Biorezonans

Co każdy powinien wiedzieć o biofeedback’u SCIO?

co-każdy-powinien-wiedzieć-o-biofeedbacku-scio

Co każdy powinien wiedzieć o biofeedback’u SCIO? Jest to urządzenie łączące biofeedback i biorezonans w jednym, wykorzystując techniki medycyny energetycznej.

Urządzenia do biofeedback’u i biorezonansu SCIO oferują bezdyskusyjnie największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej. To najbardziej zaawansowane urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne z dostępnych na rynku.

W chwili obecnej pracuje na SCIO prawie 40 tys. osób, w tym około 20 tys. lekarzy i terapeutów na całym świecie, a drugie tyle urządzeń jest używanych rodzinnie. Szacunkowo wykonywanych jest minimum 1,8 milionów zabiebiegów i badań miesięcznie, co daje rocznie imponującą ilość ponad 20 milionów zabiegów i badań rocznie.

SCIO to nowoczesne urządzenie do biofeedback'u i biorezonansu dla:

✔  lekarzy, stomatologów, personelu medycznego;
✔  salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej;
✔   terapeutów, psychologów;
✔   uzdrowicieli, homeopatów, naturoterapeutów;
✔  rolników, leśników, ogrodników;
✔  weterynarzy;
✔  sportowców, trenerów sportowych;
✔  uczniów, studentów, nauczycieli, dzieci – specjalne programy superlearning (super nauka);
✔  całej rodziny – Home Using Panel (bardzo prosta obsługa);
✔  osób zestresowanych, przemęczonych, potrzebujących błyskawicznego relaksu i regeneracji sił życiowych.

Z dobrodziejstw biofeedback’u SCIO może skorzystać każdy, kto chce dbać o dobre samopoczucie oraz leczyć siebie i swoje zwierzęta naturalną medycyną energetyczną XXI wieku wykorzystującą wiedzę i doświadczenie ostatnich kilku tysięcy lat.

Komputerowe badania i zabiegi ciała oraz podświadomości supernowoczesną metodą SCIO™ (łać. Wiem) łączą osiągnięcia biologii kwantowej z szeroko pojętą wiedzą medyczną (naturalną, chińską, homeopatią itd.). Bezbolesne badanie trwa tylko 4 min. Póżniej następuje jego omówienie i udzielenie porad: dieta, suplementy, emocje, wskazanie najlepszych terapii i leków, skorzystanie z wirtualnego doktora, dotarcie do przyczyn schorzeń i chorób. SCIO™ dociera w głąb komórek, zakamarków organizmu i podświadomości, gdzie inne urządzenia i badania nie sięgają.

SCIO to prekursor i lider profesjonalnego biofeedbacku i jak twierdzi producent: „SCIO oferuje bezdyskusyjnie największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej. SCIO to najbardziej zaawansowane urządzenie dostępne na rynku…”

Zobacz urządzenia SCIO PRO i SCIO THETA w naszym sklepie.Co każdy powinien wiedzieć o biofeedback’u SCIO?

Czym jest urządzenie SCIO?

SCIO (ang. The Scientific Consciousness Interface Operations System; łać. Wiem) jest automatycznym, sterowanym przez komputer, nieinwazyjnym, aktywnym urządzeniem terapeutycznym, które łączy pola biorezonansu i biofeedbacku w celu analizy ciała i równoważenia energetycznego. Jest to system zarządzania stresem, który określa reakcje elektrofizjologiczne i wzorce poprzez “oprzyrządowanie” elektromagnetycznych elektrod połączonych z głową, kostkami nóg i nadgarstkami. Reakcje te są następnie katalogowane, tabelaryzowane i dopasowane do danego człowieka.

Aktualna wersja SCIO oparta jest na urządzeniu biofeedback, które opracowane zostało przez Prof. Williama Nelson’a z USA w 1989 roku (po dwudziestu latach badań na polu medyny energetycznej i biorezonansu m.in. na rzecz NASA).

Co każdy powinien wiedzieć o biofeedback’u SCIO? Urządzenie SCIO wykorzystuje przezskórny, woltoamperyczny, wywołany potencjał technologii biofeedbacku, które składa się zarówno z oprogramowania jak i sprzętu. SCIO składa się z cyfrowej skrzynki interfejsowej, która podłączona jest do komputera oraz elektrod połączonych z nadgarstkami, kostkami nóg i 8 elektrodami na czole osoby skanowanej (co daje 12 przeskórnych punktów, gdzie impregnowane węglem, gumowe i skórzane elektrody mają kontakt z ciałem).

co-każdy-powinien-wiedzieć-o-biofeedbacku-scio-pro

SCIO mierzy elektryczność ciała w 12 punktach, aby uzyskać geograficzne wielkości EEG, EMG, ECG i GSR.

Może on uzyskać ogólne miary profilu stabilności ładunków jak również indeks reakcji TVEP. Profile niewłaściwe (odbiegające od normy) mogą zostać skorygowane poprzez użycie stymulacji mikroprądami. Oprogramowanie jest ukierunkowane na skupienie się na elektryczności ciała pacjenta, aby zredukować elektro-stres i dostarczyć informacji odnośnie stylu życia – wszystko po to, by wspierać zdrowie i edukować pacjenta co do właściwych wyborów promujących zdrowe życie.

Ciekawostka: Koncepcja SCIO powstała w NASA, miała na celu uzdrawianie astronautów w kosmosie.

Krótką prezentację i opis urządzeń do biofeedback’u i biorezonansu znajdziesz u naszych partnerów TUTAJ.

Jak działa system biofeedback'u i biorezonansu SCIO?

SCIO  posiada uniwersalny system biofeedbacku elektrofizjologicznego. Koordynuje on złożony program biofeedbacku elektro-modalnego z oprogramowaniem komputerowym, aby zbierać bioenergetyczne informacje na temat podświadomości klienta. Informacje są zbierane przy użyciu elektrod podłączonych do głowy oraz kończyn, co daje dokładny i precyzyjny obraz ogólnego stanu klienta. Informacje te są wybierane i wyszczególnione przez SCIO w kolejności, począwszy od najwyższego stopnia reakcji. W trakcie sesji zarządzania stresem analizowane są czynniki stresujące.

SCIO™ MIERZY, BADA, UZDRAWIA I ODMŁADZA

SCIO jest wskazany do użycia jako Uniwersalny System Biofeedbacku Elektrofizjologicznego. System ten składa się z ośmiu uniwersalnych punktów:

  1. Kwestionariusz  dotyczący  redukcji stresu i ograniczenia  wpływu czynników stresujących;
  2. EEG Podstawowy (elektroencefalogram mierzący volty i ampery) – biofeedback  dla redukcji stresu fal mózgowych;
  3. EKG trójstykowe (elektrokardiogram mierzący ampery) – podstawowa znajomość pracy serca oraz biofeedbacku dla redukcji stresu;
  4. EMG (elektromiografia mierząca wolty i ampery) – biofeedback dla podstawowej reedukacji mięśni;
  5. GSR TVEP (GSR odruch skórno-galwaniczny oraz  TVEP wywołany przezskórny potencjał woltametryczny) – biofeedback dla reaktywności elektrofizjologicznej;
Do pomiaru GSR (odruchu skórno-galwanicznego), biofeedback wymaga woltametrycznej stymulacji mikroprądem, dlatego też mikroprąd posiada następujące funkcje uzupełniające:
  1. Nieinwazyjna  stymulacja  nerwów  mikroprądem ( MENS / Microcurrent Electrical Nerve Stimulation ); w celu redukcji bólu w cyklu biofeedbacku cybernetycznego;
  2. Leczenie urazów lub gojenie ran  oraz  elektroosmoza w cyklu biofeedbacku;
  3. Globalna  stabilność  ładunków woltametrycznych (nawodnienie, utlenienie, równowaga protonowa) w cyklu biofeedbacku.
Wszystkie z wyżej wymienionych funkcji łączą się ze sobą i tworzą Uniwersalny Elektrofizjologiczny  System  Biofeedback’u  dla następujących  procedur leczniczych:

✔  Wykrywanie i redukcja stresu.
✔  Leczenie kontuzji i osłabienia mięśni, dystonii, napięcia mięśniowego i/lub przykurczy mięśni przy użyciu reedukacji mięśniowej.
✔  Redukcja bólu (przy użyciu MENS – nieinwazyjnej stymulacji nerwów mikroprądem).
✔  Leczenie urazów i/lub gojenie ran.

Mierzenie  i  rektyfikacja  następujących warunków: stabilność ładunku, którym jest wartość EEG (pomiar napięcia w woltach i natężenia w amperach w miarę upływu czasu), rezystancja skóry (impedancja nawodnienia rezystancji przezskórnej) oraz potencjał Redox (zmiany elektrofizjologiczne podczas oddychania). Całościowo są to pomiary oznaczane skrótem VARHOPE (napięcie w V-voltach i natężenie w A-amperach, R-rezystancja/Resistance, H-nawodnienie/Hydration, O-utlenienie/Oxydation, P-protonowe ciśnienie/Proton Pressure i E-elektronowe ciśnienie/Electron Pressure).

Opracowaliśmy serię filmów, które szczegółowo prezentują możliwości biofoeedbacku i biorezonansu SCIO. Playlistę, poświęconą urządzeniom SCIO znajdziesz na kanale YouTube Rezonansu Życia.

Kwantowa funkcja Qxsubspace – Badania i zabiegi na odległość

SCIO wykonuje między innymi takie zabiegi jak:

✔  diagnozuje i redukuje stres w organizmie,
✔  redukuje ból i napięcia psychofizyczne,
✔  odczulanie alergiczne,
✔  równoważy energie w meridianach i czakramach,
✔  elektroakupunktura tzn. wykonuje akupunkturę bez igieł,
✔  wykorzystuje terapię Rifa, Hamera i wiele innych,
✔  pracuje z falami mózgowymi m.in. Theta, Alfa,
✔  stosuje terapię czaszkowo-krzyżową,
✔  balansuje kręgi rdzenia krzyżowego, pracę mięśni, cyrkulację krwi, hormony itd.,
✔  wykonuje zapning (usuwanie) pasożytów i innych mikrobów, patogenów, grzybów,
✔  stymuluje ogólny detoks organizmu,
✔  pracuje nad zmniejszeniem stresu, równoważeniem psycho-emocjonalnym,
✔  balansuje aurę, czakry, energetykę człowieka,
✔  oczyszcza krew, przeprowadza badania żywej kropli krwi,
✔  nieinwazyjnie koryguje i uzdrawia wzrok,
✔  zawiera cały pakiet zabiegów kosmetycznych, odmładzających, odchudzających,
✔  posiada specjalne programy dla sportowców wzmagające wydolność, muskulaturę, odruchy, leczące kontuzje,
✔  umożliwia wiele innych zabiegów opartych na medycynie naturalnej, homeopatii, medycynie chińskiej itd.,
✔  łącznie oferuje około 2400 terapii.

Co każdy powinien wiedzieć o biofeedback’u SCIO? Podczas bezbolesnych i nieinwazyjnych zabiegów są przywracane m.in. wzorcowe wibracje, likwidowane grzyby, pasożyty, oczyszczana krew, uwalniane emocje, wzmacniany organizm. W trakcie jednej sesji wykonuje się równocześnie około 60-80 zabiegów, m.in. detoks, zapping, stymulacja organów, elektroakupunktura, homeopatia, relaks, odmładzanie, balans energetyczny, doładowanie hormonów szczęścia i młodości.
Badania i zabiegi prowadzi Mariusz Brzoskowski i Helena Nieczyporenko.

Więcej na temat zabiegów i cen znajdziesz TUTAJ.

Opinie klientów

Stres może wywodzić się z wielu źródeł, a system ten wykorzystuje wiele terapii multimedialnych, aby obniżyć poziom stresu. Urządzenie mierzy również reaktywność elektrofizjologiczną, która także obrazuje poziom stresu u klienta. System został skalibrowany tak, aby mierzyć subtelne i trudne do wychwycenia reakcje elektryczne na grupę biologicznych i medycznych czynników stresujących. Czułość urządzenia została ustawiona na tyle wysoko, aby mogło ono zarejestrować najwcześniejsze oznaki odczucia niepokoju.

Więcej informacji na temat SCIO jest dostępnych na stronie: www.scio-eductor.edu.pl

Komentarze do “Co każdy powinien wiedzieć o biofeedback’u SCIO?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *