Przekazy Duchowe

Pytania do powtórnego przyjścia Jezusa

Trud rozwoju duchowego

Przekaz otrzymała Helena Nieczyporenko, dn. 03.11.2008r. godz. 19.30

„Drodzy Nauczyciele! Dlaczego tak trudno jest pogodzić i dostroić drogę rozwoju duchowego ze zwykłym, codziennym życiem?

Przychodzicie na tą Ziemię, aby doświadczyć różnych stanów, doznań, emocji i zdarzeń. Nie wszystkie doświadczenia są dla Was przyjemne i akceptowalne. Często burzycie się i gniewacie na Boga za to, co doświadczacie, ale jednocześnie zapominacie ideę, cel, z którym przyszliście na tę Ziemię.

Żyjecie codziennym życiem, jego radościami i troskami, życiem swoim, bliskich i znajomych. Wszystko toczy się standardowo – dzieciństwo, młodość, stan dorastania, wzlot wszystkich możliwości, świat przed Wami stoi otworem, a zarazem często słyszycie „zejdź” na ziemię, nie fruwaj, wszystko jest inaczej niż myślisz. I polot myśli, marzeń zaczynają się kurczyć pod presją otoczenia, rodziny, społeczeństwa. Ktoś stara się dalej żyć, marzenia pogodzić i połączyć życie codzienne z pasją, a ktoś poddaje się i schodzi na „znane” tory życia codziennego. Wykształcenie, rodzina, praca. I tak przez wiele lat. I nic w tym nie ma tak niezwykłego czy sprzecznego z celem życia – poznajemy siebie, poznajemy innych, uczymy się tolerancji i różnych umiejętności bycia ze sobą, bycia w społeczeństwie. I naraz przychodzi coś co nas stawia przed wyzwaniem – ktoś doświadczy choroby, ktoś wypadku, a ktoś po prostu kupi książkę, usłyszy coś w radio albo wsłucha się w słowa osoby wierzącej, a może księdza, Papieża lub kogokolwiek kto przemówi do niego w odpowiednim momencie. Usłyszy to sercem, poczuje, że coś w tym jest, może jeszcze nie rozumie do końca, ale to już czuje. I zaczyna się proces poznawania siebie, ale w inny sposób. Zaczyna otwierać się na zdarzenia, książki, ludzi. Może jeszcze nie do końca świadomie, ale już szukając odpowiedzi na to co zaczyna go inspirować do poszukiwania odpowiedzi na pojawiające się pytania:

Po co tutaj przyszedłem? Co tu robię? Jaki mam cel? Kim lub czym jest Bóg? Gdzie jest sprawiedliwość? Itd. Tych pytań jest mnóstwo. Każdy może tworzyć kolejne, bo rodzą się w każdym z Was w określonym momencie życia. Pojawiały się i w dzieciństwie i w młodości i w wieku dorosłym. Ale nie zawsze dostawaliście odpowiedzi lub sami nie szukaliście jej obawiając się, że za odpowiedzią coś się kryje, co już wciąga i mogą pojawić się kolejne pytania i tak będzie bez końca.

Ale kiedy przychodzi czas – Dusza zaczyna zadawać te pytania człowiekowi. Tak, Wasza Dusza – Wam stawia pytania! I tak zaczyna się Wasza droga rozwoju na tej ścieżce życia.

Pytania są trudne, czasami są łatwe, a odpowiedzi są zaskakujące i wymagają zmian w Waszym podejściu do życia, do siebie, do otoczenia. Odpowiedzi prowadzą Was dalej – zaczynacie rozmyślać nad swoim życiem, widzieć głębiej, szerzej i zastanawiacie się co należy zmienić, naprawić w życiu, do czego macie dojść, z kim i w jaki sposób.

Właśnie to jest Wasz rozwój – nie wielkie zmiany w widzeniu, słyszeniu lub odczuwaniu paranormalnym, a zwyczajna zmiana w nastawieniu do siebie, do innych.

To wszystko doprowadza Was do zmian, zaczynacie poznawać świat duchowy, otwierać się na Przewodników Duchowych, poznawać ich, modlić się do nich, zwracać się do nich z prośbami. W ten sposób uświadamiacie sobie, że istnieją Anioły, Święci, Jezus, Maryja, Budda i inni.

A oni prowadzą Was do Boga, każdy na swój sposób, ale drogą do Boga. Boga, który kocha, miłuje, który otacza Was opieką i miłosierdziem, który obdarzy Was Prawem Łaski, kiedy tylko prosicie, pomoże w każdej chwili, jeżeli tego pragniecie. Tak wiele piszecie o Nim:

Bóg, ten Jedyny, ten Wszechogarniający, Niesamowita Siła i Moc! Jedyny, który to wszystko stworzył i Jedyny, który może Wam pomóc. Tak wiele miłości Wam niesie, tak wiele radości, spokoju i harmonii.

Dał Wam życie, abyście poznawali wraz z Nim ten świat.

Dał Wam rozum, abyście świadomie zmieniali siebie i świat.

Dał Wam oczy, abyście widzieli głębiej.

Dał Wam uszy, abyście słyszeli Jego szept.

A przede wszystkim:

Dał Wam Serce – Jego cząstkę, abyście czuli i byli Jego Miłością,

by każdy z Was był cząstką Jego Miłości, był taki jak On!

Bóg Was stworzył, natchnął i przez cały czas prowadzi, abyście poznali dogłębnie, Kim Jest i Kim Jesteście Wy sami”.

Tekst został przekazany przez Istoty Miłości tego Wszechświata

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *