Aktualności

Dzień medytacyjno-urodzinowy w Piasecznie

Dzień medytacyjno-urodzinowy w Piasecznie ❤️ off i online 💚 dla Matki Ziemi, ludzkości, Kosmosu

11 lutego 2023 roku organizujemy w Piasecznie dzień medytacyjno-urodzinowy.

Część medytacyjna zaczynie się o godz. 14:00 i potrwa do 16:30. Będzie nam bardzo miło spotkać się osobiście, jak i online. Takie bezpośrednie spotkania są niezwykłą wymianą energii, żywym spotkaniem w gronie pokrewnych dusz. Na spotkaniu podzielimy się naszymi wglądami i przekazami duchowymi jakie doświadczamy w ostatnim czasie.

O godz. 15:30 poprowadzimy medytację off i online na żywo. Wersja online będzie dostępna na Facebooku w grupie „Prace Medytacyjne Fundacja Świadomość Ziemi”  oraz w wersji webinarowej –  https://tiny.pl/w4794

Medytacji Pokoju i Miłości odbędzie się w Piasecznie koło Warszawy przy ul. Mariana Hemara 2 w godzinach od 14:00 do 16:30. Wstęp wolny.

Część urodzinowa zacznie się o godzinie 17:00 i potrwa pewnie do późnego wieczora. To będzie czas na pogaduchy, pocieszenie się ze wspólnego spotkania, pewnie razem z tańcami. Jeżeli będziesz chciał zostać lub przybyć na wspólne biesiadowanie 60-ki Mariusza i 60+ Marka, czuj się zaproszony. 

Miło będzie jak przyniesiesz ze sobą coś do wspólnego stołu.

Zapraszamy 11 lutego 2023 o godz. 14.00

A w najbliższą środę 8 lutego o godz. 20:00 cotygodniowa medytacja online na żywo 😍 Medytacja dostępna na Facebooku i w wersji webinarowej. Info poniżej.

Bieżące informacje, linki do wersji webinarowej będziemy udostępniać:

a) W grupie na What’s up – Medytacje Fundacja Ś.Z. (Świadomość Ziemi). To bardzo efektywna forma powiadomień i wymiany informacje pomiędzy jej członkami. Jeżeli chcesz dołączyć do tej grupy na Whatś up to napisz do nas sms lub email z podaniem twojego imienia i numeru telefonu.

b) Na www.swiadomosc-ziemi.org w poście „Środowe prace medytacyjne online” – https://swiadomosc-ziemi.org/srodowe-prace-medytacyjne-online/

Dodatkowo na Facebooku będziemy zamieszczać post o każdej kolejnej medytacji w następujących miejscach:

a) Fanpage Fundacji Świadomość Ziemi

b) Grupa zamknięta „Prace medytacyjne Fundacja Świadomość Ziemi”.

c) Grupa Otwarta„Medytacje Miłości i Światła Fundacja Świadomość Ziemi”.

Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem tych grup, to zgłoś prośbę o dodanie do grupy. Miło będzie, jak polubisz nasz fanpage.

Poza cośrodowymi medytacjami będziemy organizować raz w miesiącu Medytację Pokoju dla świata, ludzkości i Ukrainy. Informację będziemy przekazywać w/w kanałami.

Chcesz aby uczestniczyło nas więcej w tak ważnych wydarzeniach duchowo-energetycznych dla Matki Ziemi, ludzkości, Kosmosu? Poinformuj swoich przyjaciół, znajomych, udostępniaj linki.

Pozdrawiamy serdecznie, dużo światła i miłości,
Fundacja Świadomość Ziemi (działamy od 2004) 🙏💓😍

Helena i Mariusz

 

Bądź z nami na co dzień w mediach społecznościowych:

Komentarz do “Dzień medytacyjno-urodzinowy w Piasecznie

  1. J&G pisze:

    Drodzy w Świadomości!
    Czy możecie mi pomóc? Szukam modlitw medytacyjnych inspirujacych dla dziecka. Zrezygnowaliśmy z oddania syna do 'pierwszej komunii św.’ Czym zapełnić teraz tę próżnię? (wcześniej babcia miała duży wpływ religijny na dziecko. Dziecko nas słucha, jesteśmy jako rodzice zgodni co do priorytetów . Szukamy dobrych „modlitw” medytacyjnych, świadomych medytacji. Szukamy by znaleźć coś właściwego, adekwatnego dla dziecka, aby zastąpić np. takie 'ojcze nasz’
    Jeśli możecie pomóc, to prosimy o takie propozycje
    Z wdzięczności – Joanna i Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *