Aktualności

Środowe prace medytacyjne online

Środowe prace medytacyjne online

Środowe prace medytacyjne online i w kręgu medytacyjnym w Warszawie

Od kilku miesięcy nasze cotygodniowe prace medytacyjne na rzecz wzniesienia Ziemi i ludzkości  dostępne są na żywo za pośrednictwem webinarów i Facebooka. W tym poście będziemy podawać aktualne  linki do webinarów.

Osoby chcące korzystać z realcji na żywo na Facebooku powinni zarejstrować się w grupie medytacyjnej “Środowe prace medytacyjne Fundacji Świadomość Ziemi”. Kto chce uczestniczyć osobiście w kręgu medytacyjnym niech skontaktuje się z nami telefonicznie. Formularz do wysłania prośby/ intencji na medytację znajduje się poniżej.

Dużo miłości i światła,
Helena i Mariusz
Fundacja “Świadomość Ziemi”

Zapraszamy do udziału w każdą środę!

Link do webinaru dla medytacji 24/03/2021 znajdziesz poniżej

https://tiny.pl/rkfgr

Prośby do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania

Potrzebujesz uzdrowienia? Twoi bliscy? Napisz do nas list, email, zadzwoń, wyślij SMS lub wypłenij formularz z prośbą poniżej. Dołączymy Twoją prośbę do naszych medytacji! Przyłącz się mentalnie, duchowo i wzmocnij proces uzdrowienia.

11 stycznia 2011 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” uruchomiła stały cykl uzdrawiających medytacji – Medytacyjny Krąg Uzdrawiania. Od 2020 medytacje odbywają się w każdą środę od godziny 20-tej online za pośrednictwem webinarów i Facebook’a.

Jeżeli czujesz potrzebę pomocy innych ludzi, duchowego wstawiennictwa dla twojego uzdrowienia (twoich bliskich), to możesz przysłać do nas list, email, sms-a z podaniem imienia osoby i rodzajem dolegliwości, choroby. Twoją prośbę położymy w środku kręgu medytacyjnego, do którego zasiadamy regularnie od pięciu lat w Warszawie. Wiemy jak wiele dobrego przyniosły medytacje, które do tej pory prowadziliśmy. Wierzymy, że poprzez Medytacyjny Krąg Uzdrawiania, który działa poza czasem i przestrzenią (nie ma znaczenia odległość i miejsce gdzie przebywa uzdrawiana osoba, rodzina, związek), będziemy mogli pomóc większej ilości ludzi.

Na pewno zwiększysz moc uzdrawiania samemu modląc się, pisząc prośby do Stwórcy i przyłączając się do medytacji. Nie musi być to dokładnie o tym samym czasie. Opis, przykłady próśb do Stwórcy znajdują się na naszej stronie tutaj „Prośby do Źródła – Zawierzenie Miłości – List do Boga”.

Formularz zgłoszeniowy do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania

Napisz ile razy chciałbyś, aby twoja prośba była wyłożona w Medytacyjnym Kręgu Uzdrowienia “Świadomość Ziemi”.

  Więcej o Medytacyjnym Kręgu Uzdrawiania

  Jak już wspomnieliśmy wcześniej Medytacyjny Krąg Uzdrawiania istnieje od 2011 roku. Przez te lata miało miejsce wiele wspaniałych sytuacji i uzdrowień, o których możesz przeczytać TUTAJ.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kręgu medytacyjnym, jak działamy i jak przebiega proces uzdrawiania kliknij w przycisk poniżej i dowiedz się więcej.

  Czy strona była dla Ciebie pomocna?

  0 / 5 Ilość głosów: 0

  Ocena strony:

  Powiązane posty

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *