Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Biorezonans Life Balance

Urządzenie do osobistego biorezonansu Life Balance odpowiada wymogom i trendom naszych czasów. Jest nowoczesne, przenośne, małe z intuicyjnym oprogramowaniem w cenie dostępnej dla każdego. Łączy biotechnologie z medycyną naturalną. Wspiera zdrowie i jakość życia człowieka bez efektów ubocznych. Można nim energetyzować ciało, wodę i żywność, likwidować pasożyty, wspierać pracę ciała i umysłu.

Aktualna cena – 713 Euro

PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY +48 503 169 030 +48 502 523 323

Biorezonans Life Balance 2.0

NAJNOWSZE Urządzenie do osobistego biorezonansu Life Balance odpowiada wymogom i trendom naszych czasów. Jest nowoczesne, przenośne, małe z intuicyjnym oprogramowaniem w cenie dostępnej dla każdego. Łączy biotechnologie z medycyną naturalną. Wspiera zdrowie i jakość życia człowieka bez efektów ubocznych. Można nim energetyzować ciało, wodę i żywność, likwidować pasożyty, wspierać pracę ciała i umysłu.

Aktualna cena – 863 Euro

PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY +48 503 169 030 +48 502 523 323

W tej sekcji naszego katalogu online możliwe jest zamówienie produktu, który umożliwi Państwu przeprowadzić biorezonans. Sklep internetowy, który prowadzimy, oferuje do nabycia urządzenie do osobistego biorezonansu, które jest jednym z najnowszych wersji tej aparatury. Urządzenia, które są dostępne w tej sekcji, są przenośnymi wersjami opisywanego produktu. Należy jednak pamiętać, iż w celu uzyskania stuprocentowo dokładnego wyniku należy skonsultować się z lekarzem.

Na czym polega osobiste badanie biorezonansowe?

Oferowane przez nas urządzenia wykorzystują wibracje, na których opiera się ich działanie. Metoda ta została opracowana w dwudziestym wieku przez Franza Morella i Ericha Rasche, którzy badali efekt drgań na ciało ludzkie oraz jak emitowanie zmiennego pola elektromagnetycznego może oddziaływać na organizm. W naszym sklepie dostępne są kieszonkowe wersję końcowego produktu, jaki udało się zbudować wspomnianej wyżej parze przedsiębiorców, którzy przekuli swoje eksperymenty na ten właśnie wynalazek.