Telepatia duchowa

Sposoby komunikacji telepatycznej

Sposoby komunikacji telepatycznej

Spsosoby świadomej komunikacji telepatycznej z Duchowymi Przewodnikami i Nauczycielami Miłości

Przekazy telepatyczne Nauczycieli Miłości odbywają sie poprzez przez cztery podstawowe sposoby komunikacji. Omówię je w naszym artykule „Sposoby komunikacji telepatycznej”. Dowiesz się jak i w jaki sposób możesz nawiązać kontakt z Przewodnikami Duchowymi.

Myśli

Zdecydowana większość wszystkich przekazów odbywa się za pomocą myśli. Naszym zadaniem jest nauczyć się odróżnić nasze myśli, od myśli Nauczycieli. Po pewnym okresie treningu tzn. braniu przekazów, każdy człowiek samodzielnie dojdzie do swobodnego rozróżnienia pochodzenia myśli. Nasze myśli pojawiają się w głowie szybko, bez żadnych oznak energetycznego przekazu. Z reguły znamy zakres, tematykę i ich słownictwo. Myślom Nauczycieli towarzyszy tzw. czepek energetyczny, ich myśli „przychodzą” do nas, pojawiają się w inny sposób jak nasze. Odbierając przekazy Nauczycieli, nie wiemy, co Oni chcą nam przekazać. Dlatego też często po napisaniu kilku słów otrzymujemy uzupełnienie danego zdania. Piszemy tekst nie znając jego treści, zakresu i celu. Dopiero, jak spiszemy przekaz ukazuje się nam jego całościowy obraz i intencja. W trakcie myślowego dialogu nie znamy odpowiedzi Nauczycieli, a są one dla nas czasami wręcz zaskakujące. Wielokrotnie odbieraliśmy już w naszym życiu myśli Nauczycieli, nie zdając sobie jednak z tego sprawy, np. pojawiające się naraz w naszej głowie genialne rozwiązania jakiś problemów, myśli wypełniające nas radością i miłością. Postarajmy się zwrócić trochę więcej uwagi w naszej codzienności na nasze myśli, a powoli zaczniemy wyłapywać i odróżniać te wartościowe i wzniosłe myśli, które tak naprawdę przychodzą do nas od Nauczycieli. Często usłyszymy też podpowiedź, co do przyszłych zdarzeń i wtedy będziemy już pewni, że to nie nasza wyobraźnia, a komunikacja z Duchowymi Przewodnikami. Jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów komunikacji telepatycznej.

Głos (Głosy)

Sposoby-komunikacji-telepatycznej-mysliWyraźnie słyszalne wewnątrz naszej głowy lub też przy uchu głosy męskie lub damskie, o różnej barwie i intensywności. Docierają one do nas w inny sposób aniżeli głosy innych ludzi czy dźwięki. Słyszymy jednak te głosy wyraźnie. Prawie każdy człowiek raz w życiu słyszał taki głos. Często jednak ignorujemy go, tak jak ignoruje się wszystko, czego nie pojmujemy i nie chcemy przyjąć. Nauczyciele z reguły zwracają się do nas tylko jednym głosem, tak abyśmy słyszeli go wyraźnie i jasno. Nawet, gdy zwraca się do nas wielu Nauczycieli, to robią to za pomocą jednego głosu informując nas, w czyim imieniu on przemawia.

Eteryczne teksty i obrazy

Na niewidocznym ekranie przed naszymi otwartymi oczyma ukazują się pisane teksty (coś na wzór telexu) w postaci liter, słów czy zdań. Obraz jest bardzo klarowny, litery mogą mieć różne kolory, wielkość, mogą być nawet gorejące. Jest to przekaz jasnowidzący, niepozostawiający wątpliwości, co do treści, jaką chciał przekazać nadawca (w odróżnieniu od obrazów, które można interpretować na wiele sposobów). Zdarza się, że Nauczyciele przedstawiają jeden ciąg liter (bez interpunkcji, przerw między słowami). Dopiero po ich spisaniu możemy odczytać właściwy sens przekazu. Czasami przekazom myślowym towarzyszą eteryczne obrazy. Często są one uzupełnieniem przekazywanych informacji, choć zdarza się, że pojawiają się tylko one. Gdy nie zrozumiemy ich przesłania, to należy dopytać się o nie u Nauczycieli.

Wolisz posłuchać? Zobacz nagranie z webinaru

Sposoby komunikacji telepatycznej - Czytaj dalej

Bloki informacyjne

Polegają one na wpłynięciu w nas stanu WIEM, ROZUMIEM. Nie wiem skąd i jak, ale wiem, że tak jest. Również nie uczyłem się o czymś, ale naraz czuję i rozumiem nawet to, czego wcześniej nie pojmowałem i nie dopuszczałem do siebie. Nie widzę, ale mogę dokładnie opisać, co „widziałem”. Pojawiają się one z reguły w późniejszym okresie kontaktowania się z Nauczycielami, często stanowią też uzupełnienie i pogłębienie w/w sposobów komunikacji telepatycznej.  Jest to forma zmiany naszej świadomości, bez aktywnego mentalnego zaangażowania, która pojawia się w wyniku oczyszczania i napełniania nas Świadomością Miłości.

Kontakty telepatyczne nie ograniczają się tylko do jednego z w/w sposobów przekazu

Często, poza tekstem otrzymujemy jeszcze wiele informacji na zasadzie szeroko pojętego odczuwania poprzez nasze zmysły, jasnowidzenia w postaci obrazów, przekazu energetycznego czy wręcz rozumienia, które nie potrzebuje dodatkowych wyjaśnień, a co najważniejsze prowadzą do komunikacji na poziomie odczuwania, Odczuwania Miłością.

Zdecydowana większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że tak naprawdę jest telepatą. Wynika to z faktu, że nasz umysł nie tworzy myśli, tylko my je do siebie przyciągamy, a mózg je odbiera i przetwarza! Nauka zaczyna już potwierdzać ten pogląd i powoli oswaja się z takim pojmowaniem i rozumieniem procesu powstawania myśli.

Rodzimy się i już od początku odbieramy mnóstwo sygnałów z Wszechświata, w tym myśli. Z czasem zaczynamy sobie „nasze” myśli uświadamiać. Wiemy, że istniejemy, bo postrzegamy świat naszymi zmysłami, jak i myślami. Z czasem przyzwyczajamy się do naszych myśli, zaczynamy się z nimi oswajać. Ale „przychodzą” też do nas myśli, które nie są zgodne z naszą naturą, naszym wewnętrznym odczuciem. Są irytujące, denerwujące, wywołujące złość i agresję. Coraz rzadziej przychodzą myśli odkrywcze, myśli wypełnione miłością i spokojem. Dlaczego mamy zmienne myśli na ten sam temat? Nie zastanawiamy się jeszcze wtedy zbyt głęboko i intensywnie nad tym. Po prostu tak to jest. Z latami nabywamy swojego charakteru, osobowości, poznajemy siebie coraz lepiej, znamy swoje myśli, chociaż potrafią one nas ciągle zaskakiwać. Spostrzegamy, że nasze myśli zależą od naszego nastroju, emocji, uczuć. Im lepsze samopoczucie tym bardziej spokojne, optymistyczne myśli nas wypełniają, tym bardziej czujemy się spełnieni i zadowoleni z życia.

Skąd biorą się nasze myśli?

Proces myślenia przebiega przez całe życie. Z reguły nie zadajemy sobie trudu szukania odpowiedzi na pytanie – skąd biorą się nasze myśli?

Nie dążymy do ich opanowania, kontrolowania, uważając to za proces niemożliwy, wychodząc z założenia, że myśli są i ja ich zmienić nie mogę.  Ale żyją wśród nas ludzie, którzy mają wspaniałe pomysły, twórcze myśli, są wypełnieni miłością i mają spokojny umysł. Dlaczego więc ja nie mam takich myśli? Odpowiedź jest bardzo prosta – nie szukam ich, nie przyciągam do siebie tych myśli. Korzystam tylko ze swojego, znanego mi pola myśli, które wytworzyło się w ciągu mojego dotychczasowego życia, co jest bardzo łatwe i wygodne. Jeżeli jednak stworzyłem swoje pole myśli, to mogę je zmienić, a co więcej, mogę skorzystać z innych pól i platform myśli. Wymaga to trochę wysiłku, jednak jest to możliwe. Korzystając z pomocy Nauczycieli możemy liczyć na ich pomoc i w tej sprawie.

Dodatkowym utrudnieniem, programem hamującym naszą naukę jest dość powszechne mniemanie, że rozmawiać i kontaktować się z Duchowymi Przewodnikami, Nauczycielami mogą tylko osoby wybrane albo te, które poprzez wiele lat ćwiczeń i praktyk duchowych oczyściły się, przeszły wiele ziemskich inicjacji i w ten sposób dostąpiły zaszczytu kontaktu z Nimi. Także wyobrażenie o tych kontaktach jest dość mgliste, często przejaskrawione, gdzie zbyt duży nacisk kładzie się albo tylko na ich mistyczną, nadprzyrodzoną stronę, albo na wyższe stany świadomości. Dlatego też zdecydowana większość ludzi uważa, że telepatii nie można nauczyć się szybko i prosto. Ale my będziemy uczyć się Telepatii Miłości, a nie odbierania myśli innych ludzi, zwierząt czy roślin. A Bóg od wieków mówi: „Kocham Was wszystkich! Nie ma wybranych – to Wy wybieracie!”.

Uwierzmy więc, że możemy, że jesteśmy godni, że wszystko, co potrzebuję do rozmowy z Ojcem-Matką jest we mnie, i że On Miłość na to czeka i od razu mi pomoże.

To już tyle na temat „Sposoby komunikacji telepatycznej”. Na naszej stronie znajdziesz wiele artykułów i wskazówek dotyczących telepatii duchowej, przewodników duchowych i aniołów. Jeśli jesteś zainteresowany tą tematyką, zachęcam do obejrzenia poniższego wywiadu.

Jeśli jesteś zainteresowany nie tylko sposobami komunikacji telepatycznej, ale i zdrowym stylem życia, zapoznaj się z artykułem „Uziemienie – Brakujące ogniwo zdrowia” oraz oferowanymi produktami uziemiającymi poniżej.

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.