Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 178 677 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Ceremonia łączenia wód

CEREMONIA ŁĄCZENIA WóD

   Ceremonia Łączenia Wód to niezwykle silna, starożytna, etniczna ceremonia mająca przede wszystkim na celu uzdrowienie danego zbiornika czy cieku wodnego. Służy ona również przekazaniu energowibracji zawartej w przywiezionej wodzie w miejscu ceremonii. Dlatego do ceremonii używa się wód z miejsc specjalnej mocy, wód słynących z uzdrowienia ludzi i zwierząt, świętych źródeł wskazanych przez Duchowe Istoty np. Maryję z Nazaretu, bo mają one wysokie wibracje, ogromną czystość i specjalną emanację Matki Ziemi i Ducha w sobie.

   W trakcie Ceremonii Łączenia Wód za pośrednictwem Stwórcy przywołuje się duchowe moce wód użytych w ceremonii, wszystkich Kierunków, Żywiołów, Matki Ziemi, Ojca Nieba, Świętego Środka. Ofiaruje się siebie samego jako kanał i instrument do pracy duchowo-energetycznej.

   Poza wlaniem wód (do ceremonii używa się niewielkiej ilości wody przywiezionej z w/w miejsc mocy i uzdrowienia) można dodatkowo przekazać Matce Ziemi naturalne dary, takie jak zioła, kwiaty, ziarna, nasiona itp., jako wyraz naszej miłości, szacunku, wdzięczności dla naszej planety.

   Ceremonię Łączenia Wód wykonuje się przede wszystkim po to, aby nastąpiło uzdrowienie i wzmocnienie danego zbiornika, cieku wodnego, jak tez podwyższenie wibracji i świadomości miejsca i pola ceremonii. Dla wzmocnienia jej efektu można stosować inne praktyki duchowe, szamanistyczne jak np. krąg mocy czy medytacja.

   W Ameryce Północnej są plemiona indiańskie, które praktykują ceremonie łączenia wód od wieków. Są nawet specjalnie wzywani do miejsc, gdzie jakość wody bardzo się pogorszyła, czy uległa zewnętrznemu zatruciu. 

   Woda to życie biologiczne, bez niej nie byłoby nas. Sami jesteśmy prawie w 70% złożeni z wody i od jakości, czystości, witalności wody którą spożywamy, wdychamy, myjemy się zależy nasze zdrowie, samopoczucie.

   O wodę trzeba dbać na wszystkich poziomach, (fizycznym, energetycznym, duchowym), a szczególnie nie zapominać o duchowej i kosmicznej strukturze wody, jej niezwykłości w procesie Życia.

   Większość naszych podróży skierowana jest w regiony, gdzie znajdują się wiodące zbiorniki wody pitnej dla danego kontynentu czy kraju np. jezioro Vikotria i Nil w Afryce (Uganda, Kenia, Tanzania - tam znajduje się ponad 50% wody pitnej w Afryce) czy Pięć Wielkich Jezior i Rio Grande w USA i Kandzie. Wszędzie gdzie jest to możliwe w trakcie naszych podróży po świecie uczestniczymy i robimy Ceremonie Łączenia Wód, bo wiemy jak jest to ważne i potrzebne Matce Ziemi i całemu życiu na niej, w niej, wokół niej.  

                                                                        Autor tekstu: Mariusz Brzoskowski 

Podróżujesz, odwiedzasz święte źródła? Możesz włączyć się w proces uzdrawiania Matki Ziemi.   Pomódl się, poproś Boga, Anioły, Święte Żywioły o oczyszczanie, uzdrawianie zbiorników i cieków wodnych, terenów, po których podróżujesz. Możesz też zabrać trochę wody ze świętych źródeł i je nam przekazać, przesłać pocztą. 

ZDJĘ˜CIA RóŻNYCH CEREMONII ZNAJDZIESZ
tutaj (Galeria - Ceremonie Duchowe) 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
18 marca o godzinie 8,30 widnieje obraz rezonansu gdzie widać jakie fale będą za kilka godzin...
Witam, Bog jest we wszystkim I wszystkich we mnie w tobie w Aniolach. Powinnismy oddawac czesc...
Tak zgadzam sie.
Dziękuję za ten przekaz. Biorę odpowiedzialności za oczyszczanie mej świadomości, bym...
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate