Telepatia duchowa

Kontakt telepatyczny – Częste pytania

Kontakt-telepatyczny-Częste-pytania

Częste pytania do nauki kontaktu telepatycznego – Telepatii Miłości

Często na początku naszej drogi, gdy dopiero zaczynamy interesować się lub jesteśmy już na etapie prób nawiązania kontaktu z Przewodnikami Duchowymi, przychodzi do nas spora liczba pytań. Od czego zależy faktyczny czas potrzebny do wejścia na kontakt telepatyczny? Czy będę miał jednego czy więcej Przewodników Duchowych? Ile czasu zajmnie mi nauka telepatii? Opowiedź na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule „Kontakt telepatyczny – Częste pytania”.

Od czego zależy faktyczny czas potrzebny do wejścia na kontakt?

Jest wiele aspektów, które o tym decydują. Bardzo ważna jest twoja wiara w to, że postępujesz właściwie. Wszelkie wątpliwości, dylematy, które mogą pojawić się w trakcie nauki będą tylko opóźniać i zakłócać przekazy. Ważne jest, czy już kiedyś zajmowałeś się medytacjami, czy modliłeś się, czy prowadziłeś zdrowy tryb życia. To z kolei przyspiesza kontakt. Przemęczenie, choroba, nadmiar jedzenia, alkohol i inne używki będą zakłócały i opóźniały proces dostrojenia się. Systematyczne, codzienne wchodzenie na kontakt, nawet jak nie będziesz słyszał Nauczycieli jest podstawowym warunkiem nauczenia się tej techniki.

Co się stanie, jeżeli błędnie zrozumiem Nauczycieli albo potraktuję własne myśli, jako przekaz?

Nauczyciele wszystko widzą, słyszą i czują. Wiedzą, że nie usłyszałeś Ich dokładnie, że błędnie spisałeś przekaz, że podążasz nie tam, gdzie Oni chcieli tobie wskazać. Nie obawiaj się. Masz szczere intencje i podążasz drogą ucznia. Nauczyciele na pewno ci pomogą i naprowadzą na poprawne tory i rozumienie przekazów. Im częściej będziesz się kontaktował, tym większą masz szansę usłyszenia korekty przekazu. Czasami Nauczyciele przekazują informację poprzez sytuację, zdarzenia, znajomych. Bądź po prostu czujny, zwracaj uwagę na wszystko, co się wokół ciebie dzieje, co przekazują ci inne osoby.

Nie potrafię zapisywać przekazów, co robić?

Niektóre osoby słyszą przekazy, ale gdy mają je zapisać, to dekoncentrują się, udaje im się przelać na papier tylko kilka słów. Potem mają poczucie urwania się kontaktu. Kontakt się nie przerwał, pytajcie się dalej, wsłuchajcie się ponownie.  Równoczesne słyszenie i pisanie też jest umiejętnością, której trzeba się nauczyć. Możesz sobie pomóc prosząc Nauczycieli o wolniejsze przekazywanie treści. Zadawaj pytania, gdzie spodziewasz się krótkiej odpowiedzi. Każdy potrzebuje swojego czasu do opanowania danej sztuki.

Więcej wskazówek dotyczących pisemnego zapisu przekazów znajdziesz w artykule „Wskazówki do nauki kontaktu telepatycznego„.

Czy będę miał jednego czy więcej Nauczycieli i kto nim będzie?

Każdy z nas podąża swoim indywidualnym tokiem nauczania. Można mieć jednego Nauczyciela, można mieć kilku na raz, mogą się oni zmieniać, co jakiś czas. Praktyka uczy, że będziemy mieli wielu Nauczycieli.

Czy inni ludzie, którzy kontaktują się z Nauczycielami wiedzą o mnie wszystko?

Nie, nie wiedzą. Tylko osoby na bardzo wysokim poziomie rozwoju duchowego czasami uzyskają dostęp do informacji dotyczących części waszego życia i to tylko za zgodą Nauczycieli. Najczęściej informacje otrzymują uzdrowiciele w celach leczniczych, a i tak dotyczy to tylko tych aspektów waszego życia, które mają wpływ na stan zdrowia pacjenta.

Czy będę słyszeć myśli innych ludzi?

Słyszenie cudzych myśli jest darem. Jest to dość trudny dar do niesienia. Jeżeli Nauczyciele uznają, że twoja misja tego wymaga, że jesteś go godzien i nie wykorzystasz tego w niecnych zamiarach, to otrzymasz taki dar. Możemy przekazać, że tak naprawdę jest bardzo niewielu ludzi, którzy posiadają taki dar.

Wolisz posłuchać? Zobacz nagranie z webinaru

Co to jest jasnowidzenie?

Jasnowidzenie posiada wiele stopni. Dotyczy postrzegania tego, czego nie widzi większość ludzi począwszy od otoczki energetycznej człowieka i przedmiotów, energii kształtów, aż do dostępu do Kosmicznego Banku Danych w formie widzenia przeszłych i obecnych zdarzeń widzianych na niewidzialnym ekranie. Widzenia te mogą mieć różną ostrość, jakość i zakres. Czasami otrzymuje się dar widzenia zdarzeń, które mogą nastąpić w przyszłości. Wielokrotnie pojęcie jasnowidzenia jest mylnie łączone z jasnosłyszeniem, jasnoczuciem, jasnowąchaniem i innymi zdolnościami paranaturalnymi. Popularnie jasnowidzenie określane jest również mianem otwarcia tzw. „trzeciego oka”.

Czy będę znać przyszłość tak, jak inni jasnowidze?

Wiele osób ogłasza się jako jasnowidze, oferuje seanse jasnowidzenia, a wręcz nawet przepowiednie przyszłości. Nauczyciele radzą zachować pełną powściągliwość do tego rodzaju proroczych wizji. Nawet Oni nie mają prawa narzucania nam decyzji i postępowania, a co za tym idzie, nie są w stanie przepowiedzieć do końca przyszłości. Na podstawie postrzegania wszelkich zdarzeń z poziomu Ducha potrafią z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa określić, co przyniesie przyszłość. Nauczyciele mają prawo podpowiadania nam, co może się wydarzyć, gdy zrobimy to, czy tamto. Mogą nam nawet pokazać takie sytuacje. Ostatecznie jednak, to my sami zdecydujemy, co tak naprawdę zrobimy. W ten sposób to my tworzymy przyszłość, a nie osoba jasnowidząca.

Więcej o Telepatii Duchowej w wywiadzie z NTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *