Ratowanie Ziemi

XXIII Zjazd Ratowników Ziemi

XXIII-Zjazd-Ratownikow-Ziemi

XXIII Zjazd Ratowników Ziemi – Moc Wytrwałości

XXIII Zjazd Ratowników Ziemi odbył się w Warszawie w dniach 14-15 grudnia 2019.

Kochani!

Wytrwałość jest cechą potrzebną przy realizacji celów. Wytrwałość jest cechą ludzi głęboko wierzących w to, co robią, jakimi wartościami się kierują. Wytrwałość ujawnia i rozwija moc tkwiącą w danym człowieku. Wytrwałość pozwala nam podążać wybraną drogą nawet wtedy, gdy nie przynosi ona spodziewanych profitów czy efektów.

Na drodze rozwoju duchowego wytrwałość jest jedną z złotych cech, która umożliwia rozwój mocy, mądrości i miłości. Pomaga doświadczać Ducha w każdym aspekcie życia. Warto być wytrwałym, jeżeli w coś się wierzy.

My wierzymy w Absolut pełny miłości, miłosierdzia, łaski. Wierzymy, że jako ludzie mamy moc kreacji i dokonania. Wierzymy, że w jedności z mową serca i duszy możemy uczynić ten świat harmonijnym, wolny od wojen, przemocy, manipulacji, zbrodni przeciwko ludzkości i Matce Ziemi.

Te aspekty wiary towarzyszą nam już od ponad 15 lat. Ta wiara przyczyniła się do powstania Fundacji „Świadomość Ziemi” w 2004 roku. Wytrwale realizujemy wizję Ziemi i ludzkości pełnej harmonii, miłości i obfitości, wolnej od niskich wibracji i sił ciemności.

Tą misję ratowania i wznoszenia swojego ducha, Matki Ziemi i ludzkości będziemy nadal wytrwale kontynuować. Wierzymy, że mimo eskalacji niszczenia natury, ekonomicznego i zbrojnego niewolenia narodów i jednostek, moc i mądrość ludzkiego ducha przejawi się w pełnej okazałości i uda się uratować Ziemię i nas samych przed samozagładą z jednoczesnym skokiem kwantowym na poziomy bezwarunkowej miłości …

Zdjęcia ze Zjazdu dostępne są w naszej galerii TUTAJ.

Relacja z XXIII Zjazdu Ratowników Ziemi

Program zjazdu obejmował:

– Wspólne prace medytacyjne na rzecz Ziemi, Ludzkości i Kosmosu –  z przekazu, na żywo, prace z Energią Życia, manifestacją i rozkwitem Życia w ludziach i na Ziemi.

– Przekazanie bieżących informacji o zmianach, jakie zachodzą na Ziemi – proces wzniesienia trwa cały czas, ale siły, które są mu przeciwne używają wszelkich środków, aby go zniweczyć. Dlatego poprzez nasze prace chcemy ich działania zneutralizować i wzmocnić impuls do wzniesienia.

– Przedstawienie aktualnych przekazów Duchowych Nauczycieli Miłości – zjazd to doskonały moment na podzielenie się ostatnimi przekazami, doświadczeniami i pracami.

– Koncert gongów i mis tybetańskich – Agnieszka i Janusz potrafią wspaniale grać nie tylko dla ludzi, ale także dla Ziemi, Kosmosu, Natury.

– Podróże duchowe przy dźwiękach bębnów – zwrócimy się do naszych przodków, duchowych opiekunów i przewodników, żywiołów, mocy zwierząt z prośbą o towarzyszenie nam w podróży w istotę Życia.

– Dużo radości ze wspólnego obcowania.

Historia Zjazdów Ratowników Ziemi

Zjazdy Ratowników Ziemi organizujemy od grudnia 2005 roku. Są one niezwykłym, radosnym, pełnym ekspresji i spontaniczności spotkaniem osób, którym dobro Matki Ziemi i ludzkości jest bliskie sercu, leży u podstaw ich filozofii życia. Wytwarza to niepowtarzalną atmosferę, która umożliwia dokonywanie głębokich prac duchowo-energetycznych neutralizujących nieharmonijne działania ludzkości, wznoszących Matkę Ziemię i ludzkość w wyższe wymiary Istnienia.

Powrót do listy

Powiązane posty

Komentarz do “XXIII Zjazd Ratowników Ziemi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.