Przekazy Duchowe

Nieuwarunkowana Miłość – Stwórca

Nieuwarunkowana-Milosc-Stworca

Nieuwarunkowana Miłość - Stwórca

”Ćwicz się w nieuwarunkowanej Miłości, tak jak te jabłonie, które dają jabłka bez względu na to czy właściciel sadu kocha je, czy też nie.”

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.

”Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Stwórca

JAM JEST Miłością, która emanuje na ten świat i wszystko utrzymuje w wewnętrznej harmonii. Miłość jest fundamentem, na którym jest zbudowany cały świat. Nie ustawaj więc w swoich dążeniach do Miłości, do Światła, do Mnie. Daruj Miłość wszędzie i wszystkim. Ćwicz się w nieuwarunkowanej Miłości, tak jak te jabłonie, które dają jabłka bez względu na to czy właściciel sadu kocha je, czy też nie. Nie martw się o środki do życia. Spójrz na tę lilię polną, która ma wszystko do życia i jak mieni się pięknymi barwami. Ja dbam o wszystkie Moje dzieci, aby miały do życia to, co im potrzeba, a nawet więcej. Dzieci Moje nie przeszkadzajcie Mi w obdarowywaniu was. Ukróćcie swoją samowolę, gdyż wówczas Moja energia wycofuje się, a wy popadacie w niedostatek i ubóstwo. Kto bezinteresownie daje z Miłością, ten także dozna Miłości i obfitości.

Żyjecie na planecie Ziemi. Jesteście na niskim jeszcze szczeblu rozwoju. Czy to oznacza, że mają tutaj nie obowiązywać prawa Miłości? Miłość i prawa Wszechświata są absolutne. One działają wszędzie bez względu na to, czy je akceptujecie, czy też nie.

Bezinteresowność nie przeszkadza w procesie wymiany energii i Miłości. W działalności gospodarczej na Ziemi funkcjonują procesy wymiany, lecz one winny opierać się na nieuwarunkowanej Miłości. Handlujcie i wymieniajcie nawzajem to, co potrzebujecie, lecz podstawą wymiany niech będzie Miłość. Jeżeli będziesz kochał bliźniego swego jak siebie samego i nie będziesz kierował się wyłącznie swoim zyskiem, lecz widział również uzasadnione potrzeby kontrahenta, procesy wymiany będą przebiegały prawidłowo. Egoizm nie będzie ich zakłócał.

Módl się i pracuj. Nie marnuj niepotrzebnie swojej energii. Masz dużo jeszcze do zrobienia. Jesteś potrzebny.

Nie denerwuj się. Rób wszystko ze spokojem i rozwagą. Planuj swoją pracę i przekazuj Mi te plany, abym je pobłogosławił. Nie narzucaj sobie zbyt wygórowanych zadań, lecz spokojnie i metodycznie idź do przodu w swoich działaniach.

Stwórca”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *