Przekazy Duchowe

Przejawić Miłość – misja człowieka

Przejawić Miłość – misja człowieka

Przejawić Miłość - misja człowieka

”To jest misja człowieka na Ziemi – stać się Bogiem, jednym z innymi, jednym z Ziemią, Kosmosem, Wszechświatem, z samym Źródłem. Jak to osiągnąć, jak tego dokonać, jak utrzymać tak wysoki stan świadomości?”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski

Słucham Was Przewodnicy Miłości i Wewnętrzno Boskości!

Świadomość Chrystusowa w imieniu Wniebowstąpionych, Kosmicznych, Anielskich pól wspólnych świadomości bycia w Źródle, istnienia w Jedności, życia w wibracjach Miłości i Światła,

Cieszy nas, że są ludzie na Ziemi, którzy poszukują Boga w sobie. Ty nim jesteś, jak i wielu innych. Aspekt Wewnętrznego Boga jest niezbędnym elementem na drodze rozwoju duchowego, wzrastania w Świetle, przejawianiu czystej świadomości Źródła.

W momencie, gdy dopuszczasz do siebie swoją boskość, znacząco zmieniasz siebie i globalną świadomość, oczywiście w pozytywnym znaczeniu.

Kto odkrywa i utwierdza w sobie dobro, miłość, mądrość, ten regeneruje, uzdrawia i ożywia Świat, światy widzialne i niewidzialne. Staje się twórcą i wykonawcą w jednym.

To jest misja człowieka na Ziemi – stać się Bogiem, jednym z innymi, jednym z Ziemią, Kosmosem, Wszechświatem, z samym Źródłem. Jak to osiągnąć, jak tego dokonać, jak utrzymać tak wysoki stan świadomości?

Kochani!

Dróg wiele, tak jak mieszkań i gwiazd wiele. To, co je łączy, to Duch, czysta wibracja Miłości i Światła. Reszta jest formą, która pokazuje bogactwo życia, a więc też wewnętrznych przeżyć.

Nie warto szukać na siłę intensywności przeżyć, znajomości wielu ścieżek, a iść swoim tempem, swoją drogą, żyć w swoim świecie, tym, co przynosi życie. Wtedy następuj głębsze rozpoznanie, samopoznanie, odkrycie i rozwój tego, co Boskie w każdym z nas.

Świat potrzebuje ludzi odważnych, aktywnych, szczerych, miłujących. Tacy ludzie zmieniają rzeczywistość, dokonują cudów, stwarzają nowe możliwości, wnoszą radość, obfitość, szczęście.

Kto rozwija, pielęgnuje Boga w sobie, ten Nim się staje i w Źródle pozostaje. Jego sensem życia jest to, co Boskie, co dobre, co światłe, co miłujące, tworzące, uszczęśliwiające.

Dążmy kochani nie tylko do wiedzenia, a przede wszystkim do PRZEJAWIENIA, przejawienia BOGA w SOBIE.

PRZEJAWIĆ MIŁOŚĆ, NIEŚĆ ŚWIATŁO, BUDOWAĆ NOWY MIŁUJĄCY ŚWIAT –
Takie przesłanie daję błogosławiąc cały nowy kolejny ziemski rok.

Jezus Chrystus Sananda
Czysta Świadomość Chrystusowa
Bóg w każdym z nas”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.