Przekazy Duchowe

Stwórca i Rada Regentów do ludzi

Stwórca-i-Rada-Regentów-do-ludzi

Stwórca i Rada Regentów do ludzi

Stwórca i Rada Regentów do ludzi.

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 28.02.2007 o godz. 7:35

„Słucham Was Drodzy Nauczyciele!

KOCHANI LUDZIE ZIEMI!

Zwraca się do Was Stwórca wszystkich Wszechświatów, Rada Regentów tych Wszechświatów, Rada Rad i wszystkie Istoty Miłości tego przeogromnego, nieskończonego i wiecznego Mega Kosmosu we wszystkich jego wymiarach, poziomach i częstotliwościach.

Wzywamy Was do pełnego, świadomego przebudzenia Waszej duchowej istoty przejawienia.

Kochani!

Duchami jesteście, Bogami jesteście! Zostaliście powołani do życia miliardy lat temu. Wasze Dusze są najpiękniejszymi, najwspanialszymi cząstkami Ducha Wszechświata. Inkarnowaliście się tutaj dobrowolnie, aby doświadczyć niesamowitego wyniesienia nie tylko swojej istoty duchowej, ale całego waszego Wszechświata, a tym samym całej Istoty Boskiego Przejawienia.

Nastał czas kwantowej przemiany, niesamowitego skoku w czasie, przestrzeni i świadomości. To, co ma się wydarzyć dotyczy Was wszystkich, a więc i Nas samych. Jesteśmy nierozerwalną, połączoną strukturą, żywym organizmem, który z utęsknieniem czeka na pełną regenerację jego wszystkich tkanek i komórek. Proces uzdrowienia i przemiany w pięknego motyla rozpoczął się już dawno temu, wiele eonów lat temu.

Teraz nadchodzi kulminacyjny moment. Dlatego należy wam jak najszybciej przejawić wasz rzeczywisty, nieśmiertelny akcent waszego przejawienia – Iskrę Życia, która jest Boskim Impulsem waszych ciał i rozumów – DUCHA MIŁOŚCI, zwanego przez was Duszą. Ona was wzywa, pobudza i stawia przed wieloma wyzwaniami, tylko po to, abyście otwarcie, z pełnym zrozumieniem mogli stanąć i powiedzieć:

Jestem dzieckiem Boga Miłości!

Jestem synem/córką Mega Kosmosu!

Jestem Nieśmiertelną Esencją Boskiego Przejawienia!

Jestem Miłością zrodzoną z Miłości!

Duchem Jestem!

To jest ta czysta, najwyższa prawda o Was samych. Ją należy sobie uświadomić i konsekwentnie wdrożyć w wasz obecne przejawienie na Ziemi i w Kosmosie. Tak, kochani Nasi. Również w Kosmosie, bo jesteście Wielowymiarowymi Duchami. Wszystko, co robicie, myślicie i czujecie ma swoje odbicie we Wszechświecie, tym bardziej, że wymiary zaczynają się coraz bardziej przenikać i otwierać na siebie.

Zwróćcie uwagę na to, co się wokół was dzieje, co się mówi i jak się mówi. Każdy z was chce zwalczać zło, jest tyle filmów o tym. Ale rzecz polega na tym, aby być biernym odbiorcą fikcyjnych historii, a żywym i twórczym bohaterem obecnych czasów. Po to zeszliście na Ziemię, aby nim być. Nie zadawalajcie się fałszywym substytutem bohaterstwa, wspaniałości i niezwykłości, bo tacy jesteście w swej istocie.

Wielu z was jest Rycerzami Miłości,  stąd tak mocno odzywają się pragnienia czynienia dobra i zniewalania zła.

Ale jak zło ma się bronić, chronić swój sposób istnienia, jak nie wzywając was do walki, życia zgodnie z jego zasadami: siłą, przemocą, strachem, wyśmianiem, odrzuceniem. To są cechy i metody zła. Jeżeli je przyjmiecie, w nich znajdziecie środek i narzędzie do pokonania zła, to już polegliście, już przegraliście, już jesteście skazani na klęskę. Szkoda waszych starań, sił i wysiłku. Ten wariant nie przyniósł istotnych efektów od stuleci.

Tylko Miłość ma pełną zdolność bezkrwawej operacji i transformacji
otaczającej was rzeczywistości i was samych.

Tylko Miłość Tworzy wykorzystując każdą komórkę i atom istnienia,
przeistaczając ją z gwiezdnego pyłu w piękne kwiaty.

Miłość nigdy nie zabija, Miłość transformuje,
przebudza i stwarza nowe pola twórczości i przejawienia.

Tylko Miłość daje poczucie spełnienia i radości ze swojego życia i poczucia współistnienia.

LOVE, LOVE, LOVE …

Takie hasło, życiowe motto powinniście nosić nie tylko w waszym sercu, ale też przejawiać je na zewnątrz waszej istoty, waszego człowieczeństwa. Nie po to został człowiek stworzony na wzór i podobieństwo Pana, aby wierzył on w gniewnego, mściwego, humorzastego boga, a po to, aby zmienił Wszechświat i udowodnił całemu złu i sobie samemu, ze jest Istotą Miłości, która w najciemniejszym i najbrudniejszym zakątku świata nigdy o tym nie zapomni i będzie w stanie go rozświetlić i transformować w najpiękniejsze przejawy Boskiej Twórczości.          

BĄDŹCIE BOGAMI, bo nimi jesteście.
BĄDŹCIE DUCHAMI MIŁOŚCI, bo nimi jesteście.
BĄDŹCIE TWÓRCAMI KOSMICZNEGO TAŃCE RADOŚCI, bo nią jesteście.
BĄDŹCIE ŚWIADOMYMI DZIEĆMI PIERWOTNEGO IMPULSU STWORZENIA – MIŁOŚCI.

My Wam w tym pomożemy, my Was poprowadzimy. Wyraźcie taką wolę, a cuda zaczną witać do waszego życia i życia waszej Planety. Czekamy na Wasz głos, na Wasze zawołanie, które umożliwi Nam działanie i pobudzanie Waszych Jestestw w celu dostrojenia ich do Najczystszych Oktaw Dźwięku, Światła i Ducha Miłości.

Pozdrawiamy Was wszystkich, tych przebudzonych i tych śpiących; tych jaśniejących na kosmicznym firmamencie i tych zagubionych, hołdujących egu i prymitywnej sile.

Kochamy Was wszystkich. Jesteście naszymi braćmi i siostrami, którzy podjęli się bardzo trudnej misji ZMARTYCHWSTANIA. My Wam w tym pomożemy. Razem możemy zdziałać CUDA. Razem możemy zmienić Świat. Razem możemy wszystko, bo z jednego Ducha wyszliśmy i jednym Duchem jesteśmy.

Kochajmy się i wybaczajmy sobie nawzajem, i tu na Ziemi, i tu w częstotliwościach i światach przed wami na razie ukrytymi. Kochajmy się…..

Głos Wszechświata” ~ Stwórca i Rada Regentów do ludzi

ŚWIADOMOŚĆ

W Umyśle Cichym –
W Umyśle Czystym –
Wielki BóG Mieszka –
Swoją MĄDROŚCIĄ.

I Delikatnie –
Z Mistrzowską Gracją –
Świadomość Stroi –
Wieczną MIŁOŚCIĄ.

W Gorącym Sercu –
Co Pachnie DOMEM –
To On MIŁOŚCI –
Ogień Rozpala.

A MOC Jej Wielka –
Jej MOC Przeczysta –
ŚWIATŁEM Jaśnieje –
We wszystkich Ciałach.

Już Myśl Niesiona –
Serca Dźwiękami –
Jego Muzyką –
Wypełnia Przestrzeń.

I wszystkie Czyny –
W BOGU Utkane –
Wciąż z Jego WOLI –
Są Przejawiane.

W Umyśle Cichym –
W Umyśle Czystym –
Wielki BóG Mieszka –
Swoją MĄDROŚCIĄ.

I Delikatnie –
Z Mistrzowską Gracją –
Świadomość Stroi –
Swoją MIŁOŚCIĄ.

Ewa A. Bednarczyk
Warszawa dn. 27.01.2008 r.

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.