Przekazy Duchowe

Wezwanie o pomoc dla Haiti

Wezwanie-o-pomoc-dla-Haiti

Wezwanie o pomoc dla Haiti

Wezwanie o pomoc dla Haiti

Kochani!

Niespodziewane trzęsienie ziemi na Haiti jest dla wielu, również dla nas wstrząsem.  Niestety również jest to bolesne doświadczenie dla samej Ziemi. My jesteśmy Jej częścią, bo żyjemy na Jej ciele, w Jej polu, w Jej świadomości i duchu. Jeżeli Ziemia krwawi, to my też cierpimy. Jeżeli my cierpimy, Ziemia też to odczuwa. Żyjemy w symbiozie, nierozerwalnym połączeniu, choć może wydawać się to nierzeczywiste. Jednak tak to jest.

Co spowodowało tą tragedię? Natura czy inna siła? Ludzie czy nieludzie? Nic nie wskazywało, aby doszło do takiego trzęsienia ziemi, nie było naturalnych przesłanek, impulsów ostrzegających. A jednak się wydarzyło. Może ktoś „maczał” w tym palce?

Gdy takie coś się wydarza, trzeba uzdrawiać przede wszystkim w sobie wszystko to, co mogło przyłożyć się choć w najmniejszym stopniu do tego, jak np.: złe myśli, złorzeczenie na Naturę, Boga, bliźniego, roszczeniowa postawa wobec życia. Jest to nasz obowiązek, jako świadomych istot zamieszkujących planetę Ziemię.

Wielu z nas indywidualnie medytowało, modliło się, pracowało energetycznie aby wspomóc ludzi, dusze, zwierzęta, Haiti, tamten region i samą Ziemię. Podczas XXVII Medytacji Miłości, w jej przeddzień (16 i 17 styczeń) Duchowi Przewodnicy skierowali nas w ten rejon, do tych ludzi, zwierząt, przyrody, Ziemi, aby pomóc w uzdrawianiu, ulżeniu, wzmocnieniu. Przekaz energetyczny był wyrazisty i pełen mocy. Nie mogliśmy być tam fizycznie, ale duchem, współodczuwaniem jesteśmy z wszystkimi, którzy ucierpieli, jak też z tymi, którzy pomagają w jakikolwiek sposób w uzdrowieniu tego trzęsienia, tej tragedii.

Z wyrazami współczucia dla wszystkich cierpiących, przesyłamy moc Światła Miłości,

Fundacja „Świadomość Ziemi” 

Wezwanie o pomoc dla Haiti

Email z dnia 18.01.2010r.

„Drodzy!

Przesyłam Wam tłumaczenie tekstu jaki otrzymałam dziś od Any Marii z Argentyny (Capilla del Monte), który jest wezwaniem wszystkich do duchowej pomocy dla naszych braci na Haiti. Proszę prześlijcie dalej. Możecie umieścić go na swoich stronach w internecie.

Pozdrawiam z Miłością,
Ludmiła”

WEZWANIE O POMOC DLA HAITI

Jest to wezwanie skierowane  do wszystkich świadomych  dusz, które zamieszkują naszą ukochaną planetę.

Coraz bardziej jesteśmy połączeni ze sobą. Tak jak jesteśmy połączeni przez Internet i wszystkie sieci, do których się zarejestrowaliśmy, tak samo jesteśmy połączeni  w sieci planetarnej, lub w sieci elektromagnetycznej planety. Ta uniwersalna konstrukcja powoduje, że to co następuje w jednym miejscu odbija się w całej sieci planetarnej i w każdym z nas.

Jesteśmy w rezonansie z całą ludzkością. Trzęsienie ziemi  na Haiti wywołuje w nas  poczucie odpowiedzialności za cierpienia naszych braci. Są  oni częścią nas, znajdują się  w nędzy i są  pozbawieni ochrony. Naszym  duchowym kompromisem jest   pomóc im  wysyłając energie światła i uzdrawiania,  również w celu, aby   otrzymywali bardziej efektywnie pomoc materialną.

W wielu rejonach planety są braki równowagi energicznej, które się wyrażają także w braku równowagi  między ludźmi. Jako operatorzy  światła jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności zanosząc nasze  modlitwy, intencje, medytacje, każdy w swoim własnym języku, symbolach albo  energetycznych przesłaniach.

ORĘDZIE OD SAINT GERMAINA

„Pilne wezwanie skierowane do wszystkich operatorów światła na Świecie!

Drogie Dusze:

Proszę  was wszystkich o przesłanie  Fioletowego Płomienia na Haiti, TERAZ!

Przesyłajcie mentalnie  Fioletowy Płomień codziennie, tyle razy w ciągu dnia, ile jesteście w stanie. Prośby  muszą być przesyłane z poziomu ziemskiego.

Proście, aby  Fioletowy Płomień   przetransformował cały ból, cierpienie, strach, i wszystkie negatywne aspekty   w NADZIEJĘ˜, MIŁOŚĆ, CUDA i BŁOGOSŁAWIEŃSTWA dla wszystkich istot Haiti. Bardzo proszę pamiętajcie także o zwierzętach.

Proście, aby  Fioletowy Płomień  oczyścił WSZYSTKICH,  którzy „przechodzą na drugą stronę” , aby oni mogli dostąpić Wniebowstąpienia.

Aby służył i został  użyty w  Służbie dla Ziemi i dla każdej formy życia, gdyż my jesteśmy wszyscy  JEDNYM.

Mistrzowie Wniebowstąpieni nie mogą interweniować, chyba, że  prosicie o naszą pomoc. Wzywajcie, proszę naszą pomoc a my odpowiemy.

Błogosławieństwa dla Wszystkich. 

JA JESTEM Sain Germain”

Wezwanie o Interwencję Boską dla naszych Braci i Sióstr na Haiti

„Droga  Obecności JAM  JEST  całej ludzkości, Nieskończona i potężna Obecność JAM JEST z Wielkiego Centralnego Słońca, Wszystkie Wielkie Istoty Kosmiczne i Legiony Światła, Wszyscy  Mistrzowie  Wniebowstąpieni, Wszyscy Patronowie i Organizatorzy Anielscy, Pani Athena i jej  Legiony Aniołów, Energia Uniwersalna,  Ekipy Lekarskie, Uzdrowiciele Akturiańscy i Wszyscy Uzdrowiciele Galaktyczni.

Wzywamy i prosimy o Waszą  Boską Interwencję TERAZ , wołamy i wzywamy  Fioletowy Płomień do  transformacji całego bólu, cierpienia, strachu, i wszystkich  negatywnych aspektów, w NADZIEJĘ˜, MIŁOŚĆ, CUDA i BŁOGOSŁAWIEŃSTWA dla  wszystkie osób i zwierząt na  Haiti.

Zamanifestujecie się teraz! Zamanifestujecie się teraz! Zamanifestujcie się teraz!

Wzywamy i prosimy Fioletowy Płomień, aby  oczyścił WSZYSTKICH, którzy „przechodzą na drugą stronę” , aby oni mogą dostąpić  Wniebowstąpienia.

Wielki Organizatorze i  Wniebowstąpiony Panie,  błogosławimy i dziękujemy  Ci  za Twoją pomoc i  natychmiastową obecność, jak również Interwencję Boską dla osób na Haiti będących w ogromnej potrzebie.

Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!”

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.