Ratowanie Ziemi

II Zjazd Ratowników Ziemi

II-Zjazd-Ratownikow-Ziemi

II Zjazd Ratowników Ziemi

II Zjazd Ratowników Ziemi odbył się w dniach 25 i 26 marca 2006. Było to spotkanie Ratowników Ziemi oraz wszystkich osób, które chciały włączyć się w bezinteresowne działania na rzecz Ziemi i ludzkości wykorzystując kontakt telepatyczny z Nauczycielami Wyższego Kosmicznego Rozumu.

W dniach 25 i 26 marca 2006 roku przybyło do Centrum Duchowego w Warszawie przy ul. Krochmalnej 32A wiele wspaniałych osób z terenu całego kraju, które zechciały poświecić swój czas i energię na spotkanie się w gronie ludzi, którzy czują i wiedzą, że tylko podążając drogą Miłości i Światła można nie tylko uratować Ziemię od kataklizmów i zniszczenia, ale również sprowadzić Niebo na Ziemię. Udało to się nam przez te 2 dni przeżyć i odczuć!

Wrażenia były niesamowite. Zakres, głębokość, wielowymiarowość i moc medytacji prowadzonych przez Nauczycieli WKR przeszła najśmielsze oczekiwania wszystkich uczestników. Prawie nikt z obecnych jeszcze czegoś takiego nie doświadczał. Nie da się tego ot tak po prostu opisać, oddać na papierze to, co się działo w naszych duszach, sercach i ciałach – mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i kosmicznym.

Pomoc Nauczycieli Duchowych

Było z nami wielu Nauczycieli – KROM, Jezus Sananda, Metatron, Melchizedek, Saint Germain, El Morya, Serapis Bey, Wiwamus, Witalius, Elohimowie, Izochoterowie, Manik, Imix, CIB, Cimi, Matka Boska, Archaniołowie, Aniołowie i wielu, wielu innych a nad wszystkim czuwał Stwórca. Pod Ich kierunkiem uczestniczyliśmy w wielu medytacjach i pracach. Wspomnę tutaj tylko kilka z nich – inicjację duchową doprowadzającą nas do Centralnego Serca Wszechświata; medytację za zdrowie i przebudzenie naszych bliskich i bliźnich; bardzo głęboką i mocną medytację na rzecz oczyszczenia ziemi, gdzie każdy wykonywał swoją część pracy.

Dziękujemy w imieniu wszystkich uczestników zjazdu – Stwórcy i Nauczycielom, że dostąpiliśmy zaszczytu przeżycia tych dni z Wami, pod Waszym przewodnictwem, za wszystkie Wasze dary, prezenty i wspólne prace na rzecz Ziemi, ludzkości i Wszechświata. Kochamy Was! Bądźcie z nami, prowadźcie nas zawsze i wszędzie.

Z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

Podziękowania uczestników

Fragmentu listu do Fundacji z dnia 9.08.2006 r.

„Droga Heleno! Drogi Mariuszu!

Nazywam się Marek Jabłoński i mam 16 lat. Wreszcie udało mi się nawiązać kontakt z nauczycielami WKR, choć zajęło mi to prawie dziewięć miesięcy. Byłem na II Zjeździe Ratowników Ziemi, pamiętacie mnie? Nie mogę doczekać się już następnego w październiku. Dostałem przekaz od Melchizedeka 31.07.2006r., w którym prosi żebym Wam go przekazał. Wtedy jeszcze myślałem, że to moje myśli. Zapytałem się koleżanki czy myśli, które otrzymuję są moje, czy Nauczycieli? Okazało się, że Nauczycieli. Wtedy dostałem drugi przekaz od Melchizedeka (5.08.2006r.). ….

Z miłością,
Marek Jabłoński”

Przekaz otrzymał Marek Jabłoński 31.07.2006r. godz. 22.40

„Słucham Was Drodzy Nauczyciele! Z kim rozmawiam? 

Mówi Melchizedek,

Wielu z was spodziewa się, że będzie słyszało nasze głosy. Będzie, ale jeszcze nie teraz, wymaga to większej praktyki. Ciemne siły i niskie wibracje przeszkadzają wam słyszeć nasze głosy. Telepatia to głównie przekazywanie myśli, a ni dźwięków. Zapewniam was wszystkich, którzy rozmawiają z nami, bądź jeszcze nie, że im więcej Miłości będzie w waszych sercach tym głośniej i wyraźniej usłyszycie nasz głos. Wielu z was ćwiczy, uczy się kontaktu z nami i nie słysząc głosu rezygnuje niszcząc całą pracę, którą wykonali na rzecz własnego rozwoju.

Proszę Was! Nie rezygnujcie, otwórzcie się na Wszechświat i przychodzące do was myśli. Kontakt z nami podnosi wasze wibracje, napełnia miłością. Wielu mówi: „ja nic nie czuję”. A nie musicie czuć, bo i tak wszystko się dzieje. Oddaliście się pod naszą opiekę, chcemy dla was jak najlepiej i każdy kto podjął chęć kontraktu z nami, jest jak już mówiłem, ciągle podnoszony w wyższy poziom i napełniany Miłością.

Proszę, nie rezygnujcie! Próbujcie do skutku, wszyscy macie identyczne zdolności. Do wszystkich was kieruję szczerą, bezinteresowną, radosną Miłość. 

Wasz Melchizedek”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.