Medytacje Miłości

Przekaz po XVII Medytacji Miłości

Przekaz po XVII Medytacji Miłości

Przekaz po XVII Medytacji Miłości 14/12/2008

„Pracujcie dalej ufnie i radośnie, nie dajcie się zwieść sprzecznym bodźcom, gierkom ega różnych ludzi, świadomości ogółu, która nigdy nie jest siłą napędową, a masą ciążenia o dużej sile przyciągania. To nieliczni tworzą nowe idee, to nieliczni decydują się wyprzedzać epoki, aby wznosić się tam, gdzie inni jeszcze nie dotarli.”

Fragmenty przekazu otrzymanego przez Mariusza Brzoskowskiego 14.12.2008r. o godz. 23:35 (w nocy po XVII Medytacji Miłości, w której nie mogłem bezpośrednio uczestniczyć, bo byłem poza Warszawą w tym czasie)

„Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Mówi Rada Galaktyczna,

To, co się dzisiaj wydarzyło podczas Medytacji Miłości jest bardzo ważne i istotne dla dokonania niezbędnych zmian na Ziemi w celu urzeczywistnienia Nieba na Ziemi, ale Nieba Wszechświatów a nie tylko tego Wszechświata.

To, że nie uczestniczyłeś fizycznie w dzisiejszej medytacji nie oznacza, że nie brałeś w tym udziału. (…)

Tak jak już w międzyczasie usłyszałeś dalszy ciąg będzie miał miejsce w Horyńcu i będzie bardzo frapujący dla Was jako ludzi i dla Nas jako koordynatorów tego wspaniałego Boskiego Planu. Wspominaliśmy Tobie wcześniej, że sam Bóg, Stwórca nadzoruje przebieg realizacji swojego zamysłu względem Ziemi, która stanowi integralną i bardzo ważną część planu łączenia Wszechświatów w jeden kosmiczny biosystem życia opartego na Miłości, która wyrosła dzięki Jej dzieciom, a które Nią czyli Miłością stały się, aby być Bogami Nowych Możliwości, Nowych Wyznań, Nowych Rzeczywistości.

Pracujcie dalej ufnie i radośnie, nie dajcie się zwieść sprzecznym bodźcom, gierkom ega różnych ludzi, świadomości ogółu, która nigdy nie jest siłą napędową, a masą ciążenia o dużej sile przyciągania. To nieliczni tworzą nowe idee, to nieliczni decydują się wyprzedzać epoki, aby wznosić się tam, gdzie inni jeszcze nie dotarli. Takich sytuacji, zdarzeń znacie wiele ze staro i nowożytnej historii. Odważcie się być tymi nielicznymi, co wierzą w Boskie, a nie tylko umysłowe prowadzenie. Jedno drugiego nie wyklucza.

Boskie zawiera w sobie umysł, ale sam umysł już nie musi być Boski. Pozwólcie płynąć sobie z prądem przemian, eksploracji i odkrywania czegoś o czym inni nie mają nawet pojęcia, bo po prostu nie dopuszczają do siebie.

Dlatego też jest niezbędna w tym procesie tworzenia Wasza nieustanna otwartość i czujność, gotowość i rozwaga, mądrość i wiara. Wszystko to otrzymujecie w kontakcie z Nami, poprzez swoją duszę, która jest już Nami czyli Mistrzami, Nauczycielami, Mędrcami, bogami. Uwierzcie w to, bo to jest konieczne do dalszego tworzenia, które będzie jeszcze bardziej odjazdowe, jeszcze bardziej odlotowe, aż przekroczy to Wasze rozumienie. Waszą rolą jest teraz poddać się prowadzeniu jeszcze bardziej ufnie jak dotychczas, aby móc tworzyć nie tylko to, co się wydarzy w najbliższych latach, ale też to, co będzie za eony, miliardy lat świetlnych. Taka jest teraz Wasza wielowymiarowość, wielozadaniowość, bo taka jest potrzeba i Wy do jej realizacji zeszliście na Ziemię, by tam z samym Bogiem tworzyć rzeczy WIELKIE, NIEBYWAŁE, NIEZWYKŁE.

Kochani!
Nadchodzi kolejny czas próby. Albo skupicie się na doczesnym i przemijającym albo popłyniecie tam, gdzie jeszcze nikt nie był. Jesteśmy z Wami dla Nas wszystkich. Do roboty kochani, śmiało, ufnie, odważnie i radośnie. Z Bogiem do Boga w Bogu dla Boga.

Kochamy Was!
Jezus, Rada Galaktyczna, Bogowie Wszechświatów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *