Przekazy Duchowe

Ujawnijcie boską naturę Miłości

Ujawnijcie-boska-nature-Milosci

Ujawnijcie boską naturę Miłości

Ujawnijcie swoją boską naturę Miłości – Stwórca

Przekaz odebrał Stanisław G.

„Słucham Was, Drodzy Nauczyciele. Czy mogę prosić o przekaz?

Mówi Stwórca,

Dobrze gdy Miłość i Miłosierdzie jest podłożem wszystkiego co czynisz, w tym także intencji modlitewnych. Ci którzy bezinteresownie darują Miłość i okazują Miłosierdzie, zaprawdę tego samego doświadczą, gdyż takie jest Prawo, a Ja Jestem Prawem. Zadbam, aby każdy akt czystej, bezinteresownej Miłości został darczyńcy odwzajemniony. To dzięki aktom Miłości budowane jest na Ziemi królestwo Miłości.

Jak Ja pragnę takich dzieci ludzkich w tym czasie, w okresie wielkich kosmicznych przemian. Gdzie są pozostałe, gdzie są Moje ukochane dzieci, stworzone z Mego Ducha, z Miłości? Ja Ojciec-Matka wzywam was, abyście ujawnili Swoją Boską naturę Miłości, w Jedności ze Mną. Nie zwlekajcie. Wasza Miłość darowana tej Ziemi i wszelkiemu na niej życiu jest tak bardzo potrzebna planecie w Jej wznoszeniu w wyższe oktawy Światła. Miłość jest ogniwem dla przemian zachodzących na Ziemi, a brak Miłości to destrukcja, ból, cierpienie.

Otwórz szeroko Swoje serce na bliźniego, na przyrodę wokół Ciebie, a także i na Siebie samego, gdyż również jesteś cząstką Mojej Miłości. Wczuwaj się, i niech serce tobie mówi co możesz uczynić dla drugiego, aby wzrastał, i co możesz uczynić dla Siebie, abyś i Ty wzrastał w Jedności ze Mną i z Moim Stworzeniem. Uświadamiaj Sobie raz za razem, że nie jesteś sam, ale cząstką wielkiej całości. Niechaj więc Twoje życie będzie pokorną, ofiarną, pełną skromności służbą Miłości. Jakże wspaniale wyglądałby ten świat, gdyby wszystkie istoty stworzone z Mego Ducha zrozumiały tę wielką prawdę i żyły zgodnie z nią. Ten stan to już rzeczywistość w Moich oczach. Tylko od Ciebie, od Twoich braci i sióstr, zależy kiedy Niebo zstąpi na Ziemię, a życie na Niej będzie niebiańskim życiem.

Nieustannie doskonal Siebie i Swoje życie, w Jedności ze Mną. Wszystko co niskie, co nie odpowiada naturze Miłości, przekaż Mi do uzdrowienia. W proces Twojego doskonalenia włącz także umysł. Niechaj umysł będzie posłusznym narzędziem serca, nie zaś jego konkurentem. Serce to centrum Miłości i niech wszystko służy Jej wzrastaniu w Tobie. Wówczas i Ty wzrastasz, łącznie z umysłem, przed którym otworzą się nowe horyzonty. Bez Miłości nie doświadczysz wielkości Swojej Boskiej Natury.

Módl się, aby Miłość była drogowskazem i wyznacznikiem w Twoim życiu, w życiu każdego człowieka, ludzkości, Ziemi, Wszechświata.

Pomocne są tutaj także stosowne afirmacje. Niezastąpiona jest jednakże uważność na to co dzieje się w Tobie i wokół Ciebie, abyś zawczasu reagował z Miłością, nie zaś według starych schematów postępowania, z którymi już najwyższy czas się rozstać. I oczywiście, wymagany jest Twój stan bycia w Jedności ze Mną, co doskonal. Bo czy możesz przejawiać Miłość beze Mnie, Który jest Miłością?

Stwórca”

Ja Ojciec–Matka wzywam was, abyście ujawnili Swoją Boską naturę Miłości, w Jedności ze Mną. Nie zwlekajcie. Wasza Miłość darowana tej Ziemi i wszelkiemu na niej życiu jest tak bardzo potrzebna planecie w Jej wznoszeniu w wyższe oktawy Światła.

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *