc-ziemi.org

Life Expert 3.0

6.700,00
NOWOŚĆ! Aparat do biorezonansu Life Expert 3.0 to najnowsze urządzenie systemu Webwellness do profesjonalnej diagnostyki stanu organizmu w warunkach domowych i gabinetowych oraz wykonywania zabiegów biorezonansowych BRT. Badania i terapie są bezinwazyjne, bezbolesne i bezpieczne. Zabiegi oparte są na meridianach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej  oraz doktora Volla. Aparat do biorezonansu Life Expert v.3.0 posiada wszystkie możliwości wcześniejszych modeli Life Expert, jak też nowe funkcje i zakresy badania. Jest bardziej zaawansowany technologicznie i skuteczny w rozwiązywaniu złożonych problemów zdrowotnych. A do tego nowy, stylowy designe 😊 Aktualna cena –  1.549 Euro UWAGA! PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY. Sprzedaż w systemie MLM (marketing bezpośredni). Zakupu dokonuje się ze sklepu producenta Busienss Process Technologies (BPT) po zapisaniu się do klubu BPT. Pomagamy we wszelkich formalnościach i wdrożeniu w system. Zapisanie się do klubu BPT do niczego nie zobowiązuje. ☎ +48 503 169 030 ☎ +48 509 905 498 💬 fundacja@swiadomosc-ziemi.org

W tej sekcji naszego katalogu online możliwe jest zamówienie produktu, który umożliwi Państwu przeprowadzić biorezonans. Sklep internetowy, który prowadzimy, oferuje do nabycia urządzenie do osobistego biorezonansu, które jest jednym z najnowszych wersji tej aparatury. Urządzenia, które są dostępne w tej sekcji, są przenośnymi wersjami opisywanego produktu. Należy jednak pamiętać, iż w celu uzyskania stuprocentowo dokładnego wyniku należy skonsultować się z lekarzem.

Na czym polega osobiste badanie biorezonansowe?

Oferowane przez nas urządzenia wykorzystują wibracje, na których opiera się ich działanie. Metoda ta została opracowana w dwudziestym wieku przez Franza Morella i Ericha Rasche, którzy badali efekt drgań na ciało ludzkie oraz jak emitowanie zmiennego pola elektromagnetycznego może oddziaływać na organizm. W naszym sklepie dostępne są kieszonkowe wersję końcowego produktu, jaki udało się zbudować wspomnianej wyżej parze przedsiębiorców, którzy przekuli swoje eksperymenty na ten właśnie wynalazek.