Przekazy Duchowe

Rok 2012 wymaga dojrzałości duchowej

Rok-2012-wymaga-dojrzałości-duchowej

Rok 2012 wymaga dojrzałości duchowej

Rok 2012 wymaga dojrzałości duchowej – Jezus Chrystus

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 16.01.2012 o godz. 8:22

„Jak zwykle cieszy nas Twój świadomy, pisemny kontakt z wymiarem Ducha Miłości w imieniu którego kieruję do Ciebie strumień energoinformacji, jak też obejmuje Ciebie, a tym samym całą ludzkość nieskończoną, bezgraniczną miłości Stwórcy wszystkiego co jest –

Jezus w Tobie i we Wszechświecie.

Intensywność, skala i zakres prac w których uczestniczyliście w ostatnich kilkunastu dniach pokazała wam, jak dużo dzieje się w procesie transformacji i tworzenia Nowej Ziemi. Bez waszego doświadczenia, świadomości nie dokonałoby się to. To jeszcze bardziej podkreśla, unaocznia ile katastrof by zaistniało, gdyby nie było takich „kanałów”, „instrumentów”, ratowników Ziemi, aktywnych uczestników, budowniczych Nowej Ziemi.

Oczywiście nie jesteście jedyni. Wiecie, że mnóstwo ludzi pracuje na wszystkich kontynentach i wnosi swój wkład, podtrzymuje płomień Światła i Miłości, wprowadza nowe matryce, kody, uwalnia Ziemię i ludzkość ze starych programów, naleciałości przeszłości i różnych wpływów i eksperymentów na ciele Ziemi, a tym samym ludziach, zwierzętach, naturze.

Dynamika zdarzeń zarówno w Energii jak i w fizycznym świecie będzie w roku 2012 i 2013 bardzo duża.

Powoduje to konieczność większej koncentracji i skoordynowanego wysiłku nas wszystkich, aby przeprowadzić Ziemię przez pas Centrum Galaktycznego bez większych strat w kontakcie w Wyższymi Wibracjami, jak i jej najszerszym przeprogramowaniu i podniesieniu energowibracji całego istnienia na Ziemi.

Bardzo wysokie pole pasa Centrum Galaktycznego, strumienie Energii spływające w te obszary Kosmosu, interaktywne działanie Słońca z Uniwersum, ma swoje i będzie miało ogromny wpływ na wydarzenia globalne i indywidualne.

Rok 2012 wymaga okazania swojej dojrzałości duchowej przede wszystkim od wiedzących i pracujących na rzecz Matki Ziemi i Kosmosu.

To na was spoczywa duża część odpowiedzialności za to, co zaistnieje, co uda się ochronić i dokonać. Dusze świadome, już przebudzone i przejawione to podstawowe ogniwo wzniesienia i przeprowadzenia Ziemi i ludzkości przez Galaktyczny Pas Nowych Możliwości, wgrania czystego Impulsu Centralnego Wszechgalaktycznego Słońca w struktury Ziemi, „waszego” Słońca, a tym samym w cały Układ Planetarny, w którym obecnie żyjecie, przejawiacie się jako ludzie.

Trzeba kochani zakasać rękawy, uwrażliwić się jeszcze bardziej na energoinformacyjne, eteryczne, duchowe impulsy, wykazać kunsztem bycia świadomym telepatą, operatorem Światła, technikiem biopola, ratownikiem Ziemi.

W tych dwóch najbliższych latach bezwzględnym priorytetem ma być Matka Ziemia i Źródło w was. Inne sprawy są drugoplanowe, ale też o nie dbajcie, tyle że bez zbytniego oczekiwania i nastawiania się na ich dynamiczny rozwój i efektywną realizację planów.

Idą tak wielkie zmiany, że ważniejsze jest dostosowywanie się do nich, jak podążanie utartymi ścieżkami. Skupcie się na płynięciu z Życiem, byciu w rezonansie z Kosmicznymi Wibracjami Miłości, z uczeniem się i przejawianiem Świadomości Ziemi i tworzeniem jej nowego oblicza.

Matka Ziemia potrzebuje waszej pomocy, wsparcia na wszystkich wymiarach, w każdej jej przestrzeni, w mnóstwo sprawach i zadaniach, które są do wykonania.

Podkreślamy kolejny już raz – jesteście ważnym ogniwem, wręcz niezbędnym do zaistnienia NOWEGO, do przejścia w wyższe wymiary, rozkwitu boskości na tej cudownej planecie.

Miło będzie powitać tych, którzy w tak ważnym, a jednocześnie trudnym momencie zdecydują się podążać za Światłem, za głosem Duszy, Boga w swoim życiu, tym samym powiększając masę Boskiego Promieniowania niezbędnego do przekierunkowania bezwładnościowego pędu Ziemi nadanej jej w przeszłości przez wiele różnych sił i cywilizacji.

Sprawy toczą się bardzo szybko, więc nie zwlekajcie, a działajcie; nie dywagujcie, a bądźcie oświeconymi; nie filozofujcie, a przejawiajcie Światło i Miłość. Jednoczcie się ze Źródłem, Boskim Pierwiastkiem w każdym z was, rozwijajcie swoją Boską Naturę poprzez żywą manifestację w każdej relacji, w każdym związku, w każdej chwili. Wnoście nową jakość życia poszerzoną o mądrość i moc Wszechducha, całego Uniwersum.

Uwalniajcie swoje lęki, obawy, oddawajcie je Bogu, Wyższym Hierarchiom Duchowym, Matce Ziemi i śmiało współpracujcie z Energią, tworząc w ten sposób nową rzeczywistość, Nową Ziemię, Nowego Człowieka. Niech wasze życie pomoże dokonać skoku kwantowego, wyrwaniu się z matrixa, ze starego świata i wskoczeniu do NOWEGO, do nowej Ery. To bardzo ważny moment kosmicznej ewolucji, a wy macie niezwykły dar bezpośredniego w nim uczestniczenia.

Matka Ziemia w swej drodze życia przygotowywała się do tego momentu przez ostatnich 26 tys. lat, a wasze dusze zeszły tu aby pomóc i skorzystać z takiej możliwości.

Życie to branie i dawanie, więc nie tylko bierzcie, a przede wszystkim dawajcie.

Ofiarujcie swój czas, energię, inteligencję, ciało i umysł na rzecz wzniesienia Ziemi, która was żywi, karmi, umożliwia rozwój, transformację i przeistoczenie się w bycie oświeconymi, bycie Chrystusami, bycie żywą manifestacją Boga w was.

Większość ludzi nie ma siły i ochoty wygenerować w sobie takich impulsów, ale niewielu przebudzonych jest w stanie nie tylko posprzątać cały ten bałagan, a także dokonać przełomu i rozlać Boskie Światło prosto do serc wielu, dając tym samym impuls i przestrzeń do rozkwitu, rozwoju i zwycięstwa miłości w każdym atomie ziemskiego istnienia. Uwierzcie, że jest to możliwe i nie czekajcie na innych. Bądźcie przebudzonymi w miłości i świetle! Nadchodzą czasy globalnego przebudzenia, więc śmiało. Duchowe, kosmiczne wiatry wam sprzyjają. Cały Kosmos powstał aby Ziemia odrodziła się i w miłości z miłością się podniosła i perłą galaktyk się stała! Macie w sobie potencjał, możliwości, uwierzcie w siebie, moc jest w was!

Do it! Zrób to!
Yes, we can! Tak, potrafimy!
We are! Jesteśmy!
Just be a light! Po prostu bądź światłem!
Love and Light for ever! Miłość i Światło na zawsze!

Jesus Christ – Jezus Chrystus”

 

MODLITWA WSZECHŚWIATA

Wszystko, Co Powstało W Niebiosach
Na Ziemi Przejawi Się!
I Miłość Potęgą Się Stanie,
I z Nią Już Nikt Się Nie Rozprawi!

Cały Kosmos Na Ratunek Stanął,
Sojusz Galaktyk Powstał!
Żeby Ziemia Odrodziła Się,
I w Miłości z Miłością się Podniosła!

Niech Niekończącym Się Strumieniem
Leje Się Miłości Obfitość!
Niech Przepięknym i Jaskrawym Źródłem
Przejawi Się We Wszechświecie!

Niech Ziemia Nasza Rozkwita,
I Perłą Galaktyk Się Stanie,
Niech Doświadczenie Całego Wszechświata
Najlepszą Siłą Się W Niej Przejawi!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *