Wideo

“Wzrastanie Boga w Człowieku” – wywiad o książce z Mariuszem z Fundacji w NTV

"Wzrastanie Boga w Człowieku" – Mariusz Brzoskowski

Książka znalazła się na PIERWSZYM miejscu bestsellerów Nieznanego Świata! Z Mariuszem rozmawia Janusz Zagórski z NTV. O duchowości, Bogu, rozwoju duchowym, bezwarunkowej miłości i prawach Wszechświata (prawach uniwersalnych).

“Zostałem ukierunkowany na poszukiwanie Boga w sobie, gdyż jest On obecny w każdej istocie. Wskazano mi na potrzebę utrwalenia świadomości opartej na paradygmacie jedności całego stworzenia, w Bogu i z Bogiem.” ~ Ekspander, autor książki “Wzrastanie Boga w Człowieku”.

Więcej o książce znajdziesz w “Rozmowie z Ekspanderem – autorem książki Wzrastanie Boga w człowieku” oraz recenzji czasopisma Nieznany Świat.

Wzrastanie Boga w Człowieku

Wzrastanie Boga w człowieku – Ekspander

44,00

Wzrastanie Boga w człowieku” to przewodnik po naturze człowieka i Boga, niemającym jednak nic wspólnego z religijną dogmatyką. Chodzi o rozważania filozoficzne wsparte różnorakimi duchowymi ćwiczeniami i praktykami. Ich praktykowanie pomoże kształtować Twoje życie z poziomu Jam Jest. Uruchomi proces wzrastania Boskiego potencjału na wszystkich płaszczyznach i w każdej sferze życia.

UWAGA: Końcówka wydania, ostatnie sztuki

– Liczba stron: 620 stron
– Okładka: twarda, kolorowa
– Cena: 44 zł

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *