Ratowanie Ziemi

Ceremonia łączenia wód

Ceremonia łączenia wód

Ceremonia łączenia wód – Krąg mocy – Medytacja nad Wisłą

Warszawa, czerwiec 2012

Kochani!

Spotkajmy się 20-go o 20-tej nad Wisłą, przy moście Gdańskim. Na kilka godzin przed przesileniem letnim (21.06. o 1:09) organizujemy tam ceremonię łączenia wód połączoną z stworzeniem kręgu mocy i medytacją na rzecz wzmocnienia kwadryki danych z zaćmienia Słońca z 20 maja, zaćmienia Księżyca z 4 czerwca oraz tranzytu Wenus z 6 czerwca.

Tydzień temu wróciliśmy z Chile i Wysp Wielkanocnych, gdzie byliśmy prawie trzy tygodnie. Przywieźliśmy stamtąd nie tylko mnóstwo wrażeń, ale także eteryczne, świetliste kody i matryce, piękne, żywe kamienie oraz wody Andów i Rapa Nui. Zbieraliśmy je w naturalnych miejscach mocy uświęconych tradycją – spod gór, wulkanów, z górskich strumieni w dolinach i parkach narodowych, na wyspie Rapa Nui.

Chcemy ofiarować otrzymane kody, moc kamieni i wody naszemu kontynentowi, krajowi, mieście w którym żyjemy, rzece, która mimo wszystkich obciążeń służy jeszcze ludziom i naturze.

To będzie piękna, wielowymiarowa ceremonia, podczas której stworzymy krąg mocy, połączymy wody And z wodą Wisły, odbędziemy głęboką medytację przesileniową w plenerze. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wzmocnić impuls Światła i Miłości na Matce Ziemi. Spotkajmy się 20-go o 20-stej pod Mostem Gdańskim od strony Wybrzeża Gdańskiego.

Ceremonia łączenia wód

Jest to niezwykle silna, starożytna, etniczna ceremonia, mająca  przede wszystkim na celu uzdrowienie danego zbiornika, strumienia wody. Służy ona również przekazaniu energowibracji zawartej w przywiezionej wodzie w miejscu ceremonii. Dlatego do ceremonii używa się wód z miejsc mocy, uzdrowienia, świętych źródeł, bo mają one wysokie wibracje, ogromną czystość i specjalną emanację Ducha w sobie.

W trakcie Ceremonii Łączenia Wód przywołuje się duchowe moce wód użytych w ceremonii, wszystkich Kierunków, Żywiołów, Matki Ziemi, Ojca Nieba, Świętego Środka. Ofiaruje się siebie samego jako kanał i instrument do pracy duchowo-energetycznej. Przekazuje się Matce Ziemi naturalne dary, jako wyraz naszej miłości i szacunku dla niej. Wszystko po to, aby nastąpiło uzdrowienie, podwyższenie wibracji i świadomości miejsca i pola ceremonii. Dla wzmocnienia jej efektu można stosować inne praktyki duchowe jak krąg mocy czy medytacja.

Krąg mocy

Kolejna starożytna metoda znana i praktykowana u ludów pierwotnych i starożytnych na wszystkich kontynentach (choć w różnej formie, ale idea pozostaje ta sama). My stworzymy krąg mocy z kryształów i kamieni, które przywieźliśmy z naszych licznych podróży po Ameryce Południowej i Północnej, Afryce, Azji, Europie. Połączymy go eterycznie z wieloma miejscami mocy, aby ściągnąć jak najwięcej Światła,  wytworzyć odpowiednią Energię do uzdrowienia i wzmocnienia ludzkiej makro- i mikro integracji, zrównoważenia i integracji Żeńskiej i Męskiej Boskości, jak też tego, co świat Ducha Miłości uzna za potrzebne danego dnia.

Medytacja Przesilenia Letniego

Od tysięcy lat przesilenia letnie i zimowe to ważny moment dla naturalnych cyklów Matki Ziemi. Wiele starożytnych cywilizacji posiadało ogromną wiedzę astrologiczną i ezoteryczną na ten temat. Współcześni w większości niedoceniają znaczenia takich chwil, a wnoszą one dużo do przestrzeni świadomości Ziemi, kosmicznego przeprogramowywania i wytyczania naturalnych kierunków Istnienia. Medytacje w takich dniach mają szczególne znaczenie, bo zauważając je, celebrując i kontemplując je wyrażamy wolę na dostrojenie się do duchowych i kosmicznych impulsów Życia. Będą świadomymi nosicielami kodów kosmicznych, kodów Światła możemy je aktywnie przekazać szerszemu gronu, czasoprzestrzeni, Matce Ziemi.

Uczestnicząc w medytacjach jesteśmy biorcami i dawcami, darczyńcami i obdarowywanymi, służącymi i tworzącymi. Medytujmy poprzez Jedność w duchu Miłości.

NIE MOŻESZ BYĆ NA CEREMONII – ZRÓB JĄ TAM GDZIE JESTEŚ

Tradycje dają wiedzę, wsparcie przodków, ale narzucają formy, reguły, mistrzów ceremonii. Jest to dobre, ale nie najważniejsze. Każdy wie, wyczuwa, że gdy brakuje wiary, serca, miłości, to i wsparcie tradycji nie na wiele się zda.

Jak nie znasz tych ceremonii, to nie rezygnuj z jej stworzenia. Ofiaruj swój czas, uważność, miłość Matce Ziemi, bliskim, Naturze, Kosmosowi, Bogu i poddaj się intuicji poprzez umysł i serce. Popuść wodze fantazji, wsłuchaj się w siebie i stwórz swoją własną ceremonię, najlepiej w kręgu bliskich tobie duchowo osób (tam gdzie dwóch się modli, to tak, jakby stu się modliło). Uwierz, że możesz przejawić ducha w sobie, być wyśmienitym kanałem, instrumentem dla swojej Duszy, Wyższego Ja, samego Stwórcy. W ten sposób sam stajesz się Twórcą. Po prostu zrób coś i ciesz się, że to robisz, a sam zobaczysz i poczujesz mistykę takich obrzędów.

Łączymy się z wszystkim, którzy działają dla dobra wspólnego, dobra najwyższego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *