Aktualności

Środowe prace medytacyjne online 2024

Środowe prace medytacyjne online i w kręgu medytacyjnym w Warszawie

Od 2020 roku nasze cotygodniowe prace medytacyjne na rzecz wzniesienia Matki Ziemi i ludzkości, Medytacyjny Krąg Uzdrawiania, dostępne są ONLINE, NA ŻYWO za pośrednictwem webinarów i Facebooka. W tym poście będziemy podawać aktualne  linki do webinarów.

Osoby chcące korzystać z relacji na Facebooku powinni zarejestrować się w grupie medytacyjnej „Prace medytacyjne Fundacji Świadomość Ziemi”oraz Medytacje Miłości i Światła Fundacja Świadomość Ziemi. 

Kto chce osobiście uczestniczyć w medytacjach, medytacyjnym kręgu uzdrawiania niech wcześniej skontaktuje się z nami telefonicznie tel. +48 509 905 498.

Formularz do wysłania prośby/ intencji do medytacyjnego kręgu uzdrawiania znajduje się poniżej.

Dużo miłości i światła,
Helena i Mariusz
Fundacja „Świadomość Ziemi”

Zapraszamy do udziału w każdą środę o godz. 20:00!

Link do wersji webinarowej medytacji  – https://tiny.pl/wb519

Najbliższe terminy medytacji – 14 i 21 lutego2024  o godz. 20:00

UWAGA: ten link jest duplikowany, więc jest aktualny w każdą środę. Wystarczy kliknąć i się zalogować na medytację.

Prośby do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania

Potrzebujesz uzdrowienia? Twoi bliscy? Napisz do nas list, email, zadzwoń, wyślij SMS lub wypłenij formularz z prośbą poniżej. Dołączymy Twoją prośbę do naszych medytacji! Przyłącz się mentalnie, duchowo i wzmocnij proces uzdrowienia.

11 stycznia 2011 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” uruchomiła stały cykl uzdrawiających medytacji – Medytacyjny Krąg Uzdrawiania. Od 2020 medytacje odbywają się w każdą środę od godziny 20-tej online za pośrednictwem webinarów i Facebook’a.

Jeżeli czujesz potrzebę pomocy innych ludzi, duchowego wstawiennictwa dla twojego uzdrowienia (twoich bliskich), to możesz przysłać do nas list, email, sms-a z podaniem imienia osoby i rodzajem dolegliwości, choroby. Twoją prośbę położymy w środku kręgu medytacyjnego, do którego zasiadamy regularnie od pięciu lat w Warszawie. Wiemy jak wiele dobrego przyniosły medytacje, które do tej pory prowadziliśmy. Wierzymy, że poprzez Medytacyjny Krąg Uzdrawiania, który działa poza czasem i przestrzenią (nie ma znaczenia odległość i miejsce gdzie przebywa uzdrawiana osoba, rodzina, związek), będziemy mogli pomóc większej ilości ludzi.

Na pewno zwiększysz moc uzdrawiania samemu modląc się, pisząc prośby do Stwórcy i przyłączając się do medytacji. Nie musi być to dokładnie o tym samym czasie. Opis, przykłady próśb do Stwórcy znajdują się na naszej stronie tutaj „Prośby do Źródła – Zawierzenie Miłości – List do Boga”.

Formularz zgłoszeniowy do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania

Napisz ile razy chciałbyś, aby twoja prośba była wyłożona w Medytacyjnym Kręgu Uzdrowienia „Świadomość Ziemi”.

    Więcej o Medytacyjnym Kręgu Uzdrawiania

    Jak już wspomnieliśmy wcześniej Medytacyjny Krąg Uzdrawiania istnieje od 2011 roku. Przez te lata miało miejsce wiele wspaniałych sytuacji i uzdrowień, o których możesz przeczytać TUTAJ.

    Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kręgu medytacyjnym, jak działamy i jak przebiega proces uzdrawiania kliknij w przycisk poniżej i dowiedz się więcej.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *