Aktualności, Przekazy Duchowe

Odczuwanie Sercem – Miłość Rdzeniem Życia

Odczuwanie Sercem – Miłość Rdzeniem Życia

Tych pięć elementów (mikro, makro, tutaj, wszędzie, miłość) trzeba łączyć, jednoczyć poprzez ODCZUWANIE SERCEM, ŻYCIE MIŁOŚCIĄ. Tego trzeba się uczyć.

Przekaz telepatyczny spisał Mariusz Brzoskowski,

 Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

”Mówi Jezus,  w imieniu Ojca-Matki, Wszechducha, Źródła Wszechistnienia

Brawo, dobrze 😊 W końcu się zmobilizowałeś do wstania i wzięcia przekazu rano. Mówimy, mówimy, a Tobie się nie chce – a może później itd. Jeżeli masz wziąć przekaz, to masz to robić, znaleźć wewnętrzną siłę aby wstać i spisać to, co chcemy tobie przekazać.

Czasami jest to potrzebne do równoległych prac duchowo-energetycznych, o których nie masz pojęcia. Nie zawsze ciebie o tym informujemy, a są one na tyle subtelne, że ich nie wyczuwasz energetycznie, poza skołowaniem i poczuciem zmęczenia.

Ale już teraz czujesz ożywienie, dopływ energii, sił i radości życia. To wszystko wskazuje i potwierdza prawidłowość słyszenia i odczuwania. I właśnie o odczuwaniu chcę porozmawiać. Odczuwaniu sercem, słyszeniu bez słyszenia, widzeniu bez widzenia, wiedzenia bez wiedzenia.

 Kto zaczyna odczuwać radość z życia w polach miłości, duchowości, ten nawiązał już kontakt z duszą, jak i niematerialnymi i niezmysłowymi składnikami, elementami życia. Wspiął się ponad słyszenie, widzenie, smak, czucie i skierował swój ciało-umysł, całe jestestwo na odczuwanie Miłości (bezwarunkowej, uniwersalnej, boskiej). Taki człowiek wyczulony jest na wiele sygnałów, przepływów, dotknięć Miłości. Gotowy jest je przyjąć

Rozpoczyna się w ten sposób nauka nowego języka, nauka, która ma doprowadzić do stanu Miłości, do bycia Miłością. A że Miłość jest trudna do określenia i zrozumienia, bo po prostu JEST, tak jak Wszechświat JEST i nie idzie go do końca zrozumieć – skąd, jak, co go porusza, skąd czerpie siły i energię

Tak samo jest z Miłością. Wszechświat jest makrokosmosem, Ja jestem mikrokosmosem. Boska Miłość jest wszędzie, Ja jestem tutaj. I każdy człowiek powinien pracować do zintegrowania mikro z makro i tutaj z wszędzie.

Mikro z makro to fizyka. Tutaj z wszędzie to mistyka. Stąd metafizyka, mistyczna, święta nauka Miłości.

Są jednak tacy, co i to znaczenie przekręcili, obcięli i skupili się tylko na energetycznej wizji życia i śmierci, formy i bezformy, rozumienia i zgłębienia.

Wszystko jednak, co jest okrojone, wyjałowione z Miłość jest niepełne, wręcz suche, drętwe, nie dające całkowitej satysfakcji i poczucia spełnienia.

Kochając, robiąc i ucząc się z Miłością można każdą naukę, dziedzinę zabarwić radością i uważnością, która przyniesie poczucie boskości oraz coraz piękniejsze zrozumienie.

Z życia okraszonego wibracjami miłości pojawiają się wspaniałe owoce. A będą one różne i trzeba nauczyć się je rozróżniać, tak jak wszystkie inne rzeczy należy uczyć się prawidłowo odbierać i interpretować.

Miłość też trzeba prawidłowo interpretować. Czasami, gdy się do niej zwracamy, to po jakimś czasie przychodzi pogorszenie, jest ciężej zamiast lżej.

Gdy człowiek fizycznie choruje i zaczyna jakiś naturalny proces leczenia, to często po kilku godzinach, dniach przychodzi moment kryzysowy, chwilowe pogorszenie, które oznacza oczyszczenie i zintensyfikowanie procesu powrotu do zdrowia, czyli stanu równowagi, stabilizacji.

Dotykając Miłości i obszarów z nią związanych wkraczamy na o wiele szersze i rozleglejsze przestrzenie, jak tylko swoje fizyczne ciało. Dotykamy swojej Boskości, aby się odrodzić, uzdrowić od czubka głowy – duszy, aż po najmniejszy palec u nogi – ciało fizyczne.

Cóż za teren, co za specyfika, jakie pola i obszary! A w nim My – tutaj, mikrokosmos. I wtedy potrzebna jest świadomość, mikro i makro, tutaj i wszędzie, jak też świadomość Miłości. Ona jest tym elementem scalającym, spoiwem i pokarmem Wszechświatów, od duszy do ciała, od ducha do brzucha

Trzeba to odczuć, poczuć, zrozumieć. Ogromna skomplikowana układanka, która rodzi wiele pytań, szczególnie, gdy się na wszystko patrzy i analizuje z poziomu umysłu. Wtedy zaczynają się jeszcze większe schody, jeszcze większe poczucie zagubienia w umyśle człowieka, który skupia się tylko na wykresach, statystykach, dowodach naukowych.

A czy one są potrzebne w życiu? Jaki przeciętny człowiek zanim coś zrobi, oblicza to korzystając z określonych wzorów, wizualizacji, rachunku prawdopodobieństwa?

Prawie nikt, bo w życiu nie chodzi o sztywne reguły, zasady, formułki, a o PRZEBYWANIE W MIŁOŚCI.

Dla wielu jest to stan spokoju, radości i na tym się zamykają. Są ogólnie dobrzy, pozytywnie nastawieni, ale jeszcze nie myślą i nie mówią otwarcie o Miłości, ciągle są skupieni bardziej na sobie, na mikro i tutaj, jak na makro i wszędzie.

Słowo wszędzie oznacza też zawsze – jest uzupełnieniem tego słowa, a zawarte jest w nich. Kto odczuwa, ten już wie, co mówię – wystarczy powiedzieć wszędzie, a będzie to oznaczało też zawsze, bo jak wszędzie w ujęciu metafizycznym to zawsze i wszędzie.

Im wystarcza czasami niewielki impuls, ale zdarza się i to często, że nie decydują się oni na pójście w stronę rozwoju ducha Miłości, bo jest im dobrze i myślą, że to wystarcza, bo im jest dobrze i już. To pułapka dobrobytu, dbania o swoje samopoczucie, samorealizację i osiąganie swojej mapy życia. Trudno z niej wyjść.

Stąd też czasami ludzie zaczynają szukać sensu życia, gdy są sfrustrowani, niezadowoleni, gdy ich życie legło w gruzach, a kasa świeci pustkami. Nie wiedzą jeszcze, że tak naprawdę jest nim Miłość.

I z tej pozycji zaczynają uczyć się Odczuwać Sercem. Obolali, ale ciągle z nadzieją. Ciężko doświadczeni, ale wierzący w lepszą przyszłość. Zawiedzeni życiem, ale gotowi kochać i dzielić się.

Wiedzą już, zobaczyli, doświadczyli, że wokoło pełno jest radości, miłości, dóbr doczesnych, tylko ludzie tym nie umieją do końca zarządzać, aby to się pięknie rozlało.

Pojawia się pytanie – jak to zrobić, jak tego dokonać? Ale po tym wykładzie mamy już świadomość mikro i makro, tutaj i wszędzie, spojone i karmione Miłością.

Tych pięć elementów (mikro, makro, tutaj, wszędzie, miłość) trzeba łączyć, jednoczyć poprzez ODCZUWANIE SERCEM, ŻYCIE MIŁOŚCIĄ. Tego trzeba się uczyć.

Z Niej – ŻRÓDLANEJ MŁOŚCI uczynić RDZEŃ ŻYCIA. I to na polach fizycznych, mentalnych i duchowych, w świecie materii i emocji, wszędzie tam gdzie jesteśmy, gdzie myślimy, gdzie podążamy czy to duchowo, mentalnie, emocjonalnie czy fizycznie.

Wibracja Miłości, Wskazówka Miłości – tego można się nauczyć tylko poprzez odczuwanie sercem. Droga umysłu prędzej czy później i tak nas powinna tutaj przyprowadzić, o ile kieruje się wyżej wymienionymi założeniami. Każda nauka, ścieżka rozwoju ma jakieś założenia, nawet metafizyka

Dlatego priorytetem powinna być nauka i życie z Poziomu Serca, Odczuwanie i sianie Miłości tutaj i wszędzie.

Reszta niech będzie uzupełnieniem, dodatkiem, wsparciem, bo OŚ i RDZEŃ jest w MIŁOŚCI.

Na Niej oprzyj/ -cie swoje życie i pragnienia. Z Nią wszystko twórzcie i budujcie.

Jestem z Wami, tak jak Wszechświat Miłość jest w Was.

 

Kocham Ciebie! Dziękuję za twój czas, uwagę, przyjęcie strumienia oświecenia dla dobra twego i najwyższego 😊

 

Jezus, Kosmiczny Ojciec-Matka, Źródło Wszechistnienia”

WYBIERZ GRAFIKĘ DUCHOWĄ DLA SIEBIE

Grafika „Jezus Chrystus Sananda”

7,0021,00
Oferujemy grafiki i obrazy, które są przedstawione w naszych biuletynach i książkach w następujących formatach-wymiarach: - C8 (57x81 mm) - 7 zł/szt. - A5 (129x180 mm) – 8 zł/szt. - A4 (203x282 mm) – 14 zł/szt. - A3 (287x404 mm) – 21 zł/szt. Powyższe wymiary dotyczą samego obrazka bez folii (z folią większe o około 3 do 5 mm na wymiarze). Wszystkie grafiki są laminowane w folii. UWAGA: Grafiki dostarczamy bez ramy ozdobnej (do samodzielnego zakupienia).

Grafika Duchowa „Harmonia”

7,0021,00
Oferujemy grafiki i obrazy, które są przedstawione w naszych biuletynach i książkach w następujących formatach-wymiarach: - C8 (57x81 mm) - 7 zł/szt. - A5 (129x180 mm) – 8 zł/szt. - A4 (203x282 mm) – 14 zł/szt. - A3 (287x404 mm) – 21 zł/szt. Powyższe wymiary dotyczą samego obrazka bez folii (z folią większe o około 3 do 5 mm na wymiarze). Wszystkie grafiki są laminowane w folii. UWAGA: Grafiki dostaczamy bez ramy ozdobnej (do samodzielnego zakupienia).

Grafika Duchowa „Jofiel”

4,0021,00
Oferujemy grafiki i obrazy, które są przedstawione w naszych biuletynach i książkach w następujących formatach-wymiarach: - C8 (57x81 mm) - 4 zł/szt. - A5 (129x180 mm) – 8 zł/szt. - A4 (203x282 mm) – 14 zł/szt. - A3 (287x404 mm) – 21 zł/szt. Powyższe wymiary dotyczą samego obrazka bez folii (z folią większe o około 3 do 5 mm na wymiarze). Wszystkie grafiki są laminowane w folii. UWAGA: Grafiki dostaczamy bez ramy ozdobnej (do samodzielnego zakupienia).

Grafika Duchowa „Kosmiczne Serce”

4,0021,00
Oferujemy grafiki i obrazy, które są przedstawione w naszych biuletynach i książkach w następujących formatach-wymiarach: - C8 (57x81 mm) - A5 (129x180 mm) - A4 (203x282 mm) - A3 (287x404 mm) Powyższe wymiary dotyczą samego obrazka bez folii (z folią większe o około 3 do 5 mm na wymiarze). Wszystkie grafiki są laminowane w folii. UWAGA: Grafiki dostaczamy bez ramy ozdobnej (do samodzielnego zakupienia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *