Przekazy Duchowe

Oczyszczam się razem z Wami – Saint Germain

Oczyszczam-sie-razem-z-Wami-Saint-Germain

Oczyszczam się razem z Wami - Saint Germain

”Oczyszczam się z tobą (ha, ha…). Poważnie! Też mam, co do oczyszczania, udoskonalania, uźródlania się. Wspominałem już o tym, że i My mistrzowie, byty świadome, kochające, tym bardziej dbamy o czystość, bo wiemy jak to jest ważne. Tak samo Bóg, Stwórca. Wiesz o tym. Różna jest tylko skala i zakres.”

Przekaz duchowy odebrał Mariusz Brzoskowski

”Słucham Was Drodzy Nauczyciele Miłości!

A o czym chciałbyś porozmawiać?

Saint Germain.

O…, myślałem, że Jezus (czułem wcześniej Jezusa, rozmawiałem z nim w myślach)

Saint Germain – Zawsze jestem z tobą. Jesteśmy jednym, jednym ogniem, jedną świadomością, jednym ciałem.

Oczyszczam się z tobą (ha, ha…). Poważnie! Też mam, co do oczyszczania, udoskonalania, uźródlania się. Wspominałem już o tym, że i My mistrzowie, byty świadome, kochające, tym bardziej dbamy o czystość, bo wiemy jak to jest ważne. Tak samo Bóg, Stwórca. Wiesz o tym. Różna jest tylko skala i zakres.

Do tych warsztatów przyłączyło się wiele duchowych, cielesnych i bezcielesnych w rozumieniu 3 – 5D.

Pracujemy razem z Wami. Wszelkie takie inicjatywy są pozytywnym impulsem, działaniem na rzecz dobra, pokoju, Miłości i Światła. Tak jak rozwijamy się z wami, tak się oczyszczamy. Chcesz znać Moją intencję, moje uczestnictwo?

Tak.

Czyste serce, czysty umysł w służbie Matce Ziemi. Przy takiej ilości ignorancji na Ziemi, bezmyślności, tępocie, a nawet złośliwego działania ludzi i niektórych cywilizacji, bytów, to się „ręce załamują”, umysł się spina, duch opada. Czujesz to? Wiesz o czym mówię, wiesz, że My naprawdę ciężko pracujemy, zużywamy dużo energii, pojemności swej istoty, percepcji zdarzeń, aby dopomóc, zainspirować, wprowadzać czyste impulsy i wzorce. Cieszę się, że to robicie, bo załapałem się przy okazji, na „waleta”, bezkosztowo.

Pozdrawiam, jestem z Wami,

Saint Germain”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *