Przekazy Duchowe

Wzywamy religie do przejawiania Ducha

Wzywamy-religie-do-przejawiania-Ducha

Wzywamy religie do przejawiania Ducha

Wzywamy religie do przejawiania Ducha i rezygnacji z przywilejów – Miłość i Wniebowstąpieni

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 12.04.2011r. godz. 10.30

„Słucham Ciebie Miłości!

Chrystus – Nosiłeś pytania, czemu nie pisałeś od razu odpowiedzi na nie?

Mariusz – Może trochę z obawy przed wyskakiwaniem do przodu, niedowierzaniem, że otrzymam faktyczne wyczerpujące odpowiedzi na niektóre pytania, o których myślałem (często Nauczyciele nie dają nam odpowiedzi wprost, szczególnie wtedy gdy jesteśmy zbyt niecierpliwi i ciekawi, czy też gdy chcemy mieć wiedzę bez zgłębienia tematu).

Chrystus – Ok. ugotuj sobie ziemniaki na śniadanie, ale zaraz po przekazie zjedz grejpfruta. Jabłek nie jedz. Potem dalej info przyjdzie (jesteśmy świeżo po warsztatach oczyszczania, mocnym detoksie z głodówką i lewatywami, temat powrotu do jedzenia jest wtedy bardzo ważny).

Mariusz – Czy coś do ziemniaków?

Chrystus – Nie, same ziemniaki. Gotowy do dalszej rozmowy?

Mariusz – Już tak. Jestem spokojny, otwarty, czuję, że słucham już całym sobą.

Chrystus i Saint Germain – To posłuchaj.

Miłość jest tak piękna i dobra, że nie tylko sama przeżywa ten stan, ale też dzieli się nim nieustannie, bez końca, bezgranicznie. Gdyby nie było Miłości Źródła, tego Wszechświata już by nie było. O tym wie każdy, kto wie, co to Duch, Energia, Życie. Ci, co myślą, że żyją tylko raz, są w ogromnym błędzie. Ci, co myślą, że jednym życiem zasługuje się na Niebo czy piekło błądzą, a co gorsza straszą taką wizją Boga cały świat.

WZYWAMY WSZYSTKIE RELIGIE ŚWIATA DO ZREZYGNOWANIA
Z ATRYBUTÓW WŁADZY, PRZYWILEJÓW, WŁASNOŚCI,
A DO PRZEJAWIENIA DUCHA, WSZECHDUCHA, DUCHA ŚWIĘTEGO.

Nie myślcie, że ktoś, kto jest kapłanem, joginem, popem, szamanem, sufitą i wszelkiej maści uzurpatorem zbawcy świata i ludzkiej duszy, ten może rozkazywać i rozsądzać w imię Najwyższego.

NAJWYŻSZY TO MIŁOŚĆ! Bóg jest radosny, szczęśliwy, że mógł dać życie tak wielu, że dzięki Niemu cały ten Wszechświat ekspanduje, rozwija się. Podążaj człowieku w tym kierunku – wzrastaj, wznoś się, przekraczaj granice widzialnego i niewidzialnego. Zgłębiaj Ducha, rozwijaj Miłość Źródła w sobie, przejawiaj to, co najlepsze i najszlachetniejsze w tobie. Bądź nowatorski, twórczy, pomysłowy.

Nie wahaj się iść za głosem serca, rozwijaj intuicję i kosmiczną telepatię. Rób to w duchu Miłości, wyzbywaj się złości, lęków, strachów, uprzedzeń, ale bądź też współodczuwający, pomagający innym.

Kto skupia się za bardzo na sobie, ten żywi i karmi ego, które jest pełne lęku i pychy. Człowiek jest istotą społeczną, rodzinną dlatego też naturalnym rozwojem jest grupa, bratnie dusze. Kto ich unika w obawie o ataki energetyczne, ten niestety nie czuje swej mocy, Boskości i nie wierzy, że dobry Bóg pomoże mu na ścieżce rozwoju duchowego.

Energia wypłynęła z Ducha, z samej istoty źródlanej Miłości. Owszem, można pewnymi jej poziomami zarządzać, wpływać na nią na pewnych frekfencjach, otwierać się przed nią, ale są też Prawa Kosmiczne, które same strzegą ich realizację.

Jeżeli masz czyste intencje, wolę wzrastania, tam i spłynie Łaska Źródła, która uwolni cię od karmicznego i energetycznego ciężaru, który nazbierałeś tu i ówdzie. Jest to proces niezwykły, bo umożliwia ci żyć lżej i otworzyć przed tobą nowe perspektywy. Trzeba jednak cały czas pracować ze świadomością, uwrażliwiać ją, pozwolić jej wspólnie z Energią i Duchem być w Tobie. Wtedy zaczniesz intuicyjnie wiedzieć, co prawda, a co obłuda. I jeżeli będziesz tkwił nadal w obłudzie, to nie popłyniesz za daleko, nie wzlecisz wysoko. Szybko opadniesz, bo znowu nazbierasz ciężarów życiowych, niepotrzebnego bagażu. Wybór zależy od człowieka. Zastanów się teraz jakich wyborów dokonujesz.

Poczuj to, posłuchaj całym sobą, co do ciebie teraz przypływa i bądź szczery sam wobec siebie. Ile razy osądzałeś, wyszydzałeś, wyśmiewałeś, wściekałeś się? Setki, tysiące. I co? Myślisz, że nic! Że nic podobnego do siebie nie przyciągnąłeś? A i owszem, tyle że, nie tylko jeszcze więcej podobnych sytuacji, a także bytów energetycznych i mrocznych duchów żywiących się niskimi wibracjami. Przychodzi kolejne obciążenie energetyczne, mentalne, emocjonalne kilogramy do targania, żywienia, bycia z nim. Oczyść się więc, oczyść od ducha do ciała i od ciała do Ducha, aby być lekkim jak balonik i wznieść się hen, hen wysoko duchowymi oczyma, energoświetlistym polem. Wtedy będziesz wielki, coraz większy i coraz szczęśliwszy, łagodniejszy, bo poczujesz i zrozumiesz namiastkę Absolutu, Istnienia. Koegzystuj z nim – Absolutem, Istnieniem, Źródłem, Bogiem w pokoju i miłości, a nic złego, niezasłużonego nie spotka Cię w życiu.

Kiedy ostatni raz komuś świadomie wybaczyłeś?

Nie patrz na gwiazdy estrady, polityków, kardynałów, bo mało kto z nich może być dobrym przykładem, a co dopiero mówiąc autorytetem w tej sprawie. Zrób to sam, natychmiast, wybaczaj radykalnie i jak najpełniej.

WYBACZANIE, WDZIĘCZNOŚĆ, WSPÓŁODCZUWANIE
SĄ NAJPROSTSZYMI I NAJSKUTECZNIEJSZYMI
METODAMI OCZYSZCZANIA I WZMACNIANIA TEGO ŚWIATA!

Nic skomplikowanego. Parę słów, a tak wiele może. Realizuj je nieustannie, bo życie jest i codziennie przynosi nowe sytuacje, zdarzenia. Bądź chodzącym Buddą, radosnym Chrystusem, wspaniałym jak Saint Germain. To może każdy, kto zechce rozwijać serce, ducha miłości w sobie.

Wniebowstąpieni, Wzniesieni Mistrzowie, zjednoczeni z Ojcem-Matką, Wsparcie ludzkości”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *