Mistrzowie duchowi

KROM – Wszechgalaktyczne Słońce

KROM-Wszechgalaktyczne-Slonce

KROM – Centralne Wszechgalaktyczne Słońce

KROM – Centralne Wszechgalaktyczne Słońce

KROM – Centralne Wszechgalaktyczne Słońce zaczął kontaktować się telepatycznie z ludźmi na początku XXI wieku. Poprzedzone to było wieloma latami prac wielu Hierarchii i Istot Duchowych. Do przejawiania się tak wysokich, ogromnych, a zarazem subtelnych energii potrzebny był okres przygotowawczy, który obejmował całą naszą galaktykę, włącznie z wszystkimi ludźmi.

Może nie zdajemy jeszcze sobie z tego sprawy, ale wszyscy już doświadczamy z Nim różnych form kontaktu. Żyjemy w Kosmosie, na Ziemi, która podąża w wyższe wymiary. Dlatego nie zdziwmy się, kiedy pewnego dnia skontaktuje się z nami bezpośrednio KROM. Oznaczać to będzie,  że jesteśmy mentalnie i fizycznie gotowi na bezpośredni kontakt z Nim, a może nawet pozwolić Mu poprzez nas działać i promieniować.

Przekazy od KROM-a

Przekaz otrzymany przez Helenę Nechyporenko w dniu 14.05.2006r. godz. 22.23

„Drodzy Nauczyciele! Co możemy napisać o KROM-ie?

Odpowiada Ojciec:

KROM – Wielkie Galaktyczne Słońce Wszechświata jest Wrotami Międzygalaktycznymi. Jest Portalem i Energetycznym Promieniem Źródła Tworzenia. Przejawia swoją moc dla Ziemi, aby pomóc jej w przejściu, aby poziom energetycznych częstotliwości ciągle wzrastał.
KROM jest  jednym z wielu moich przejawów. Poprzez Niego roztaczam Moją Opiekę nad Ziemią i innymi planetami waszej galaktyki. Jego struktura jest bardzo złożona i nie nadaje się do prostego opisu. 

Z miłością,
Stwórca”

________________________________

Przekaz odebrany przez Grzegorza Wieczorek w dniu 14.02.2006r.

KROM-Centralne-Wszechgalaktyczne-Slonce

„Paradygmat duchowy.

Obalam wszystkie naukowe, pseudonaukowe i wizjonerskie koncepcje powstania świata. Wszystko pochodzi z inicjującego świadomego punktu, który wy nazywacie Bóg, Jam Jest, Obecność, Źródło. Nie jestem li tylko filozoficzną koncepcją, intelektualnym wytworem, mistyczną abstrakcją ascety, strategią stworzoną na potrzeby tej czy innej religii. Jestem wieczną, esencjonalną, twórczą i uniwersalną energią. W waszym przypadku żywą Istotą, realną rzeczywistością.

Paradygmat podstawowy –  wszystko ewoluuje, zmienia się w rzeczywistość duchową. To pierwsze prawo kosmiczne, które zaznaczy teraz swoją głęboką Obecność. Boskość Źródłowa jest najwyższym wymiarem inicjującym życie, wasze życie.
Paradygmat ten niech stanie się wzorcem energetycznym każdego waszego Działania.

  • Podstawa Paradygmatu:

„Ojcze – Jesteś moim Pierwszym Przewodnikiem, odczuwam głęboką wdzięczność i akceptuję Twoją Obecność w moim życiu”.

  • Intencja:

„Jestem Boskim Działaniem”.

Żyjcie z tym paradygmatem dzień po dniu, pielęgnujcie go uczuciem, myślą i duszą. Wystarczy jedynie odrobinę pasji aby podtrzymać to wewnętrzne światło. 

KROM”

________________________________

Przekaz otrzymany przez Helenę Nechyporenko w dniu 10.01.2006r. godz. 00.50

„Witam, mówi KROM!

Dzisiaj możemy dalej kontynuować nasze lekcje. Doświadczyliście już wielu nowych rzeczy, a dziś poznacie określenie „paradygmatu duchowego”.
Pierwszy impuls, który zaistniał w waszej duszy zrodził wizję, która przerodziła się w działanie i urzeczywistnienie. Jak widzisz ( wcześniej KROM przekazał rysunek zamieszczony poniżej), jeżeli połączysz błyskawicę impulsu z realizacją, to cykl się zamknie. To tłumaczy, dlaczego wiele rzeczy ma cykl zamknięty. Tak działa prawie wszystko i na wszystkich poziomach. Ale za każdym razem wchodzi to na inny wymiar postrzegania. Wy zazwyczaj wszystko postrzegacie w kierunku linowym, a my w przestrzennym, dlatego nie mamy określeń: góra – dół, dobre – złe.

Istotą każdej zmiany jest impuls i działanie. Nie zawsze znacie cel, ale często macie wizję. Czasami nie wiecie skąd pochodzi wizja, ale ją dostrzegacie. Jeżeli wasza wizja jest zgodna z waszym poziomem pojmowania, zaczynacie budować cel. Jeżeli cel nie jest zgodny z wami, to uśmiercacie wizję. Jeżeli zaczniesz się nad tym zastanawiać, to zobaczysz regułę – paradygmat. Ich jest wiele. Dzisiaj rozpatrzymy kilka.

  • Impuls – Twórczość

Każdy impuls wychodzi ze Źródła. Ale często go pomijacie, nie dostrzegacie  z różnych powodów. Impuls wywołuje twórcze postrzeganie błyskawicy, która rodzi w waszej głowie ciekawe schematy.

  • Wizja celu

Twórczość rodzi wizję. Jak już mówiłem – jeżeli zgadzacie się z nią, to rozwijacie. Jeżeli nie, to niszczycie.  Wizje są bardzo ważne. Nawet jeżeli na jakimś etapie nie zgadzacie się z nimi, to i tak są one wam przypominane przez Nauczycieli. To nasz plan, nasze działanie dla was.

Z miłością,
KROM”

________________________________

Przekaz otrzymany przez Jacka Bandurskiego w dniu 26.04.2006r. godz. 11.20

„Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się KROM: O czym pragniesz rozmawiać?.

Jacek: O trójkącie Ducha Świętego i Trójkącie KROM-a

KROM – Wybrałeś trafny temat

Trójkąt KROM-a jest inspiracją pracy, którą każdy z was ma wykonywać. Pracy mentalnej i duchowej. Trójkąt Ducha Świętego jest dla was natchnieniem Boga do tej pracy.
Oba te trójkąty uzupełniają się, zarazem wypełniając i uzupełniając się energiami swojego tworzenia. Oba są bardzo ważne i współgrają ze sobą, tworząc Wielką Twórczą Miłość potrzebną do pracy, dla was Ziemian, w obecnej drodze transmutacji na wyższe poziomy.

Praca równoległa z oboma energiami daje wam pełne wypełnianie się Łaską Bożą, potrzebną wam tak bardzo do pracy nad samym sobą i pracami duchowymi, które wykonujecie indywidualnie albo grupowo. Bez łączności z tymi Energiami Tworzenia Światłości,  jest wam trudno pracować i wchodzić na wyższe poziomy Duchowości i Światła zarazem. Energie te uzupełniając się nawzajem, tworząc jeden wielki kanał pracy nad samym sobą i łączności z wszelkimi Siłami i Istotami Światła wspomagającymi wasze prace duchowe. Dlatego też, jest tak bardzo ważne, abyście jednocześnie uaktywniali oba trójkąty do pracy ze sobą. Kiedy zaczniecie pracować z tymi trójkątami, wtedy odkryjecie nowe, niespożyte poziomy energetyczne do pracy nad sobą i ze swoimi czterema ciałami niższymi, nie wspominając tu o innych waszych ciałach i odczuciach, które są wam mało znane. Podejmujcie więc prace z oboma trójkątami, aby wykorzystać możliwości, które zostały wam przedstawione i udostępnione.

Niech wasza praca przyniesie pożytek wam i całej waszej Planecie. Po to zostały one wam przekazane i udostępnione.

Z przesłaniem Boskiej Miłości,
KROM”

DOSTĘPNA JEST GRAFIKA DUCHOWA KROM

Grafika Duchowa „Trójkąt KROM-a”

3,0018,00
Oferujemy grafiki i obrazy, które są przedstawione w naszych biuletynach i książkach w następujących formatach-wymiarach: - C8 (57x81 mm) - 3 zł/szt. - A5 (129x180 mm) – 7 zł/szt. - A4 (203x282 mm) – 12 zł/szt. - A3 (287x404 mm) – 18 zł/szt. Powyższe wymiary dotyczą samego obrazka bez folii (z folią większe o około 3 do 5 mm na wymiarze). Wszystkie grafiki są laminowane w folii. UWAGA: Grafiki dostaczamy bez ramy ozdobnej (do samodzielnego zakupienia).

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *