Przekazy Duchowe

Biorąc przekaz wymiana jest wielowymiarowa – Jezus Sananda

Biorąc przekaz wymiana jest wielowymiarowa – Jezus Sananda

Biorąc przekaz wymiana jest wielowymiarowa - Jezus Sananda

”Strumień Boskiego Światła i Miłości (bo o niego prosisz, do niego chcesz się dostać i od niego chcesz czerpać inspirację, mądrość, informację, wiedzę, energię) pomoże dostroić twoje pola mentalne, emocjonalne, oczyścić podświadomość, aby przekaz był jak najczystszy i najwartościowszy dla Nas wszystkich. Tak, biorąc przekaz, wymiana jest dwustronna, wielowymiarowa. ”

 

Przekaz duchowy odebrał Mariusz Brzoskowski

”Słucham Was Drodzy Nauczyciele Miłości

Nastawiasz się i nastawiasz, ale jakoś Ci nie idzie

Jezus Sananda.

Dobrze, że piszesz, że się zdecydowałeś coś spisać, bo to bardzo pomaga, dostraja, synchronizuje. Gdy się przekaz na początku nie klaruje, łatwo popłynnie, to trzeba się zdecydować na jakąś myśl i za nią popłynąć bez myślenia, bez oczekiwań, bez emocji.

Strumień Boskiego Światła i Miłości (bo o niego prosisz, do niego chcesz się dostać i od niego chcesz czerpać inspirację, mądrość, informację, wiedzę, energię) pomoże dostroić twoje pola mentalne, emocjonalne, oczyścić podświadomość, aby przekaz był jak najczystszy i najwartościowszy dla Nas wszystkich. Tak, biorąc przekaz, wymiana jest dwustronna, wielowymiarowa. Tak jak ty otrzymujesz energoinformację z Wszechświata, tak i Wszechświat sczytuje ją od ciebie, od tego miejsca gdzie jesteś, z kim. To są bardzo ważne impulsy, bo dzięki nim Boska Mądrość, Wyższa Świadomość może głębiej wiedzieć, co i gdzie się dzieje, i dzięki temu korygować działania na wielu poziomach i czasoprzestrzeniach.

Twoje ciało, umysł już zrozumiał, przyszło olśnienie, uświadomiłeś sobie dość wyraźnie kolejny aspekt kosmicznej telepatii, brania przekazów.

Oczywiście poza funkcją energoinformacyjną jest jeszcze Duch, Dusza, Boskość. Ona jest też wzajemnie pobudzana, rozwijana, bo jakże pięknie jest, gdy spotkają się dwie bratnie dusze, które chcą przejawiać Miłość, dobro, pokój we Wszechświecie. W ten sposób umacniamy się wzajemnie – ty masz dla kogo żyć, ja też. Spotkały się, żeby tak powiedzieć, bliźniacze płomienie i tańczą, przenikają się w Ogniu Miłości, cieszą się ze spotkania, kontaktu, obcowania. Pojawia się wtedy w każdej istocie tego doświadczającej radość, współodczuwanie, miłowanie i wewnętrzny spokój. Jest to niezwykły czas, który warto celebrować, cieszyć się nim, nabrać sił poprzez dopuszczenie takich stanów, a to przecież misterium, świętość – Czysta Miłość, Miłość uniwersalna, a więc do każdego, bo w takim stanie jest się kochającym, nic więcej nie trzeba.

W ten sposób uczymy się być wdzięcznym na co dzień, w każdej sytuacji. Ty i Ja wiemy, że wtedy wzrastamy, rozlewamy się, że jesteśmy pełni Światła Miłości, którą się przeniknęliśmy całym sobą, ufnie, z pełną wiarą, że to jest dobre, prawdziwe, szczere.

Jesteście na głodówce, ale tak naprawdę uczycie się pogłębiacie Miłość własną, która wznosi wyżej i dalej aniżeli sięga wzrok i umysł. Łączenie oczyszczania ciała z oczyszczaniem świadomości, duszy to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka, a poprzez to szerszej perspektywy istnienia. Starajcie się odbierać jak najwięcej wiedząc, że wasze ciało jest wielowymiarowe, wielopoziomowe, że jest niezwykłym aktem Stworzenia. Pokochajcie siebie, pokochajcie to, kim i gdzie jesteście. Pokochajcie Ziemię, która pomaga wam dokonywać tego co robicie. Pokochajcie swój umysł, duszę poprzez odczuwanie, bo wiedzę macie. Przejawienie jej oznacza sięgania wyższych stanów świadomości. Połączenie jej z kolei z sercem, Miłością uniwersalną pobudza Boga w tobie, a to oznacza, że zaczynasz Go dostrzegać i wierzyć w swoją Boskość. Ja też dojrzałem do tego stanu i to na każdym etapie swego przejawiania w Kosmosie i na Ziemi. I udało się, popłynąłem w wierze, zaufaniu do Źródła, do Ojca-Matki, do Boga. To wzniosło i cały czas utrzymuje Mnie na poziomie Boskości, czego wam też życzę, wspieram.

Życzliwy, wyrozumiały, kochający cię Jezus Chrystus, radość kosmiczna, radość duchowa, radość no limits.

Błogosławię mądrością Źródła, które jest we Mnie, w każdym z Nas. Jesteśmy jednością, zmieniamy więc rzeczywistość, przejawiajmy nieśmiertelność i Miłość.

Bon voyage,

Sananda”

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *