Ratowanie Ziemi

O Ceremonii Łączenia Wód

O Ceremonii Łączenia Wód

O Ceremonii Łączenia Wód

Ceremonia Łączenia Wód to niezwykle silna, starożytna, etniczna ceremonia mająca przede wszystkim na celu uzdrowienie danego zbiornika czy cieku wodnego. Służy ona również przekazaniu energowibracji zawartej w przywiezionej wodzie w miejscu ceremonii. Dlatego do ceremonii używa się wód z miejsc specjalnej mocy, wód słynących z uzdrowienia ludzi i zwierząt, świętych źródeł wskazanych przez Duchowe Istoty np. Maryję z Nazaretu, bo mają one wysokie wibracje, ogromną czystość i specjalną emanację Matki Ziemi i Ducha w sobie.

W trakcie Ceremonii Łączenia Wód za pośrednictwem Stwórcy przywołuje się duchowe moce wód użytych w ceremonii, wszystkich Kierunków, Żywiołów, Matki Ziemi, Ojca Nieba, Świętego Środka. Ofiaruje się siebie samego jako kanał i instrument do pracy duchowo-energetycznej.

Poza wlaniem wód (do ceremonii używa się niewielkiej ilości wody przywiezionej z w/w miejsc mocy i uzdrowienia) można dodatkowo przekazać Matce Ziemi naturalne dary, takie jak zioła, kwiaty, ziarna, nasiona itp., jako wyraz naszej miłości, szacunku, wdzięczności dla naszej planety.

Ceremonię Łączenia Wód wykonuje się przede wszystkim po to, aby nastąpiło uzdrowienie i wzmocnienie danego zbiornika, cieku wodnego, jak tez podwyższenie wibracji i świadomości miejsca i pola ceremonii. Dla wzmocnienia jej efektu można stosować inne praktyki duchowe, szamanistyczne jak np. krąg mocy czy medytacja.

W Ameryce Północnej są plemiona indiańskie, które praktykują ceremonie łączenia wód od wieków. Są nawet specjalnie wzywani do miejsc, gdzie jakość wody bardzo się pogorszyła, czy uległa zewnętrznemu zatruciu.

Woda to życie biologiczne, bez niej nie byłoby nas. Sami jesteśmy prawie w 70% złożeni z wody i od jakości, czystości, witalności wody którą spożywamy, wdychamy, myjemy się zależy nasze zdrowie, samopoczucie.

O wodę trzeba dbać na wszystkich poziomach, (fizycznym, energetycznym, duchowym), a szczególnie nie zapominać o duchowej i kosmicznej strukturze wody, jej niezwykłości w procesie Życia.

Większość naszych podróży skierowana jest w regiony, gdzie znajdują się wiodące zbiorniki wody pitnej dla danego kontynentu czy kraju np. jezioro Vikotria i Nil w Afryce (Uganda, Kenia, Tanzania – tam znajduje się ponad 50% wody pitnej w Afryce) czy Pięć Wielkich Jezior i Rio Grande w USA i Kandzie. Wszędzie gdzie jest to możliwe w trakcie naszych podróży po świecie uczestniczymy i robimy Ceremonie Łączenia Wód, bo wiemy jak jest to ważne i potrzebne Matce Ziemi i całemu życiu na niej, w niej, wokół niej.

Podróżujesz, odwiedzasz święte źródła?

Możesz włączyć się w proces uzdrawiania Matki Ziemi. Pomódl się, poproś Boga, Anioły, Święte Żywioły o oczyszczanie, uzdrawianie zbiorników i cieków wodnych, terenów, po których podróżujesz. Możesz też zabrać trochę wody ze świętych źródeł i je nam przekazać, przesłać pocztą.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *