Przekazy Duchowe

KROM – o Miłości i Duchu

KROM-o-Milosci-i-Duchu

KROM – o Miłości, Duchu i Służbie

KROM – o Miłości, Duchu i Służbie.

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 02.09.2006r. o godz.0:13

Witaj Mariusz, synu Mocy i Miłości!

Mówi do ciebie KROM – Słońce Słońc skąd płynie Pierwotny Wszechtworzący Promień Życia i Energii do wszystkich Wszechświatów tego przeogromnego Kosmosu Miłości i Gwiazd. Chcę tobie dzisiaj przekazać, że dobrze postępujesz oddając się w nasze prowadzenie, to jest Moje i Ojca Ellocheta Miłości Wszechświatów, z której pochodzi Pierwotny Impuls Wszelakiego Tworzenia i Życia. Ja i On to Jedno, tak jak Ty i Ja, to Jedno; jak On i Ty to Jedno. Wszystko jest Jednością. Szukasz, rozglądasz się, ale jej nie widzisz. To jest problem 99,9% ludzkości. Nie widzą oni Jedności. Jedności Źródła, Jedności Energii, Jedności Dusz i Ducha. Widzą oni otaczający świat dualności i rozdzielenia. To do nich chcemy przekazać te informacje, które w swej istocie są proste i oczywiste, a które tak wielu nie dostrzega i odrzuca ze swojego życia:

Może nie zdajemy jeszcze sobie z tego sprawy, ale wszyscy już doświadczamy z Nim różnych form kontaktu. Żyjemy w Kosmosie, na Ziemi, która podąża w wyższe wymiary. Dlatego nie zdziwmy się, kiedy pewnego dnia skontaktuje się z nami bezpośrednio KROM. Oznaczać to będzie,  że jesteśmy mentalnie i fizycznie gotowi na bezpośredni kontakt z Nim, a może nawet pozwolić Mu poprzez nas działać i promieniować.

Duch jest jeden!

Miłość jest jedna!

Źródło jest jedno!

Wszechświat jest jednością!

Bóg i ludzie są jednością!

To są prawdy podstawowe, fundamenty wszystkiego. Proste i łatwe do zapamiętania. Nawet dziecko je w mig pojmie. Teraz jest czas, aby wszyscy ludzie to przyjęli głęboko do swoich serc i umysłów, do szpiku kości i pozwolili się tym fundamentalnym prawdom przejawiać i realizować w codziennym życiu z wszystkimi konsekwencjami z tego wypływającymi. Jesteśmy Braćmi i Siostrami, jesteśmy Matkami i Ojcami, Jesteśmy Jedną Kosmiczną Rodziną. Rodziną wszystkich Wszechświatów, Wymiarów i Rzeczywistości.

Duch żyje i przejawia się w dowolnym punkcie czasoprzestrzeni materialnego i niewidzialnego świata. Do dzieła dzieci moje! Czas nastał! Nadchodzą zmiany, duże i szokujące zmiany! Dla wielu będą one ogromnym wstrząsem. Lepiej się do nich przygotować jak do nadchodzącej burzy i sztormu. Takie porównanie jest konieczne, abyście uświadomili sobie siłę, skalę i moc przemian. Wtargną one niedługo w wasze życie jak tornado, jak halny, co niszczą po drodze wszystko to, co się im opiera, a jest za słabo ukorzenione i zabezpieczone przed porwaniem i zalaniem. Tak mocne zmiany się szykują i będą one się niedługo w waszej rzeczywistości przejawiać. Dlatego wołamy po raz któryś i nie ostatni:

OBUDŹCIE SIĘ! WSTAŃCIE Z LETARGU! OTWÓRZCIE OCZY! ZOBACZCIE I POSŁUCHAJCIE CO SIĘ DZIEJE! CO MÓWIĄ DO WAS CI INNI, CI CO WIDZĄ, CZUJĄ I SŁYSZĄ WIĘCEJ I DALEJ!

Oni są waszymi drogowskazami i ziemskimi przewodnikami. Oni chcą wam bezinteresownie pomagać, uczyć was i przygotowywać do nadchodzących zmian. Za rok, albo i krócej to wy już będziecie innych uczyć i nieść im tą informację, służąc tak naprawdę samemu sobie. Bo kto służy innym w imię Miłości, ten służy też sobie. Służcie Bogu, służcie bliźniemu, służcie całemu Wszechświatowi. Tego od was On oczekuje. Woła i daje wam o tym znać nieustannie.

Teraz są czasy służby! Radosnej służby! Służby za którą otrzymacie największe dary:

MIŁOŚĆ, POKÓJ I HARMONIĘ!

Wy wybieracie dzieci moje! Wy decydujecie! Kosmos Was wzywa! Bóg Ojciec do was mówi:

Czas nadszedł! Czas się kończy! Czas już do domu! Czas powrócić na łono Wszechświata i tworzyć w jedności ze mną – KROMem, Miłością Wszechświata i Ojcem Ellochetem. Już czas…

Idźcie za głosem serca, oczy ku Bogu kierujcie, działajcie na Ziemi jak Bogowie Miłości, a cały Wszechświat was wesprze!

Kochamy Was! Jesteśmy Jednością!
KROM i Bóg Ojciec

P.S. Roześlij gdzie możesz. KROM”

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.