Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż filtry
Biorezonans Life Balace
Zamknij

Biorezonans Life Balace

2.485,00
Urządzenie do osobistego biorezonansu Life Balance odpowiada wymogom i trendom naszych czasów. Jest nowoczesne, przenośne, małe z intuicyjnym oprogramowaniem w cenie dostępnej dla każdego. Łączy biotechnologie z medycyną naturalną. Wspiera zdrowie i jakość życia człowieka bez efektów ubocznych. Można nim energetyzować ciało, wodę i żywność, likwidować pasożyty, wspierać pracę ciała i umysłu.
PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY +48 503 169 030
Zamknij

Biorezonans Life Balace 2.0

2.485,00
NAJNOWSZE Urządzenie do osobistego biorezonansu Life Balance odpowiada wymogom i trendom naszych czasów. Jest nowoczesne, przenośne, małe z intuicyjnym oprogramowaniem w cenie dostępnej dla każdego. Łączy biotechnologie z medycyną naturalną. Wspiera zdrowie i jakość życia człowieka bez efektów ubocznych. Można nim energetyzować ciało, wodę i żywność, likwidować pasożyty, wspierać pracę ciała i umysłu. PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY +48 503 169 030
Biorezonans Biofeedback Life Expert Profi
Zamknij

Biorezonans Life Expert Profi

2.515,00
Urządzenie do biorezonansu Life Expert Profi to najnowsza wersja urządzenia badawczo-zabiegowego systemu WebWellnes firmy Business Process Technologies (BPT), które zostało stworzone specjalnie dla lekarzy, terapeutów i osób bez wykształcenia medycznego. Bezinwazyjne, bezbolesne i bezpieczne badanie trawa trochę ponad jedną minutę. Interfejs oprogramowania jest przejrzysty, prosty w obsłudze, automatycznie generujący raporty oraz dobierający odpowiedni zestaw terapii tzw. kompleks, który można wgrać na urządzenie Life Balance.
PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY +48 503 169 030