Medytacje Miłości

Przekaz po XVI Medytacji Miłości

Przekaz po XVI Medytacji Miłości

Przekaz po XVI Medytacji Miłości 09/11/2008

„Każde Wasze spotkanie, czy to w większym czy mniejszym gronie jest świętym spotkaniem, czyni przestrzeń, w której jesteście i działacie – czy to fizycznie, czy mentalnie światlejszym, pełniejszym, czystszym i bogatszym o coraz wyższe tony i barwy Miłości.”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 09.11.2008r. godz. 22.45 (otrzymany po XVI Medytacji Miłości)

„Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Mówi Saint Germain, Melchizedek, Abraham i wielu innych, którzy żyli na Ziemi, dla Ziemi w służbie i radości Miłości,

Cóż takiego się dzisiaj wydarzyło? Co takiego doniosłego się dokonało? Jaki „klik”, kolejna zębatka zapadła? Jaki w tym był Wasz udział i jaka będzie Wasza rola dalej? Pytania, pytania, a gdzie odpowiedzi. Nie, nie droczę się z Tobą, a wyprzedzam, formuję to, co jest w Tobie i innych. Niby wiemy, a nie potrafimy powiedzieć. Jak często tak się zdarza. Czemu tak trudno opisywać, mówić o przeżyciach duchowych, o wydarzeniach niematerialnych, energetyce, itp.

Zacznijmy od materii, ziemskiej rzeczywistości – to co wspaniałego się wydarzyło, to fakt, że po raz kolejny zjechali się ludzie z wielu regionów Polski, aby wspólnie oddać się Bogu, powierzyć Mu całego siebie, całą swoją istotę do swobodnego użycia w celu Kreacji Miłości na Ziemi, w ludziach i we Wszechświecie. To jest naprawdę niezwykłe i budujące, że tak wielu chce się poświęcać, swój czas i środki na takie niematerialne działania duchowo-energetyczne. Powiadamy Wam, że niewielu jest tak odważnych, ufnych i wierzących. Ale niedługo, dzięki m.in. Wam będzie Nas więcej i więcej, aż w końcu przeważy szala i Światło Miłości rozświetli mrok, półmrok, pozorną jasność i wtedy wiele stanie się jasne, zrozumiałe bez potrzeby jakiegoś długiego i skomplikowanego tłumaczenia. Kochamy Was, miłujemy całym swoim przejawieniem wraz z Ojcem Ojców-Matką Matek. KOCHAMY WAS ….

Każde Wasze spotkanie, czy to w większym czy mniejszym gronie jest świętym spotkaniem, czyni przestrzeń, w której jesteście i działacie – czy to fizycznie, czy mentalnie światlejszym, pełniejszym, czystszym i bogatszym o coraz wyższe tony i barwy Miłości.

With Love and Light,
Nauczyciele”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *