Mistrzowie duchowi

Logos Planetarny – Sanat Kumara

Logos-Planetarny-Sanat-Kumara

Logos Planetarny – Sanat Kumara

Logos Planetarny – Sanat Kumara

Logos planety Ziemia przedstawia się czasami jako Sanat Kumara. Jego Istota Duchowa ogarnia całym sobą wszystkie struktury energetyczno-materialne Ziemi i nadzoruje jej ewolucję. Można powiedzieć, że ciałem fizycznym Sanat Kumary jest cała Ziemia, a wszyscy jej mieszkańcy żyją i rozwijają się w jego polu duchowo-energetycznym. W swojej świadomości Sanat Kumara podtrzymuje plan ewolucji na całej planecie, przez co jest Boskim współtwórcą naszej rzeczywistości.

Wyższym Ja – Duszą Sanat Kumary jest Wiwamus. Sanat Kumara i Wiwamus mogą podzielić swoją świadomość jednocześnie na tysiąc części i nawet jedną z takich części mogą oni opanować całe państwo i wiedzieć, co się tam dzieje.

Przekaz o Sanacie Kumara

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 28.03.2008r. godz. 18.43

Logos-Planetarny-Sanat-Kumara-portret

„Sanat Kumara jest bardzo uduchowioną istotą, która podjęła się bezpośredniego uczestnictwa w programie ratowania Ziemi i wyniesienia jej w kosmiczne wibracje czystej Miłości. Sanat Kumara współpracuje z wieloma innymi logosami w całym Wszechświecie, aby móc dokonać kwantowego skoku Ziemi w Nowe Przestrzenie Miłości.

Sanat Kumara jest uczestnikiem i członkiem wielu rad m.in. Rady Galaktycznej. Często uczestniczy w obradach Rady Starszych i konsultuje z Nimi bieżące przedsięwzięcia. Jak dla każdej Istoty Ducha Miłości, najistotniejszy dla niego jest duchowy rozwój Ziemi i jej mieszkańców.

Logos Planetarny – Sanat Kumara musi uwzględniać wiele uwarunkowań, jakie wpływają na możliwość bezpośredniego oddziaływania na Ziemię. Czyni to jednak z ogromnym wyczuciem i wsłuchaniem się w wolę Stwórcy, bo wie, że tylko tworzenie w wibracjach Miłości przynosi trwałe i wspaniałe owoce. Z tego też względu wielokrotnie negocjuje rozwiązania bardziej rozłożone w czasie, ale dające możliwość pełniejszego przejawienia się Miłości wszystkim istotom przebywającym i rozwijającym się w sferach Ziemi.

Sanat Kumara aktywnie uczestniczy w tworzeniu Nowej Ziemi, zna praktycznie wszystkie szczegóły i aspekty niezbędne do łagodnego przeprowadzenia Ziemi w Erę Miłości, bo sam jest Duchem Miłości. On kocha to, co robi i wykonuje, miłując wszystkie stworzenia i istnienia na Ziemi. Bardzo intensywnie nasączą swoją świadomością miłości nie tylko ludzi, ale florę i faunę. Wspaniale wypełnia swoje powołanie i misję roznoszenia Światła Miłości oraz tworzenia w oparciu o Prawa i Energię Miłości.    

Z miłością,
Jezus”

To już tyle na temat „Logos Planetarny – Sanat Kumara”. Jeśli chesz dowiedzieć się więcej o Wiwamusie, zachęcamy do przeczytania artykułu na jego temat.

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.