Mistrzowie duchowi

Saint Germain – Mistrz duchowy

Saint-Germain-mistrz-duchowy

Płomień Wolności

Mistrz Wieku Wodnika

Fioletowy Płomień

Saint Germain – Mistrz duchowy –  niestrudzony Nauczyciel Duchowy, przyjaciel ludzkości. Jest miłujący, kochający ale i wymagający. Doskonale zna tajniki duszy. Zawsze liczy na naszą inicjatywę, intuicję i mądrość życiową. Podkreśla, że tylko drogą samodoskonalenia można osiągnąć poziom mistrzowski.

Saint Germain jest mistrzem Alchemii Tworzenia. Uczy nas prawidłowego rozmienia pojęcia wolności. Wymaga samodzielnego podejmowania decyzji, co jest ściśle związane z naszą wolną wolą. Wskazuje drogę, poucza nas ale gdy ignorujemy jego rady, wycofuje się. Taka jest cena wolności! Przypomina nam, że wolność wyraża się w podejmowaniu wyborów, które nigdy nie powinny stać się działaniami przeciwko Bogu. Wzywa nas, abyśmy całkowicie zaufali Bogu i  Jemu się w pełni oddali, podporządkowali całe swoje życie Stwórcy, Jego Prawom, bo to najkrótsza  i najlepsza dorga do osiągnięcia stanu Jedności, Boskiej Miłości.

Saint Germain reprezentuje Fioletowy Płomień  Wieczny Boski Ogień Życia, płomień przemiany, transformacji, wiecznej wolności, czystej bezinteresownej Miłości.

Saint Germain –  niesie też Światło Chrystusa aby oświecić i wyzwolić ludzi – dzieci Światła na Ziemi, co też było celem jego wcieleń między innymi takich jak arcykapłan Atlantydy, prorok Samuel, Święty Józef, Merlin, Krzysztof Kolumb i ostatnio jako Hrabia de Saint Germain.

Saint Germain w XX wieku zaczął telepatycznie przemawiać m.in. za pośrednictwem Marka L.Prophet, który założył Bractwo Strażników Płomienia objaśniając prawa kosmiczne tym, którzy pragną wraz z nim strzec Płomienia Życia na rzecz ludzkości. Saint Germain kontaktuje się telepatycznie z wieloma ludźmi na wszystkich kontynetach, inspirując i uczą ich przede wszystkim Boskiej Miłości.

Saint Germain poświęca szczególną uwagę Ameryce Północnej i Południowej oraz Europie.  Jego praca polega głównie na tym, aby pomóc ludzkości w materializacji cywilizacji Nowej Ery – Ery Miłości, Ery Miłosierdzia.

  W Zegarze Mistrzów Saint Germain odpowiada za Boską Miłość.

Swego czasu Saint Germain powiedział: „Gdybym tylko miał dziesięć tysięcy sprzątaczek, które wiernie oddałyby się sprawie! Z nimi pokażę wam jak z pomocą Boskiej Prawdy zmienić świat”. Postarajmy się więc pomóc wypełnić to życzenie i wyzwólmy razem naszą Ziemię i ludzkość z wojen, nienawiści, pychy, zła, strachu, konformizmu i egoizmu. Niech nasze dusze obudzą się w nadchodzącej epoce Wodnika – czasie Mistrza Saint Germain.

Jam Jest Fioletowym Ogniem, który płonie.
Jam Jest Czystością, jakiej pragnie Bóg!

 

Saint Germain – Mistrz duchowy jest Władcą Trzeciego Poziomu w Hierarchii Siódmego Promienia, który odpowiada za przeprowadzenie transmutacyjnych procesów w Galaktyce, wykorzystując właściwości Fioletowego Płomienia.

 

Saint Germain jest również Czohanem Siódmego Promienia emanującego Purpurowo Fioletowym Światłe, które przejawia Bożą Transformację. Siódmy promień powiązany jest z pięcioma wyższymi promieniami, które zaczęły przejawiać się w latach 70-tych ubiegłego stulecia. Ich energie idą do Ziemi od Sanat Kumary poprzez Szambalę, z której następnie przekazywane są do siódmego wydziału. Niedawno został wyniesiony do godności Maha-Czohana, ale nadal  nadzoruje i odpowiada za siódmy promień. Jego funkcję przejmuje obecnie dwóch Duchowych Nauczycieli.

Autor tekstu – Mariusz Brzoskowski

Powrót do listy

Powiązane posty

Komentarz do “Saint Germain – Mistrz duchowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *