Przekazy Duchowe

Telepatyczny kontakt

Telepatyczny kontakt

Telepatyczny kontakt

”Gdy nawiązujesz kontakt ze Światłem i Miłością, którą Jestem, uspokój się. Powiedz: „Moje wnętrze jest gotowe na przyjęcie Światła, Miłości i słowa Bożego. Słucham Was”.

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.

”Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Stwórca

Gdy nawiązujesz kontakt ze Światłem i Miłością, którą Jestem, uspokój się. Powiedz: „Moje wnętrze jest gotowe na przyjęcie Światła, Miłości i słowa Bożego. Słucham Was”. Rób to tak często, jak tylko możesz sobie na to pozwolić. Światło oczyszcza ciebie, uruchamia twój wewnętrzny potencjał twórczy.

Dziękuj Światłu. Światło to Ja – Stwórca. JAM JEST Światłem.

JAM JEST Miłością, której tak teraz potrzebujesz i której tak pragniesz. Otwieraj się na Moją Miłość i daruj Miłość innym. Miłość uratuje was wszystkich. Ona jest bezinteresowna. Ona jest wiecznie dającym krynicznym zdrojem życia, zasilającym i utrzymującym was przy życiu.

Powtarzaj mantry: „JAM JEST Miłością”, „JAM JEST Światłem”, „JAM JEST mocą”, „JAM JEST Źródłem wszelkiego życia”, „JAM JEST droga, prawda i życie”, „JAM JEST otwarta brama, której żaden człowiek zamknąć nie może”.

Komunikuj się ze Mną. Bądź zawsze ze Mną w kontakcie, bez względu na to czy słyszysz Mnie, czy odczuwasz Moją obecność. Skierowanie się na Mnie otwiera kanał, którym płynie do ciebie Moje Światło, Moja Miłość, Moje łaski. Jesteś wówczas chroniony. Działamy wtedy razem. Ufaj Mi.

Bądź ręką Boga w działaniu, co zwycięża dnia każdego. Podporządkuj się Mnie. Pozwól Mi działać w tobie i przez ciebie. Bądź Moim instrumentem, trybikiem w całym mechanizmie Wszechświata. Bez ciebie cały świat byłby niedoskonały, gdyż Ja stworzyłem tylko doskonałość. Ty zaś jesteś jego cząstką, Moim dzieckiem, które kocham niewyobrażalną dla was Miłością. Mojej Miłości nie możecie zrozumieć, gdyż wykracza to poza wszelkie ludzkie wyobrażenie.

Opiekuj się światami natury – roślinami i zwierzętami. Wspomagaj duchy natury. Módl się za nie. One wykonują wielką pracę dla tej Ziemi, a także i dla was.

Stwórca”

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *