Przekazy Duchowe

Jesteście jednym i My z wami – Nauczyciele Miłości

Jesteście jednym i My z wami – Nauczyciele Miłości

Jesteście jednym i My z wami - Nauczyciele Miłości

”Wielu jest gotowych, już wielu działa bardziej z innego pola świadomości, a wielu jeszcze się nie obudziło, lecz nie to jest ważne kto jak i kto bardziej. Będąc jednością nie ma on-ja. Jesteście jednym i my z Wami.”

Przekaz duchowy otrzymał Marek K.

”Witamy ponownie drogi Marku. Upłynęło troszeczkę czasu, gdy przerwałeś kontakt, aby dokończyć za chwilę. Jesteś w poczuciu winy, że to tak długo trwało, że zrobisz coś co może być przez nas Szerzycieli Miłości potępione, ocenione lub nawet ukarane. Sam wiesz, że to jest niemożliwe. Już to wiesz, lecz hologram starych wzorców, przekonań ciągle powoduje na głębszym planie takie uczucia w tobie. Uczucia te i pamięć ciała jak również koncepty, które są w polu ludzkiej świadomości są teraz z każdym dniem transformowane, rozpuszczane i uwalniane, aby nowe pole, pole Miłości mogło wpłynąć w wasze ciała, wasze pole i całe pole Ziemi. To się dzieje.

Dzieje się za sprawą Ziemską i Boską. Tak wiele dzieci Bożych i nas Duchowych Istot oddaje siebie w służbie Nowej Ziemi. Ziemi zjednoczonej w Boskim Duchu Miłości. Wielu jest gotowych, już wielu działa bardziej z innego pola świadomości, a wielu jeszcze się nie obudziło, lecz nie to jest ważne kto jak i kto bardziej. Będąc jednością nie ma on-ja. Jesteście jednym i my z Wami. To tylko w Wielkim planie i zamyśle Boga mamy różne role do spełnienia. Tak więc twoje obwinianie Marku jest to tylko przekonanie, że bycie tym kim jesteś, jaki jesteś jest ocenianiem. To może mieć miejsce tylko w Duchowym wymiarze Waszego świata postrzegania.

Tam, gdzie jest Miłość jest tylko radość i akceptacja tego, kim jesteś i wsparcie dla tego kim możesz być otwierając się na Ducha Miłości i Boskie prowadzenie poprzez wielu Nauczycieli Miłości. Nie obwiniaj siebie, gdyż nikt oprócz Ciebie samego tego nie robi.

Znajduj więcej czasu dla swojej Duchowej Drogi i bycia wsłuchanym w głos Wysłanników Miłości możesz sprawić, że wasza radość będzie jeszcze większa. Wspieramy cię w twojej drodze, twoich wyborach z akceptacją i wsparciem dla wszystkiego, co jest twoim wyborem na drodze do Jam Jest w Tobie.

Z Miłością,

Nauczyciele Miłości”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.