Przekazy Duchowe

Wzmacnianie impulsu w sobie – Lama Bon Po

Wzmacnianie impulsu w sobie – Lama Bon Po

Wzmacnianie impulsu w sobie - Lama Bon Po

”Słuchanie, praktykowanie i działanie to podstawa rozwoju nie tylko duchowego, a każdej innej wartości, talentu, daru, możliwości stworzonej przez Naturę i okoliczności (Wszechświat).”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski,

”Słucham Was Nauczyciele Miłości!

Słuchanie, praktykowanie i działanie to podstawa rozwoju nie tylko duchowego (Lama Bon Po), a każdej innej wartości, talentu, daru, możliwości stworzonej przez Naturę i okoliczności (Wszechświat). Do tego potrzeba jeszcze mądrości, uważności, samodyscypliny, pasji, wytrwałości, ufności i wierności zasadom dobra, pokoju i miłości. Łącząc te elementy stwarzasz mandalę życia, swojego i wielu innych, rozbudzasz to co najlepsze, najwartościowsze, najszlachetniejsze w bliskich i dalszych znajomych, choć czasami bliscy nie będą rozumieli i akceptowali twojego rozwoju, empatii, dążenia do Światła i Miłości.

Światło odkrywa to, co było w cieniu, rozjaśnia to, co ciemne i mroczne, uwidacznia jeszcze bardziej zło, aby żyjący mogli jeszcze bardziej świadomie dokonać wyboru, podjąć decyzję jak, z kim żyć, w jakim duchu się rozwijać, co robić, aby kwitnąć, dojrzewać, przejawiać siebie.

Co robić aby przekonać niezdecydowanych, tych co są zbyt skoncentrowani na sobie, na ciemnej mocy i stronie życia? Nic, po prostu czekać stając się samemu coraz bardziej świadomym, ufnym Źródłu, Duszy, Boskiemu Zamysłowi Stworzenia.

Podkreślam, że Bóg nie tworzył zła, bo go nie miał w sobie, nie wiedział do końca jaki przebieg będzie miało Istnienie, życie, światy, którym dawał życie, przestrzenie i możliwości.

Czy ktoś kto kocha, ten rodzi świadomie przyszłego mordercę, krzywdziciela, egocentryka, szalonego odmieńca? Do wzniosłego rozwoju potrzebna jest klarowna wizja zrozumienia, Świadomość ŹRóDŁA jako nieustającej MIŁOŚCI, ŚWIATŁA, DOBRA. Wizja dualnego Boga w Jego sercu, umyśle, zamiarach i czynach to podszept niższych wibracji, sił ciemności, które są, powstały w wyniku daru życia, wolności przejawienia, ale nie były z założenia tworzone, rodzone przez Źródło dla zadawania bólu, cierpienia innym.

Trzeba umieć rozróżnić to, co Boskie, od tego, co ludzkie i nieludzkie. Zdać sobie sprawę, że Źródło jest, było i będzie, że my tworzymy Jego ciało, ale nie wpływamy na Jego jądro, serce w negatywnym rozumieniu. Wręcz odwrotnie – pobudzamy je do dalszego rozświetlania, do wzmacniania impulsu w sobie, we Wszechświecie, we wszystkim czym jest i będzie.

Gdy Ty się rozwijasz, to tak jakby Bóg się rozwijał. Pozdrawiam ze świetlistej Szambali,

Lama Bon Po”

Fragment emaila

Kochani!

Mariusz, wysyłam również rysunek, który namalowałam pod wpływem Twojego przekazu „Wzmacnianie impulsu w sobie”, muszę Ci powiedzieć, że ogromną pracę zrobił ten przekaz we mnie i bardzo mi pomógł zrozumieć, to co było dla mnie niezrozumiałe. Dziękuje:) i jeszcze raz dziękuję za wszystkie przekazy, które zamieszczacie na stronie Fundacji 🙂 Nazwałam ten malunek „mandala życia”.

Basia

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.