Olejki CBD (5)

Propolis Najwyższej Jakości (5)

Supra3 (2)

Sirius D (2)

W ofercie sklepu Fundacji Świadomość Ziemi znaleźć można również naturalne suplementy diety, probiotyki, aminokwasy, srebro koloidalne, witaminy, zioła. Wśród produktów znajdują się również specjalne mieszanki olejów wytłaczanych z nasion, które są mega dawką odżywczą.

Oferujemy suplementy diety sprawdzonych producentów. Większość produktów to wyroby organiczne, występują zarówno pod postacią kapsułek, proszku jak i w formie płynnej, co umożliwi wybranie preferowanego wariantu.

Oleje z nasion Axxa Global zapakowane są w wygodne w użytkowaniu i transporcie saszetki. Dzięki temu oleje zachowują maksimum wartości odżywczych do momentu ich otwarcia. Jednocześnie umożliwiają ich zabranie w podróż, do pracy w lekkim i trwałym opakowaniu. Oleje Axxa Global występują w trzech wariantach, w zależności od przeznaczenia. Możliwe jest kupienie wariantu, którego składniki mogą wpływać na skórę, włosy, tkankę łączną, kości – to Axxa So Collagen. Kolagen dostarczany jest na najbardziej przyswajalnej formie nanopeptydów kolagenowych. Mega odżywcze wartości znajdziemy w Axxa SO Plus. W jednej saszetce o pojemności 30 ml zawarte jest tyle witamin, minerałów, enzymów co w ok. 10 porcji warzyw i owoców i 2-3 porcji zdrowych tłuszczów. Axxa So Biotic dostarcza odpowiednich probiotyków do układu trawiennego, jak też stymuluje geny odpowiednie za ich wewnętrzną produkcję.

W sklepie znaleźć można ziołowe płyny, których składniki mogą wesprzeć poszczególne części ciała lub układy. Możliwe jest również zakupienie kapsułek, w których skład wchodzą aminokwasy czy witaminy.