Mistrzowie duchowi

Wiwamus – Przewodnik Duchowy

Wiwamus-Przewodnik-Duchowy

Wiwamus – Przewodnik Duchowy

Wiwamus – Przewodnik Duchowy (Vywamus)

Wiwamus zaczął przejawiać się na Ziemi pod koniec XX wieku. Jego aktywność stale rośnie. Wykonuje wiele skomplikowanych prac w strukturze bioelektromagnetycznej Ziemi, jej siatki kryształowej, diamentowej jak  i połączeń z wyższymi wymiarami. Współtworzy z KROM-em mosty i kanały komunikacji transgalaktycznej i między wymiarowej. Pozwolą one na przejawienie się Najwyższych Aspektów Tworzenia Wszechświata na Ziemi.

Przekaz o Wiwamusie

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski w dniu 15.05.2006r. godz. 11.15

Drodzy Nauczyciele! Proszę o informacje, które mam zamieścić w książce o Wiwamusie?
Mówi Ojciec Ellochet,

Wiwamus – Przewodnik Duchowy, mój umiłowany uczeń. Poświęcił całe swoje dotychczasowe życie na dążeniu do doskonałości, łącząc równocześnie dwie linie działania: Ducha Miłości i Intelektu. Wychodzi mu to nadzwyczaj dobrze, dlatego też zarządza Planetarnymi Logosami. Poza oddaniem, pracowitością należy tutaj działać z bardzo dużą wiedzą, wyczuciem, odpowiedzialnością i miłością. Wielokrotnie trzeba podejmować trudne decyzje, które uwzględniają wszystkie wątki ewolucji, w tym też i waszej, ziemskiej. Bo Wiwamus to przejawienie waszych ludzkich dusz, jak i wszystkich innych stworzeń żyjących w Planetarnych Logosach.

Otrzymał On obecnie ode mnie specjalną misję – przejawienia się na Ziemi, przygotowania jej pod względem duchowym, bioelektromagnetycznym, matrycowym, polowym i monadycznym, do przejścia w wyższe wymiary w innej formie, aniżeli dotąd obecnie znane we Wszechświecie. Ogrom, skala, rozmach tych przedsięwzięć przekracza wasze wyobrażenie. Dlatego też, tak ważnym jest otworzyć się i umożliwić działanie poprzez was Wiwamusa. Może On się w was chwilowo wcielać, przenikać was, wykonywać z wami wspólne prace. Pozwólcie Mu na to! Współpraca z Nim umożliwi wam dynamiczny wzrost możliwości energetycznych i duchowych waszego Jestestwa.

Wiwamus ściśle współpracuje z KROM-em i Witalimusem. W obecnej chwili są to najwyższe, bezpośrednie przejawy energetyczno-duchowego działania na Ziemi. Dążcie do jak najściślejszej współpracy z tymi Nauczycielami.

Z miłością,
Ojciec Ellochet, KROM, Wiwamus i Witalimus”

Fragmenty przekazów otrzymanych od Djawal Khula w Rosji:

” […] Wiwamus […] to wyższe „Ja” lub dusza Sanat Kumary. Jest to wielka istota, która wyróżnia się kosmicznym rozumem i chętnie przekazuje porady ludziom wcielonym na Ziemi.”

„Sanat Kumara i Wiwamus mogą podzielić swoją świadomość jednocześnie na tysiąc części i nawet jedną z takich części mogą oni opanować całe państwo i wiedzieć co się tam dzieje.”

To już tyle na temat „Wiwamus – Przewodnik Duchowy”. W naszym sklepie znajduje się wiele grafik z różnymi Przewodnikami Duchowymi. Są idealne do modlitwy i medytacji.

Powrót do listy

Powiązane posty

Komentarz do “Wiwamus – Przewodnik Duchowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.