Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 494 170 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Saint Germain - Fioletowy Płomień

SAINT GERMAIN - FIOLETOWY PŁOMIEŃ

SAINT GERMAIN - Płomień Wolności

SAINT GERMAIN - Mistrz Wieku Wodnika

SAINT GERMAIN - Fioletowy Płomień

    Saint Germain - niestrudzony Nauczyciel Duchowy, przyjaciel ludzkości. Jest miłujący, kochający ale i wymagający. Doskonale zna tajniki duszy. Zawsze liczy na naszą inicjatywę, intuicję i mądrość życiową. Podkreśla, że tylko drogą samodoskonalenia można osiągnąć poziom mistrzowski.

   Saint Germain jest mistrzem Alchemii Tworzenia. Uczy nas prawidłowego rozmienia pojęcia wolności. Wymaga samodzielnego podejmowania decyzji, co jest ściśle związane z naszą wolną wolą. Wskazuje drogę, poucza nas ale gdy ignorujemy jego rady, wycofuje się. Taka jest cena wolności! Przypomina nam, że wolność wyraża się w podejmowaniu wyborów, które nigdy nie powinny stać się działaniami przeciwko Bogu. Wzywa nas, abyśmy całkowicie zaufali Bogu i  Jemu się w pełni oddali, podporządkowali całe swoje życie Stwórcy, Jego Prawom, bo to najkrótsza  i najlepsza dorga do osiągnięcia stanu Jedności, Boskiej Miłości.

   Saint Germain reprezentuje Fioletowy Płomień - Wieczny Boski Ogień Życia, płomień przemiany, transformacji, wiecznej wolności, czystej bezinteresownej Miłości.

   Saint Germain niesie też Światło Chrystusa aby oświecić i wyzwolić ludzi - dzieci Światła na Ziemi, co też było celem jego wcieleń między innymi takich jak arcykapłan Atlantydy, prorok Samuel, Święty Józef, Merlin, Krzysztof Kolumb i ostatnio jako Hrabia de Saint Germain.

  Saint Germain w XX wieku zaczął telepatycznie przemawiać m.in. za pośrednictwem Marka L.Prophet, który założył Bractwo Strażników Płomienia objaśniając prawa kosmiczne tym, którzy pragną wraz z nim strzec Płomienia Życia na rzecz ludzkości. Saint Germain kontaktuje się telepatycznie z wieloma ludźmi na wszystkich kontynetach, inspirując i uczą ich przede wszystkim Boskiej Miłości.

   Saint Germain poświęca szczególną uwagę Ameryce Północnej i Południowej oraz Europie.  Jego praca polega głównie na tym, aby pomóc ludzkości w materializacji cywilizacji Nowej Ery - Ery Miłości, Ery Miłosierdzia.

    W Zegarze Mistrzów Saint Germain odpowiada za Boską Miłość.

   Swego czasu Saint Germain powiedział: "Gdybym tylko miał dziesięć tysięcy sprzątaczek, które wiernie oddałyby się sprawie! Z nimi pokażę wam jak z pomocą Boskiej Prawdy zmienić świat". Postarajmy się więc pomóc wypełnić to życzenie i wyzwólmy razem naszą Ziemię i ludzkość z wojen, nienawiści, pychy, zła, strachu, konformizmu i egoizmu. Niech nasze dusze obudzą się w nadchodzącej epoce Wodnika - czasie Mistrza Saint Germain.

Jam Jest Fioletowym Ogniem, który płonie.
Jam Jest Czystością, jakiej pragnie Bóg!

    Saint Germain jest Władcą Trzeciego Poziomu w Hierarchii Siódmego Promienia, który odpowiada za przeprowadzenie transmutacyjnych procesów w Galaktyce, wykorzystując właściwości Fioletowego Płomienia.

    Saint Germain jest również Czohanem Siódmego Promienia emanującego Purpurowo Fioletowym Światłe, które przejawia Bożą Transformację. Siódmy promień powiązany jest z pięcioma wyższymi promieniami, które zaczęły przejawiać się w latach 70-tych ubiegłego stulecia. Ich energie idą do Ziemi od Sanat Kumary poprzez Szambalę, z której następnie przekazywane są do siódmego wydziału. Niedawno został wyniesiony do godności Maha-Czohana, ale nadal  nadzoruje i odpowiada za siódmy promień. Jego funkcję przejmuje obecnie dwóch Duchowych Nauczycieli.

                                                                             Autor tekstu - Mariusz Brzoskowski

        

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha