Ratowanie Ziemi

Wspieramy Nepal i Himalaje po trzęsieniu ziemi

Wspieramy-Nepal-i-Himalaje-po-trzesieniu-ziemi

Po trzęsieniu ziemi wspieramy Nepal i Himalaje – Medytacja i zbiórka datków

Kochani,

ze względu na nieprzejezdne drogi w Nepalu i Tybecie zmodyfikowaliśmy trasę naszej wyprawy i cały czas jesteśmy w Indiach. Nadal zbieramy datki na pomoc dla Nepalu. 21.05.2015 zamierzamy pojechać do Katmandu, żeby bezpośrednio przekazać pomoc potrzebującym.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za datki dla poszkodowanych, wsparcie i modlitwy.

MEDYTACJA SYNCHRONICZNA DLA NEPALU I HIMALAJÓW
Wtorek 28.04.2015 – godz. 20:00 Warszawa i na odległość

ZBIÓRKA DATKÓW NA RZECZ POSZKODOWANYCH W NEPALU
bezpośrednio dla potrzebujących – będziemy za kilka dni w Nepalu

Relacja z wydarzeń

Dziś (25.04.2015) dotarła do nas informacja o potężnym trzęsieniu ziemi w Nepalu, gdzie udajemy się za kilka dni. Trzęsienie było bardzo silne, prawie 8 w skali Richtera z kilkoma wstrząsami wtórnymi . Liczba ofiar sięga ponad 1000 osób.  Są duże zniszczenia. Było to najsilniejsze trzęsienie ziemi w tym regionie od 81 lat (więcej kliknij tutaj).

Jak przy każdej katastrofie jest ogromna potrzeba wsparcia poszkodowanych na każdym poziomie. To, co możemy zrobić już teraz, to modlitwa i medytacja oraz przekazanie datków finansowych.

Chcemy wesprzeć finansowo konkretne osoby, rodziny w Nepalu, które spotkamy na miejscu.

Zwracamy się więc do was o datki na ten cel. Możecie je wpłacać na konto Fundacji (numer konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287) od dzisiaj do końca maja z dopiskiem – na rzecz Nepalu. Sami na ten cel ofiarujemy 200 usd. To, co otrzymamy do 29 kwietnia przekażemy podczas pobytu w Nepalu, a kwotę zebraną po tym terminie prześlemu do Nepalu po powrocie do kraju. Gdybyśmy tam nie dotarli, to na pewno zebraną kwotę przekażemy potrzebującym za pośrednictwem znanych nam przewodników, których mamy w Indii i Nepalu.

Na chwilę obecną nie wiemy, czy uda nam się dolecieć do Nepalu, bo loty są odwołane, a granica pomiędzy Indiami a Nepalem jest zamknięta. My lecimy najpierw do Indii (29.04.), a do Nepalu 9.05. Stamtąd mamy wjechać do Tybetu (13.05.). Powrót do Nepalu i kraju (20/21.05.). Wierzymy, że wszystko ułoży się tak, że wszędzie dotrzemy (nie ważne czy samolotem czy samochodem, pociągiem) i będziemy mogli wesprzeć energetycznie tereny dotknięte tą katastrofą.

Ucierpiała też Matka Ziemia. Tworzą się dziury i wyrwy w strukturach energetycznych. Czasami są one wywołane naturalnymi ruchami, przemieszczaniem się mas podziemnych. Czasami tajnymi eksperymentami ziemskimi i kosmicznymi. Niezależnie co wywołało te trzęsienie, trzeba pomóc w odbudowie świetlnych struktur, uwolnić wzorce, które się do tego przyczyniły, oczyścić teren. Dlatego pomyśleliśmy o medytacji synchronicznej 28 kwietnia. Będziemy na co wtorkowej medytacji w Warszawie i jest to dobra pora, aby grupowo wysłać dużo pozytywnej energii do Nepalu  i Himalajów (ludzi, zwierząt, natury). Zapraszamy wszystkich chętnych do przyjścia na tą medytację, jak i do uczestnictwa w niej na odległość. Będzie to też dobry moment na duchowo-mentale przyłączenie się do naszej wyprawy do Indii, Nepalu i Tybetu.

Pozdrawiamy z miłością i wdzięcznością za wszelkie wsparcie,
Mariusz i Helena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *