Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 059 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Poza rok 2012 - duchowe wakacje - od 20 do 26 sierpnia 2012

DUCHOWE WAKACJE - „POZA ROK 2012”

ŁĄCZYMY WAKACJE Z ROZWOJEM DUCHOWYM, MEDYTACJAMI, NAUKĄ I PRAKTYKĄ TELEPATII, ROZWOJEM ZDOLNOSCI PARAPSYCHICZNYCH I DUCHOWEGO UZDRAWIANIA, OBCOWANIA Z NATURĄ, DUCHOWĄ MOCĄ ZWIERZĄT, SZŁASEM POTóW

PAŁAC „MAGNAT” - GARBICZ KOŁO RZEPINA
OD 20 DO 26 SIERPNIA 2012

O uczestnictwie decyduje rezerwacja miejsca i wpłata zaliczki w wysokości 300 zł do 30.06.2012r. na konto Fundacji z dopiskiem –wakacje 2012. Zapisy po tym terminie w miarę dostępnych miejsc. UWAGA: MAMY JESZCZE KILKA MIEJSC WOLNYCH.

  TUTAJ MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

    W sierpniu br organizujemy duchowe wakacje w pięknie położonym nad dwoma jeziorami Pałacu „Magnat” w Garbiczu koło Rzepina w województwie lubuskim. Bardzo dobre warunki pobytu, smaczne jedzenie, przyjazna obsługa hotelowa powoduje, że organizujemy tam rokrocznie warsztaty wakacyjne od 2009 roku. Za każdym razem było super! Dopisywała pogoda, humory i Energie. Atmosfera podczas wszystkich pobytów była iście rodzinna, sprzyjająca osobistej i grupowej pracy duchowej, medytacji, nawiązywaniu serdecznych, braterskich relacji pomiędzy uczestnikami zajęć. Dzięki temu wiele osób odnalazło tam głęboki spokój, rozwinęło zdolności parapsychiczne, nabrało większej pewności siebie, nauczyło się, jak można otwierać się i wspólnie pracować w grupie dla dobra swego i najwyższego.

   Duchowe wakacje stwarzają niezwykłą przestrzeń do lepszego poznania samego siebie, swoich zdolności i możliwości, wzmocnienia duchowego i psychofizycznego, uwolnienia wielu blokad energetycznych i emocjonalnych. W grupie łatwiej otwiera i poszerza się przestrzeń serca, szybciej następują kwantowe skoki w rozwoju ducha, ciała i świadomości. Wszystko to pomaga błyskawicznie zregenerować siły, zwiększyć poczucie pewności siebie, lepiej zrozumieć swoją duszę, odnaleźć duchowe i mentalne korzenie.

   Ważnym elementem tych wakacji będą grupowe medytacje, prace energetyczne na rzecz Matki Ziemi, ludzkości, Kosmosu.

  Osoby uczestniczące w naszych wyjazdach wakacyjnych często doświadczają intensywnych odczuć energetycznych, wewnętrznych wizji, przekazów telepatycznych, olśnień, spontanicznych uzdrowień.

   W trakcie wakacji „Poza rok 2012” położymy duży akcent na:

• Dostrojenie naszych dusz, umysłów i ciał do coraz wyższych wibracji Matki Ziemi i kosmicznych strumieni Świadomości Jedności.
• Oczyszczenie komórki macierzystej i pamięci komórkowej z dualnych programów.
• Pracę z wzorcowymi helisami DNA i matrycami Człowieka Kosmicznego.
• Przyjęcie kodów Nowej Ziemi.
• Rozwój jasnoczucia, jasnowiedzenia, jasnosłyszenia, duchowej intuicji.
• Uaktywnienie kodów młodości i długowieczności.
• Świadomy kontakt i współpracę z duchami Natury, Świętymi Żywiołami, Archaniołami i Mistrzami Duchowymi.
• Oczyszczenie i poszerzenie Przestrzeni Serca.
• Zharmonizowanie czakr podstawowych i wyższych.
• Praktyczne wykorzystanie posiadanej wiedzy duchowej.
• Dostrojenie do Wyższego Ja, Duszy, Wszechducha, Miłości Wszechświatów.
• Umiejętność kreacji życia w jedności ze Stwórcą

   Poza wakacyjnym odpoczynkiem będziemy pracować i medytować w grupie i mniejszych zespołach, w pomieszczeniach i na łonie natury. Będzie czas na pracę osobistą, indywidualną, wnikniecie w samego siebie. Ćwiczenia na świeżym powietrzu, kąpiele w jeziorze, spacery po lesie pomogą ukoić nadszarpnięte nerwy, zregenerować życiowe siły, odzyskać wigor i wiarę w siebie. Dla chętnych kurs nauki kontaktu telepatycznego ze Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Duchowymi (Świadoma Telepatia Miłości) oraz indywidualne konsultacje i zabiegi.

DUCHOWE WAKCJE - „POZA ROK 2012”

  Rok 2012 owiany jest wieloma mitami, przesądami, lękami o koniec świata, katastroficznymi wizjami przejścia Ziemi w wyższe wymiary. Na bazie posiadanej przez nas wiedzy duchowej stwierdzamy, że nie będzie dni ciemności, katastroficznego przebiegunowania, kolejnego potopu, końca świata. Będą natomiast zmiany w wibracjach, podwyższenia i poszerzenia świadomości Matki Ziemi, która rozwija się i wznosi w wyższe wymiary kosmicznego Bytu (to wszystko już następuje i to nie tylko na Ziemi, a w całym Układzie Słonecznym i Galaktycznym). Dzięki temu każdy człowiek, cała ludzkość ma niebywałą możliwość dokonania kwantowego, holistycznego skoku w rozwoju swojego Istnienia.

   Zapowiadane zmiany zintensyfikują rozwój duchowej świadomości na Ziemi, uaktywnią nowe kody i helisy DNA, odblokują zdolności parapsychiczne i intelektualne ludzi, zwiększą współodczuwanie i podniosą wibracje ciała ludzkiego, jak i innych stworzeń żyjących na Ziemi. To będzie ogromne, pozytywne wyzwanie dla nas wszystkich (de facto już jest).

   Każdy proces wzrastania, rozwoju, ewoluowania, dostrojenia się do Rzeczywistości wymaga wkładu własnego, osobistej i grupowej pracy. Najłatwiej, najszybciej i najbezpieczniej przechodzi się wszelkie zmiany w duchowej rodzinie, korzystając z doświadczenia innych ludzi, duchowych mistrzów, a przede wszystkim z bezpośredniego połączenia z własną boskością będącą cząstką Źródła Wszechistnienia i wiecznego Życia - Miłością Wszechświatów.

   Po roku 2012 czeka nas Era Wodnika, która zaprasza nas do życia w Jedności, bycia pełnym miłosierdzia kosmicznym człowiekiem. Przygotujmy się do tego zadania jak najlepiej. Niech nasze serca, ciała i umysły emanują boską miłością. Sięgnijmy duchowym wzrokiem poza rok 2012 i bądźmy czystym duchem, żywą świadomością emanującą Światłem i Miłością tu i teraz.

PROGRAM WAKACJI „POZA ROK 2012”

• Grupowe zajęcia ranne, popołudniowe i wieczorne (medytacje, ćwiczenia, wykłady)
• Ćwiczenia i gimnastyka energetyczno-medytacyjna
• Wieczorne ogniska, tańce, kąpiele w jeziorze
• Szałas potów (sweet locz) - piękna, głęboka, staroindiańska ceremonia oczyszczenia i wzniesienia duchowego.
• Obcowanie z duchami natury i Świętymi Żywiołami.
• Uzdrawiające sesje przekazu Energii Ducha Miłości.
• Prace nad własnym wnętrzem i Boską Mocą w nas.
• Doskonalenie medytacji indywidualnej i grupowej.
• Prace duchowo-energetycznie na rzecz Matki Ziemi.
• Zgłębianie Nowych Energii, Nowego Czasu, Nowej Ziemi.
• Zajęcia intuicyjne, z przekazu.
• Spacery, czas wolny.
• W ramach turnus jeden wegetariański grill na balkonie z wieczorną zabawą.
• Smaczne wegetariańskie jedzenie wraz z ciastami domowej roboty.
• Pobyt w przytulnym Pałacu „Magnat”

Prowadzący: Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski

Koszt udziału: 900 zł. (w tym zakwaterowanie, 3 posiłki wegetariańskie, kawa, herbata, czasami ciasto).

O uczestnictwie decyduje wpłata zaliczki w wysokości 300 zł. do dnia 30.06.2012 na konto Fundacji (lub gotówką do kasy) z dopiskiem – wakacje 2012. Zapisy po tym terminie w miarę wolnych miejsc.

Uwaga: Istnieje możliwość uczestniczenia w części turnusu np. 2-3 dniach. Trzeba to wcześniej ustalić z nami.

Zakwaterowanie: w pokojach 1-2-3 osobowych z toaletą, prysznicem i TV.

Wakacje rozpoczynamy: 20 sierpnia (poniedziałek) wspólnym obiadem o godz.14-tej. Zakwaterowanie w hotelu od godziny 9-tej. Koniec wakacji w niedzielę 26 sierpnia po śniadaniu.

Uwaga: Osoby, które chciałby przyjechać dzień wcześniej tj. w niedzielę19 sierpnia mają to uzgodnić wcześniej z nami (związana z tym jest dopłata 60 zł. plus koszt ewentualnego posiłku)

Anulowanie rezerwacji: w przypadku odwołania rezerwacji do dnia 15 lipca 2012 roku następuje pełen zwrot zaliczki. Po tym terminie zaliczka nie jest zwracana.

Dodatkowo dla chętnych:

• Indywidualne konsultacje i zabiegi u Heleny Nieczyporenko – ilość miejsc ograniczona, wskazane wcześniejsze zapisy. Koszt w zależności od rodzaju i czasu trwania zabiegu – średnio od 50 do 150zł.
• Kurs nauki kontaktu telepatycznego ze Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Duchowymi, Wyższym Kosmicznym Rozumem (Świadoma Telepatia Miłości). Dodatkowy koszt 80 zł. Prowadzący – Mariusz Brzoskowski.
• Jednodniowy wyjazd medytacyjno-turystyczny do Berlina. Robiliśmy takie wycieczki każdego roku i było bardzo ciekawie i fajnie. Orientacyjny koszt – 120-140 zł plus kieszonkowe. Czekamy na wstępne zgłaszania, abyśmy mogli wcześniej zamówić busa lub po prostu pojedziemy własnymi samochodami (tak było w dwóch poprzednich latach – auta zostawialiśmy na przedmieściach i poruszaliśmy się metrem po Berlinie).

Więcej informacji i zapisy: (22) 4991111 i 509-905498 lub email fundacja@swiadomosc-ziemi.org

Dojazd i położenie Pałacu „Magnat” w Garbiczu koło Rzepina

Położenie: Pałac „Magnat” położony jest w województwie lubskim, powiat Sulęcin, gmina Torzym, 3 km od trasy A2 Poznań – Berlin obok miejscowości Boczów (25 km. od przejścia granicznego w Świecku). Pałac usytuowany jest między dwoma jeziorami:
- Głębokim (26 ha) naprzeciw Pałacu „Magnat”
- Krzywym (68 ha) przy Pałacu „Magnat”
Wokół jest bardzo dużo lasów mieszanych. Przy Pałacu „Magnat” jest park, w którym znajdują się Pomniki Przyrody m.in. ogromny kilkusetletni dąb, stary bukowy las (portal do wyższych wymiarów). Wokół nie ma żadnych zakładów przemysłowych. Spokój, przyjemny mikroklimat i niepowtarzalny urok tego miejsca gwarantują możliwość miłego spędzenia czasu.

Dojazd: Jadąc samochodem ze strony Poznania skręca się na początku miejscowości Boczów w lewo (przy stacji benzynowej w głębi) i jedzie cały czas prosto, aż do wsi Garbicz. Tam nadal prosto i po lewej stronie będzie wjazd do Pałacu.
Korzystając z PKP czy PKS, to najlepiej dojechać do Rzepina (10 km. od Garbicza), skąd można wziąć taksówkę do Pałacu „Magnat” w Garbiczu (koszt około 20 zł). Jest jeszcze bliżej położony przystanek PKP i PKS w Boczowie (3 km. od Garbicza), ale tam nie ma taksówek i można ugrząźć na dłuższy czas, zanim złapie się okazję! Lepiej więc dojechać od razu do Rzepina i taksówką do Pałacu.
Można też umówić się z innymi osobami przyjeżdżającymi samochodami. Gdyby ktoś miał wolne miejsca i chciał kogoś zabrać po drodze, to niech da nam znać. Skojarzymy potrzebujących z tymi, co mogą pomóc.

Więcej informacji o Pałacu „Magnat” na stronie www.palacmagnat.com

Uwagi praktyczne:
• Ośrodek zapewnia bezpłatnie całodobowo herbatę, kawę, a czasami nawet ciasto własnej roboty.
• Ośrodek położony jest między jeziorami, warto mieć ze sobą strój kąpielowy.
• Obuwie to ważna rzecz, więc zabierzcie ze sobą klapki, sandały, adidasy i buty na zmianę gdyby przemokły.
• Ręczniki w pokojach są, ale można wziąć ze sobą dodatkowo kąpielowe ręczniki.
• Wieczory w sierpniu bywają chłodnawe, czyli przyda się coś ciepłego do ubrania i w razie deszczu coś przeciwdeszczowego.
• Będziemy uczestniczyć w ceremonii szałasu potów do którego wchodzi się w strojach kąpielowych. Sprawdzona i praktyczna metoda dla kobiety, to dodatkowe prześcieradło do okrycia, a mężczyźni kąpielówki i ręcznik.
• W wyposażeniu pokoi nie ma suszarek do włosów, więc trzeba je ze soba zabrać.

TUTAJ MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Udostępnij

Komentarze

2012-08-15 13:44:30 KATARZYNA ZIELIŃSKA TORUŃ
Witam, jadę z 2 córkami z Państwem na wakacje, mam pytanie czy byłoby jeszcze 1 msce dla 1 osoby (kobiety)? bardzo proszę o inf. na nr 601401407. Dziękuję!!!!!!!

Dodaj komentarz

capcha