Medytacje Miłości

Medytacje Miłości w 2020 roku

Medytacje Miłości w 2020 roku

Medytacje Miłości w 2020 roku

Kochani!

Przez wiele lat Medytacje Miłości były organizowane na zasadzie grupowych spotkań, na których wspólnie medytujemy. Rok 2020 zmusił nas jednak do znalezienia innego rozwiązania. Postanowiliśmy wprowadzić nowy sposób duchowych spotkań – online. Co tydzień wszyscy łączymy się za pomocą relacji NA ŻYWO na facebook’u i specjlnej platformy szkoleniowej. Dzięki temu możemy się zobaczyć i nadal wspólnie medytować!

Od 18.09.2020 co piątek o godz. 20:00 odbywa się Wspólna Modlitwa i Medytacja w intencji pokoju, miłości, wolności i wzajemnego szacunku wszystkich ludzi na Ziemi.
Dostępna jest online NA ŻYWO na naszym facebook’owym funpage FUNDACJA ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI w grupie otwartej “Medytacje miłości i światła”.

Jak narodził się pomysł na medytacje w intencji miłości i wolności?

Kilka tygodni temu zadzwonił do nas Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji (NTV) z pomysłem organizowania cyklicznych, cotygoniowych medytacji w intencji harmonizowania obecnej sytuacji.

Od czasu ogłoszenia “pandemii” prawa człowieka są jawnie i bezprawnie ograniczane, włącznie z planami siłowego naruszania osobistej nietykalności (przymusowe izolacje, szczepienia, badania eksperymentalne, zabieranie majątku itd). W obliczu tłamszenia  ludzkiego ducha, godności i wolności, istnieje ogromna potrzeba jednoczenia się wszystkich osób i grup we wszelakich działaniach, które pomogą przywrócić dotychczasową godność i prawa człowieka, jak też otworzyć nowe możliwości ludzkiego istnienia. Jedną z takich form są grupowe medytacje i modlitwy. W celu zwiększenia ich mocy wskazane jest aby jak najwięcej osób medytowało, modliło się w tym samym czasie we wspólnej intencji.

Tak zrodził się projekt, ktory został nazwany WIELKA MODLITWA I MEDYTACJA. Ustalona została wspólna intencja, afirmacja i czas rozpoczęcia.

Kiedy, jak i gdzie?

Bardzo ważne, abyśmy wszyscy spotykali się w naszej modlitwie i medytacji o tej samej porze. W każdy piątek o godzinie 20.00. czasu środkowoeuropejskiego. Czas dla innej lokalizacji możesz sprawdzić tutaj.

Zaczynamy w piątek, 18 września o godz. 20.00!

Zależy nam, aby o tej inicjatywie dowiedziało się jak najwięcej osób, a w szczególności tych, dla których ważna jest medytacja, modlitwa i które wierzą w jej moc. Zachęcamy do tworzenia lokalnych grup, również w mediach społecznościowych, informacji na stronach, blogach itp. pod hasłem “Wielka Modlitwa i Medytacja. Możesz ten tekst przetłumaczyć i wysłać zagranicznym przyjaciołom. Chcemy dotrzeć do milionów ludzi na całym świecie, tak aby praca ta miała realny wpływ na życie na naszej planecie.

Medytacja będzie prowadzona za pośrednictwem platformy webinarowej (zapisz się klikając TUTAJ)
oraz na FB LIVE w grupie otwartej Medytacje miłości i światła Fundacja Świadomość Ziemi”.

Grupy inicjatywne

Akcja współtworzona jest przez środowiska zajmujące się rozwojem duchowym oraz telewizję NTV. Powstają Grupy Inicjatywne, do których możesz się przyłączyć lub modlić się i medytować sam.

Wspolna-Modlitwa-i-Medytacja-grupy-inicjatywne

GRUPY INICJATYWNE:
– Telewizja NTV – Janusz Zagórski
– Krystyna Maciąg
– Regina Sidorkiewicz
– Grupa Niebieskie drzwi
– Grupa Przestrzeń Serca
– Iwona Sicińska – Szamańska Szkoła
– Fundacja Świadomość Ziemi

Przesłanie od Grup inicjatywnych:

“W tym niespokojnym czasie, pełnym rozmaitych ograniczeń, chcemy zaprosić wszystkich do zjednoczenia się w WIELKIEJ MODLITWIE I MEDYTACJI, w intencji pokoju, miłości, wolności i wzajemnego szacunku wszystkich ludzi na Ziemi.

Chcielibyśmy przyczynić się do zjednoczenia się wszystkich w jednej intencji, a także sprawić, że liczba osób medytujących, modlących się będzie stale rosła. Wierzymy w siłę wspólnej modlitwy i medytacji, która może zmienić świat na lepsze.

„Jeżeli marzy tylko jeden człowiek, pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli zaś będziemy marzyć wszyscy razem, będzie to początek nowej rzeczywistości”

Afirmacja do modlitwy

My Wolni Ludzie
połączeni głębią naszych serc ze Stwórcą
wyrażamy wolę życia w radości, pokoju, miłości i braterstwie.

Jako cały ludzki Ród
zjednoczeni jesteśmy w harmonii i miłości

Ta nasza cudowna energia
wypełnia teraz umysły i serca wszystkich ludzi na Ziemi.

To już się dzieje…

To już się dzieje…

To już się dzieje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *