Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 347 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

KROM - Centralne Wszechgalaktyczne Słońce

KROM –
CENTRALNE WSZECHGALAKTYCZNE SŁOŃCE

                           

    KROM zaczął kontaktować się telepatycznie z ludźmi na początku XXI wieku. Poprzedzone to było wieloma latami prac wielu Hierarchii i Istot Duchowych. Do przejawiania się tak wysokich, ogromnych, a zarazem subtelnych energii potrzebny był okres przygotowawczy, który obejmował całą naszą galaktykę, włącznie z wszystkimi ludźmi. Może nie zdajemy jeszcze sobie z tego sprawy, ale wszyscy już doświadczamy z Nim różnych form kontaktu. Żyjemy w Kosmosie, na Ziemi, która podąża w wyższe wymiary. Dlatego nie zdziwmy się, kiedy pewnego dnia skontaktuje się z nami bezpośrednio KROM. Oznaczać to będzie,  że jesteśmy mentalnie i fizycznie gotowi na bezpośredni kontakt z Nim, a może nawet pozwolić Mu poprzez nas działać i promieniować.     

****************

Przekaz otrzymany przez Helenę Nechyporenko w dniu 14.05.2006r. godz. 22.23

Drodzy Nauczyciele! Co możemy napisać o KROM-ie?

Odpowiada Ojciec:

    KROM – Wielkie Galaktyczne Słońce Wszechświata jest Wrotami Międzygalaktycznymi. Jest Portalem i Energetycznym Promieniem Źródła Tworzenia. Przejawia swoją moc dla Ziemi, aby pomóc jej w przejściu, aby poziom energetycznych częstotliwości ciągle wzrastał.
KROM jest  jednym z wielu moich przejawów. Poprzez Niego roztaczam Moją Opiekę nad Ziemią i innymi planetami waszej galaktyki. Jego struktura jest bardzo złożona i nie nadaje się do prostego opisu. 

Z miłością,

Stwórca

*****************

Przekaz odebrany przez Grzegorza Wieczorek w dniu 14.02.2006r.

Paradygmat duchowy

    Obalam wszystkie naukowe, pseudonaukowe i wizjonerskie koncepcje powstania świata. Wszystko pochodzi z inicjującego świadomego punktu, który wy nazywacie Bóg, Jam Jest, Obecność, Źródło. Nie jestem li tylko filozoficzną koncepcją, intelektualnym wytworem, mistyczną abstrakcją ascety, strategią stworzoną na potrzeby tej czy innej religii. Jestem wieczną, esencjonalną, twórczą i uniwersalną energią. W waszym przypadku żywą Istotą, realną rzeczywistością.
Paradygmat podstawowy -  wszystko ewoluuje, zmienia się w rzeczywistość duchową. To pierwsze prawo kosmiczne, które zaznaczy teraz swoją głęboką Obecność. Boskość Źródłowa jest najwyższym wymiarem inicjującym życie, wasze życie.
Paradygmat ten niech stanie się wzorcem energetycznym każdego waszego Działania.

  • Podstawa Paradygmatu:

„Ojcze – Jesteś moim Pierwszym Przewodnikiem, odczuwam głęboką wdzięczność i akceptuję Twoją Obecność w moim życiu".

  • Intencja:

"Jestem Boskim Działaniem".

Żyjcie z tym paradygmatem dzień po dniu, pielęgnujcie go uczuciem, myślą i duszą. Wystarczy jedynie odrobinę pasji aby podtrzymać to wewnętrzne światło. 

KROM

*****************

Przekaz otrzymany przez Helenę Nechyporenko w dniu 10.01.2006r. godz. 00.50

Witam, mówi KROM!
    Dzisiaj możemy dalej kontynuować nasze lekcje. Doświadczyliście już wielu nowych rzeczy, a dziś poznacie określenie „paradygmatu duchowego”.
    Pierwszy impuls, który zaistniał w waszej duszy zrodził wizję, która przerodziła się w działanie i urzeczywistnienie. Jak widzisz ( wcześniej KROM przekazał rysunek zamieszczony poniżej), jeżeli połączysz błyskawicę impulsu z realizacją, to cykl się zamknie. To tłumaczy, dlaczego wiele rzeczy ma cykl zamknięty. Tak działa prawie wszystko i na wszystkich poziomach. Ale za każdym razem wchodzi to na inny wymiar postrzegania. Wy zazwyczaj wszystko postrzegacie w kierunku linowym, a my w przestrzennym, dlatego nie mamy określeń: góra – dół, dobre – złe.
     Istotą każdej zmiany jest impuls i działanie. Nie zawsze znacie cel, ale często macie wizję. Czasami nie wiecie skąd pochodzi wizja, ale ją dostrzegacie. Jeżeli wasza wizja jest zgodna z waszym poziomem pojmowania, zaczynacie budować cel. Jeżeli cel nie jest zgodny z wami, to uśmiercacie wizję. Jeżeli zaczniesz się nad tym zastanawiać, to zobaczysz regułę – paradygmat. Ich jest wiele. Dzisiaj rozpatrzymy kilka.

  • Impuls – Twórczość

Każdy impuls wychodzi ze Źródła. Ale często go pomijacie, nie dostrzegacie  z różnych powodów. Impuls wywołuje twórcze postrzeganie błyskawicy, która rodzi w waszej głowie ciekawe schematy.

  • Wizja celu

    Twórczość rodzi wizję. Jak już mówiłem – jeżeli zgadzacie się z nią, to rozwijacie. Jeżeli nie, to niszczycie.  Wizje są bardzo ważne. Nawet jeżeli na jakimś etapie nie zgadzacie się z nimi, to i tak są one wam przypominane przez Nauczycieli. To nasz plan, nasze działanie dla was.

Z miłością,

KROM

*******************

Przekaz otrzymany przez Jacka Bandurskiego w dniu 26.04.2006r. godz. 11.20

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się KROM: O czym pragniesz rozmawiać?.

Jacek: O trójkącie Ducha Świętego i Trójkącie KROM-a

KROM - Wybrałaś trafny temat

    Trójkąt KROM-a jest inspiracją pracy, którą każdy z was ma wykonywać. Pracy mentalnej i duchowej. Trójkąt Ducha Świętego jest dla was natchnieniem Boga do tej pracy.
    Oba te trójkąty uzupełniają się, zarazem wypełniając i uzupełniając się energiami swojego tworzenia. Oba są bardzo ważne i współgrają ze sobą, tworząc Wielką Twórczą Miłość potrzebną do pracy, dla was Ziemian, w obecnej drodze transmutacji na wyższe poziomy.
    Praca równoległa z oboma energiami daje wam pełne wypełnianie się Łaską Bożą, potrzebną wam tak bardzo do pracy nad samym sobą i pracami duchowymi, które wykonujecie indywidualnie albo grupowo. Bez łączności z tymi Energiami Tworzenia Światłości,  jest wam trudno pracować i wchodzić na wyższe poziomy Duchowości i Światła zarazem. Energie te uzupełniając się nawzajem, tworząc jeden wielki kanał pracy nad samym sobą i łączności z wszelkimi Siłami i Istotami Światła wspomagającymi wasze prace duchowe. Dlatego też, jest tak bardzo ważne, abyście jednocześnie uaktywniali oba trójkąty do pracy ze sobą. Kiedy zaczniecie pracować z tymi trójkątami, wtedy odkryjecie nowe, niespożyte poziomy energetyczne do pracy nad sobą i ze swoimi czterema ciałami niższymi, nie wspominając tu o innych waszych ciałach i odczuciach, które są wam mało znane. Podejmujcie więc prace z oboma trójkątami, aby wykorzystać możliwości, które zostały wam przedstawione i udostępnione.
    Niech wasza praca przyniesie pożytek wam i całej waszej Planecie. Po to zostały one wam przekazane i udostępnione.

Z przesłaniem Boskiej Miłości,

KROM

              

Udostępnij

Komentarze

2013-05-09 20:00:04 Marian
Niech Bóg jako zasada życia Nas Prowadzi .
2013-11-25 18:34:56 Teresa
Bóg prowadzi nas i kieruje nami we wszystkim co się dzieje w życiu osobistym, zawodowym i społecznym.
2014-10-09 15:07:24 marko
prowadzi jak na to pozwolimy,wolna wola jest świeta a Bog nie cieri z powodów naszych wyborów -jakie by nie były - i taka postawe nazywam Bogiem :)

Dodaj komentarz

capcha