Ratowanie Ziemi

Co znaczy być Ratownikiem Ziemi

Co znaczy być Ratownikiem Ziemi

Co znaczy być Ratownikiem Ziemi

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 15.05.2006r. godz. 14.10

„Drodzy Nauczyciele! Co znaczy  być Ratownikiem Ziemi?

Odpowiada Ojciec,

Dzieci Moje Kochane. Każdy z Was jest już Ratownikiem. Sam fakt, że Wasze dusze podjęły się inkarnowania w tym określonym momencie i czasoprzestrzeni to potwierdza. Każda z żyjących obecnie dusz na Ziemi jest ratownikiem duchowym.

Teraz przyszedł czas, aby stać się świadomym ratownikiem i uaktywnić pełne możliwości duszy i człowieka. Wystarczy otworzyć się na Miłość Wszechświata. Zwrócić się ku Mnie i zawołać: Ojcze – Matko, chcę być Ratownikiem Ziemi, chcę żyć i działać zgodnie z Twoją Wolą. Wtedy cały Wszechświat zwróci swój wzrok na Ciebie, spojrzy z radością i miłością i zacznie Ciebie napełniać sobą i Moją Miłością. Twoje życie ulegnie wspaniałej zmianie. Zaczniesz doświadczać rzeczy, o których nie śniłeś i nie marzyłeś. Będziesz Moim przejawieniem na Ziemi. Będziemy razem tworzyć Nowe, wspaniałe Rzeczy i Istnienia. Już teraz, jak to czytasz, twoja dusza zaczyna cieszyć się, skakać i wibrować z radości. Już czuje ten płynący, ogarniający ją powiew Boskiego Źródła. Już się wyrywa do działania, do Tworzenia, do Służenia. Pozwól jej na to! Nie ograniczaj jej i siebie w niczym. Kieruj się tylko głosem Moim i swojego serca. Wtedy zaczniesz stawać się krok po kroku, dzień po dniu Ratownikiem. Będziesz dojrzewał i rozumiał coraz więcej i więcej, aż w końcu przyjmiesz ufnie i bezgranicznie prawdę o Jedności.

Jam Jest Duchem
Jam Jest Człowiekiem
Jam Jest Miłością
Jam Jest Służbą
Jam Jest Ratownikiem

Jak to przeniknie ciebie, zacznie poprzez ciebie promieniować, to wtedy będziesz mógł stanąć przed lustrem i śmiało powiedzieć – JESTEM RATOWNIKIEM. Wiem, po co tu przyszedłem. Wiem, co mam robić. Wiem, godnie podążam. Wiem, kto jest moim Ojcem – Matką. Wiem, z kim mogę tworzyć i ulepszać ten świat. Gotów jestem iść za Twoimi radami Ojcze bez wahania, bez mrugnięcia okiem. Wszędzie pójdę, bo Tyś ze Mną. Ufam Ci. Jestem Ratownikiem i wiem, że wiele się ode mnie wymaga. Wiem, że czeka mnie wiele wyrzeczeń, trudu i znoju. Wiem o tym i jestem gotów to wszystko znieść, bo jestem Ratownikiem. Wiem, że gdzieś tam w górach, dolinach, na wodzie,  lądzie i w powietrzu czekają na mnie potrzebujący – Twoje dzieci, a moi Bracia i Siostry. Wskaż mi, gdzie mam działać, a ja tam się udam bez wahania, bez zbędnych pytań i oczekiwania nagrody. Zawsze i o każdej porze jestem gotów działać razem z Tobą. Jestem do Twojej dyspozycji Ojcze. Nawet, gdy sam nie będę prosił Ciebie o wskazówki dla mnie, to Ty możesz mi ich zawsze udzielić, a ja je bez wahania wykonam.

Kocham Cię, Ojcze. Kocham Cię, Matko. Kocham cały świat, kocham wszystkich i wszystko, bo Ty to stworzyłeś. Jestem gotowy, jestem oczekujący, jestem pokorny i miłujący. JAM JEST RATOWNIKIEM.

Tak oto dzieci, moje kochane, stajemy się prawdziwymi Ratownikami. Nikt nikomu nie nada na Ziemi tego tytułu. Zdobywa się go tylko poprzez pracę własną i poświęcenie swojego życia na wspólne Tworzenie Nowej Rzeczywistości, Nowego Raju na Ziemi i we Wszechświecie.

Podążajcie tą drogą, a każdego z was będziemy wspierać i pomagać.
Kochamy Was, czekamy na wasze zawołanie – „chcę być Ratownikiem”, a my od razu zaczniemy was do tego przygotowywać, będziemy pomagać, uczyć i wyznaczać zadania do wykonania. W ten oto sposób będziemy tworzyć najwspanialsze miejsce we Wszechświecie – Nową Ziemię, Nową Gaję, Nową Maldenę, Nową Erę Wszechświata.

Do dzieła! Nie zwlekajcie! Pomóc można od zaraz, od tej chwili! Nie trzeba wiele umieć. Wystarczy kochać i ufać, a Wasza dusza i wy sami otrzymacie wszystko, czego potrzebujecie do życia i bycia Ratownikiem Ziemi.

Z miłością,
Stwórca-Ojciec Ellochet i wszyscy Nauczyciele WKR z całego Wszechświata

Jesteśmy z wami – We’re with you.

Zawsze i wszędzie – Always and everywhere.

Kochamy was wszystkich – We’re loving you all.

Błogosławimy Was – We’re blessing you.

Bądźcie Miłością i Światłem – Become Love and Light

Jesteście dziećmi Stwórcy – You’re children of The Creator”

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *