Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 182 302 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Ceremonia Świętego Ognia, palenia próśb do Stwórcy, łączenia wód, pudźa-gongi w Garbiczu

Kochani!

  Podczas wakacyjnych warsztatów w sierpniu 2012 roku w Garbiczu odbyliśmy pięknych kilka ceremonii ze Świętymi Żywiołami, dźwiękami instrumentów rytualnych. Było super. Wszystkim uczestnikom, prowadzącym wyrażamy duże uznanie i moc wdzięczności. Tu znajdziesz krótkie opisy i linki do zdjęć, które pięknie oddają atmosferę tych ceremonii.

Ceremonia palenia próśb do Źródła - Garbicz 26.08.2012
W Świętym Ogniu, w Świętym Kręgu stworzonym w Garbiczu spalone zostały prośby uczestników warsztatów oraz te, które zostały nadesłane do Fundacji do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania. Rytuał palenia próśb do Stwórcy włącza święte żywioły (ogień, powietrze, woda i ziemia) w proces ich realizacji, oczyszcza pole i struktury blokujące wysłuchanie tej pisemnej modlitwy, wzmacnia ich realizację. Po ceremonii część popiołu została wsypana do wody, reszta rozsypana pod Drzewem Matką, drzewami mocy - dębami, bukami, które rosną w okolicy. Chcesz zobaczyć zdjęcia – kliknij tutaj.

Ceremonia Łączenia Wód ze świętych źródeł
26 sierpnia 2012 roku w Garbiczu odbyliśmy ceremonię Łączenia Wód ze świętych źródeł mocy w Tuwie, gdzie w sierpniu br na warsztatach szamańskich był Florian i Ayla z Austrii. Geograficznie Tuwa to azjatycka republika Rosji przy granicy z Mongolią. Góry Tuwy to energetyczne centrum mocy dla środkowej Azji gdzie od starożytności rozwijały się i były kultywowane praktyki pracy z Ziemią, uzdrawiania ludzi itp. Kto wie ..., może kiedyś się tam wybierzemy. W Garbiczu dokładnie gdy skończyła się ceremonia zaczeły kołować nad jezieorem dwa duże orły. Tak to natura dała znak, że udało się, że wody się połączyły. O przesłaniu ceremonii łączenia wód przeczytasz tutaj, a zdjęcia znajdziesz w Galerii - Ceremonie.

Święty ogień w Garbiczu 23.08.2012
Ceremonia ognia wg tradycji szamańskiej z Tuwy (azjatycka republika Rosji przy granicy z Mongolią), gdzie był Florian i Ayla z Austrii, którzy podzieli się z nami tą mądrością. Intencją ogólną ceremonii był pokój na Ziemi, w regionie Garbicza, jak i osobiste intencje. Tutaj możesz zobaczyć zdjęcia.

 

Pudźa-gongi - Garbicz 23/24.08.2012
   Całą noc pławiliśmy się w dźwiękach gongów (od 23 do 5 rano). Agnieszka i jej mąż Janusz wiedzieni impulsem serca przyjechali specjalnie na tą jedną noc z Warszawy aby poprowadzić tą niezwykłą ceremonię. Każdy uczestnik grał przez 10 min., na koniec Janusz i Agnieszka.
  Graliśmy dla Matki Ziemi, jej wzniesienia, przyjęcia kosmicznych impulsów Galaktycznego i Centralnego Słońca. Każdy mógł też wnieść swoją osobistą intencję. 
   Popatrzcie ile orbów (kul energetycznych) jest na zdjęciach.

 

Tańce – ceremonia radości – Garbicz 26/27.08.2012
Na koniec intensywnego tygodnia wypełnionego medytacjami, obcowaniem z naturą, różnymi ceremoniami, kąpaniu się w dźwiękach bębnów, grzechotek, monochordu, dżiduridu, fleta i innych etnicznych instrumentów przyszedł czas na biesiadowanie i zabawę. Był grill wegetariański na balkonie, potem medytacja, a na dobranoc tańce, śpiewy i śmiechy do późnej nocy.

Przygody Bożeny w drodze powrotnej do domu
A tu przeczytasz opowieść o przygodach jednej z uczestniczek podczas powrotu do domu - ciekawe, pouczające, śmieszne i prawdziwe. 

       

Udostępnij

Komentarze

2012-08-30 22:29:11 Helena
cudowny czas i wspaniali ludzie. Dobrze ze tak można żyć
2012-09-04 14:00:04 Lucyna
Byl to blogoslawiony czas.Wspaniale prace,ludzie,doswiadczenia. 1818Q
2012-09-04 22:05:06 Basia
Gdzie można przeczytać o przygodach Bożeny?
2012-09-05 15:43:50 Mariusz
Już zamieściliśmy przygody Bożeny. Miłej lektury!

Dodaj komentarz

capcha