Przekazy Duchowe

Deklaracja wolności

Deklaracja-wolności

Deklaracja wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi, o ile tak zdecydujemy. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem (jeszcze nie opublikowanym, bo jest w trakcie opracowywania), tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości.

DEKLARACJA WOLNOŚCI

My, Wolni Ludzie tej Ziemi

Ogłaszamy Koniec Epoki Niewoli.

Jesteśmy wolni, Jesteśmy samostanowiący,
Jesteśmy samoodpowiedzialni.

Bierzemy odpowiedzialność za Swoje Życie,
za Życie wszystkich Mieszkańców Ziemi i za naszą Planetę.

Ustanawiamy Pokój na Ziemi.
Uwalniamy Planetę od wojen i wszelkiej przemocy.

Ogłaszamy Zwycięstwo Ducha nad Materią.

Deklarujemy wolę Współpracy z Naszymi Braćmi i Siostrami z Kosmosu,
oraz wolę bycia członkiem Galaktycznej Federacji.

Zapraszamy Wszystkich Ludzi
do tworzenia Nowych Struktur politycznych i gospodarczych,
opartych na wzajemnym szacunku, miłości i prawdzie.

To My zmieniamy Nasz Świat,
Dla Dobra Nas Wszystkich i Ziemi.

Rada Wolnych Ludzi
Planety Ziemia

/deklaracja jest ważna z Twoim podpisem fizycznym lub wyrażeniem woli: TAK CHCĘ, ZGADZAM SIĘ, WYRAŻAM ZGODĘ/ deklarację zachowaj dla Siebie, jako dokument wyrażenia Twojej Wolnej Woli na realizację nowych paradygmatów na Ziemi/

ARAMEYA
Z MIŁOŚCIĄ DLA LUDZI TEJ ZIEMI

PS.  Dostałam też informację, że trzeba Deklarację Wolności rozprzestrzeniać, bo niesie ona nowy paradygmat dla Nowej Ziemi, który my wszyscy, o ile tak zdecydujemy, powinniśmy wprowadzać w życie, nawet małymi krokami. Jest tam wystarczająco dużo zadań, żeby każdy znalazł coś dla siebie, Bo jest to Wielkie Zadanie, Wielki Projekt, który wymaga sieci połączeń. Projekt można powiedzieć na całą, właśnie nadchodząca Epokę, ale na początek wystarczy wyrażenie woli, czyli zgoda Nas, mieszkańców Ziemi na wprowadzenie tych zmian.  Pozostałe części Manifestu Duchowego, to Inwokacja, która ma być hymnem, a więc jeszcze będzie potrzebna muzyka oraz Program, który się jeszcze nie zamanifestował.

Zachęcam do rozsyłania, kopiowani i przekazywania Deklaracji znajomy, przyjaciołom, rodzinie, aby jak najwięcej ludzi zdeklarowało się i współtworzyło nową ludzkość i Nową Ziemię. Arameya

A to odpowiedź na pytanie, która otrzymałam od KROM-a:

Arameya: Kto to jest Rada Wolnych Ludzi Planeta Ziemia?

KROM: Ta Rada jest już na planie duchowym, istnieje, to jest przesłanie z przyszłości, które ona ogłosi. Zeszło teraz, bo otworzył się kanał, że mogło zejść. To jest przesłanie z waszej niezbyt odległej przyszłości, aby przyspieszyć, aby nadać tempa wydarzeniom. To komunikat z przyszłości.
Jak odległej? Do 100 lat.

Arameya: A jeśliby Ludzie zadeklarowali,  wyrazili wolę zmian?  To do 25 lat

KROM: Jaki jest potrzebny minimalny procent populacji do przeprowadzenia zmian?  3-4%

Arameya: Kto zasiądzie w tej Radzie ?

KROM: Oczywiście wiesz, Mistrzowie, którzy się inkarnują, dorosną i będą w ciele jako ludzie i wielu z Was, którzy osiągniecie odpowiedni poziom wzrostu duchowego.

Więcej na www.swiadomoscsiebie.pl – stronie Arameya

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *