Ratowanie Ziemi

XX Zjazd Ratowników Ziemi

XX-Zjazd-Ratownikow-Ziemi

XX Zjazd Ratowników Ziemi – Droga Duszy

XX Zjazd Ratowników Ziemi odbył się w dniach 8-9 marca we Wrocławiu.

Kochani!

DROGA DUSZY… To przesłanie jest zawsze aktualne i ważne. Dostrojenie się do drogi duszy wnosi w życie człowieka głęboką wiarę w jedność Istnienia, duchową moc, poczucie sensu życia, wewnętrzny spokój oraz łatwość w osiąganiu sukcesów w tym, co robimy.

xx-zjazd-ratownikowPodążając drogą duszy synchronizujemy się z Boskim Czasem. W pewnym sensie sprawy zaczynają się dziać same w naszym życiu. Następują sploty zdarzeń, które naprowadzają nas tam, gdzie, kiedy i z kim mamy być. Otrzymujemy duchowe wsparcie i pewność, że nasze życie płynie tak jak powinno.

Nasze dusze skierowały nas do Wrocławia, więc tutaj organizujemy ten zjazd (pierwszy raz poza Warszawą)! Zapraszamy, więc wszystkich, którzy chcą dostroić się do drogi swojej duszy i tym samym przyczynić się do rozprzestrzenienia tej umiejętności w zbiorowym polu ludzkości.

Z miłością i światłem,
Mariusz I Helena
Fundacja „Świadomość Ziemi”

Relacja z XIV Zjazdu Ratowników Ziemi

Program Zjazdu obejmował:

– Wspólne prace medytacyjne na rzecz uczestników zjazdu, Matki Ziemi, Ludzkości i Kosmosu – z przekazu, na żywo.
– Podzielenie się bieżącymi informacjami o zmianach, jakie zachodzą na Ziemi – proces wzniesienia trwa i nabiera tempa, Matka Ziemia poprosiła o jego przyspieszenie!
– Prezentacja aktualnych przekazów Duchowych Nauczycieli Miłości – zjazd to doskonały moment na podzielenie się ostatnimi przekazami, doświadczeniami i pracami.
– Koncert gongów i mis tybetańskich:
– Agnieszka i Janusz Wiśniewscy potrafią wspaniale grać nie tylko dla ludzi, ale także dla Ziemi, Kosmosu, Natury (sobota).
– Ania Szurlej (niedziela)
– Podróże duchowe przy dźwiękach szamańskich bębnów – zwrócimy się do naszych przodków, duchowych opiekunów i przewodników, żywiołów, mocy zwierząt o bycie z nami w podróży w głąb duszy i kosmosu
– Wspólny stół – przynieście ze sobą domowe specjały, pasty, wypieki, owoce.
– Dużo radości ze wspólnego obcowania.

xx-zjazd-ratowniczy-ziemi

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *