Przekazy Duchowe

Apel do wiedzących i oświeconych

Apel-do-wiedzacych-i-oswieconych

Apel do wiedzących i oświeconych

Apel do wiedzących i oświeconych – Saint Germain, Jezus i Rada Starszych

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 17.03.2011r. godz.7.57

„Słucham Was Nauczyciele Miłości, Słucham Ciebie Boże!

Na wezwanie odpowiada Saint Germain w imieniu Rady Starszych, Rady Rad, Boga w Tobie!

Nawet nie masz pojęcia, jak wiele radości przyniósł nam ostatni zjazd (XIV Zjazd Ratowników Ziemi – hasło tonacji Zjazdu – BOSKOŚĆ). Poczuj to poprzez jedność, wielowymiarowe współodczuwanie, poczuj to teraz i przyjmij jak najgłębiej tą energię, te uczucia … (chwila nastawienia się bardziej na przekaz energetyczny).

Każdy, kto zechce tak zrobić, nastawić i otworzyć się na Boską Fale Wdzięczności otrzyma ją wzbogaconą o to wszystko, co się wydarzyło na zjeździe. Będzie to mu dane, od serca, od Źródła, aby jeszcze łatwiej i pełniej mógł manifestować Boga przez siebie, stawać się Boskością wyrażoną, rzeczywistą, naturalną.

Nie odwlekaj, zrób to od razu, gdy czytasz ten tekst – odchyl się od ekranu, oderwij wzrok od tekstu, odpręż ciało i umysł, otwórz się na przekaz Boskiej Energii …
.
.
.
.
.
.
I jeszcze raz pogłęb ten przekaz, przyjmij go w całego siebie. To, co robisz teraz, to głęboka medytacja, otwarcie się na Boskość. Nic nie oczekuj, bądź jak najczystszym kanałem, obserwuj i pozwól sobie nawet na nie obserwowanie, a bycie w jedności z Energią, z Duchem, z Nieskończonością, w Miłości i Świetle …
.
.
.
.
.
.
.
Tą prostą medytację możesz powtarzać z intencją otwierania i przejawiania się Boga w Tobie. Bądź w niej przez kilka minut, a nawet więcej. Pamiętaj jednak, że Bóg to działanie, przejawianie się. Ta Energia, Świadomość, Światło subtelnie będzie Cię kierować na rozwój samego siebie dla nas wszystkich. All in One – Wszystko w Jednym. Doda Ci skrzydeł, wzmocni Cię, doda odwagi, pogłębi rozumienie.

Otwieranie się na Boskość to coś niezwykłego, pięknego i bardzo ważnego w życiu każdego istnienia, każdej energii i świadomości. Poczuj dostrojenie i znaczenie takiego aktu, decyzji i jej przejawiania, manifestacji w myśli, emocji, życiu jako takim.

Dla osiągnięcia wyższych stanów świadomości i energowibracji, jedności w ciele i duchu z Wszechistnieniem potrzebny jest aktywny udział każdej komórki, szczególnie tych już świadomych, mających wiedzę wielowymiarowego istnienia. Wtedy nastąpi kwantowy skok, który przeniesie wszystkich, Ziemię w Nową Erę, w nową czasoprzestrzeń.

Kosmos poczeka z energomagnetycznym impulsem, bo jemu się nie spieszy, jest wieczny, ale im szybciej garstka świadomych, oświeconych na Ziemi będzie przejawiać to oświecenie, tą Świadomość, tym mniej trudu i wyzwań czeka ludzkość.
TERAZ TAK WIELE ZALEŻY OD NIEWIELU, OD TYCH, CO WIEDZĄ.

KOCHANI!

ROZWIJAJCIE I PRZEJAWIAJCIE SWOJE OŚWIECENIE, SWOJĄ BOSKOŚĆ. Ono jest bramą do wyższych wymiarów, do sprowadzenia Nieba na Ziemię, do globalnego otworzenia się TRZECIEGO OKA, oka Boga w każdym człowieku. Wtedy każdy poczuje, co to Jedność, Światło i Miłość. Nastąpi nowa era rozwoju ludzkości, gdzie będzie już o dużo więcej szczęśliwości i radości jak w najradośniejszym człowieku żyjącym obecnie na Ziemi. Poczuj tę radość, otwórz się na energię radości teraz …, to znowu przekaz z wyższych wymiarów, przerwij czytanie, zjednocz się z całym sobą z radością w Tobie, w bliskich, na Ziemi i w Kosmosie. Bądź nią i pobądź w niej, przyjmuj i dawaj, teraz, daj radości tych kilka minut, aby wibrowała w tobie, czyniła Cię człowiekiem radosnym … 
.
.
.
.
.
.

Bądźcie w radości, nieustającej radości Życia.
MIŁOŚĆ JEST ŻYCIEM!

Saint Germain, Jezus Chrystus Sananda,
Kosmiczny i duchowy duet radości we Wszechświecie, radosna mądrość – Rada Starszych, Rada Rad, radość twego życia – Bóg w Tobie,
Aloha! Błogosławimy Boga, błogosławimy Boga w każdym i we wszystkim! Alleluja, Vouala, Vivat Love & Light”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *